Jump to content
Dogomania

4 letni pudel potrzebuje pomocy w szukaniu domu.Pomoc w ogłoszeniach bardzo potrzebna


Klaudus__

Recommended Posts

Transport wyglądałby tak :

Trasa Pszczyna - Kraków - nie ma
Trasa Kraków - Warszawa - MiK-Jozefow 14.11
Później dt 14.11-15.11 (do 7 rano) - Piromanka
Trasa Warszawa - Olsztyn - znajomy Damroki 15.11

Może też być "krótsze" dt , bo znajomy Damroki może jechać 14.11 na wieczór , lub 15.11 o 7 rano.

Opcjonalnie :
Transport Wrocław - Warszawa 14.11 - Andzike

A transport Katowice-Warszawa na 14.11 , niestety odpadł.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GPooLCLD']Transport wyglądałby tak :

Później dt 14.11-15.11 (do 7 rano) - Piromanka
Może też być "krótsze" dt , bo znajomy Damroki może jechać 14.11 na wieczór , lub 15.11 o 7 rano.[/QUOTE]

Może nawet nie będzie potrzebny DT, bo Kuba (znajomy) powiedział, że może Pako spokojnie przenocować, żeby nie robić zamieszania rano 15-go jeśli będzie tak jechał. Pako podjedzie prosto do mnie pod furtke :) Także nie będzie tu w Olsztynie narażony na dodatkowe wożenie, będzie się mógł położyć i odpocząć :)

Link to comment
Share on other sites

Może to i lepiej z tym dt u Twojego znajomego , nie będzie takiego mieszania .

Tutaj jest płatny transport (30/35zł za 100km z Katowic) - można Katowice - Kraków?

[url]http://www.dogomania.pl/threads/195314-Oferuj%C4%99-transport-z-Katowic-i-okolic-do-200km-%2811.11-Katowice-Kielce%29[/url]

Ale wtedy ktoś musiałby dostarczyć psiaka do Katowic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']No tak to niby niedużo jeśli się ma sprawne auto i kasę na paliwo i przejazd przez autostradę...[/QUOTE]

Ale mnie chodzi o ten wątek :

[url]http://www.dogomania.pl/threads/195314-Oferuj%C4%99-transport-z-Katowic-i-okolic-do-200km-%2811.11-Katowice-Kielce%29[/url]

Napisane jest 100km za 30/35zł
A Katowice-Kraków to ok. 80km

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']Ale mnie chodzi o ten wątek :

[url]http://www.dogomania.pl/threads/195314-Oferuj%C4%99-transport-z-Katowic-i-okolic-do-200km-%2811.11-Katowice-Kielce%29[/url]

Napisane jest 100km za 30/35zł
A Katowice-Kraków to ok. 80km[/QUOTE]

Wydaje mi się, że to trzeba by było liczyc tam i z powrotem czyli jakieś 160 km...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']No tak to niby niedużo jeśli się ma sprawne auto i kasę na paliwo i przejazd przez autostradę...[/QUOTE]

Można jechać trasą omijając płatną autrostadę przez Dąbrowę Górniczą i Olkusz drogą nr 94 i jest to 85 km :) więc [B]GP[/B] dużo się nie pomyliła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Wydaje mi się, że to trzeba by było liczyc tam i z powrotem czyli jakieś 160 km...[/QUOTE]

Racja - czyli tak z 60zł.
No i jeszcze założycielka wątku musi mieć wtedy czas .

[quote name='Damroka']Można jechać trasą omijając płatną autrostadę przez Dąbrowę Górniczą i Olkusz drogą nr 94 i jest to 85 km :) więc [B]GP[/B] dużo się nie pomyliła :)[/QUOTE]

Jeżdżę tam czasem na lotnisko , to wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natussiaa']wie ktos moze jaki bylby koszt biletow pociagiem? z Katowic do Krakowa? ulgowy i dla psa.[/QUOTE]

[quote name='kopciuszek']ulgowy to 17 zł dla psa 4 zł niezależnie od odległości ... InerCity 15 zł ;) Plus to trzeba mieć kaganiec i książeczke z aktualnymi szczepieniami ;)[/QUOTE]

Ja sprawdzałam cenę i wyszło, że ulgowy z Kat do Kra osobowym to 9.45 :) a za psa to tak potwierdzam (koleżanka mnie poinformowała :)) My pokryjemy koszty przejazdu (ja i mój chłopak) :) tylko czy mogłabyś wyłożyć ponieważ nawet jak dziś zrobię przelew to pieniążki będą dopiero w poniedziałek :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natussiaa']to moge przewiezc psa pociagiem jezeli jest nadal taka potrzeba(dostałam PW),niestety za zwrot za bilet.. :([/QUOTE]

Potrzeba jest nadal, czy mogłabyś z nim jutro pojechać?? Tyle, że nie wiem o której godzinie jest transport z Kra, ale postaram się zaraz dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Ale czemu proponujecie komus podroz osobowym?to strasznie wolny sposob transportu...[/QUOTE]

Ponieważ już i tak płace za praktycznie cały transport i jeśli będzie to 17 zł w jedną strone+pies 15 to niestety możemy pokryć tylko część :( Zalezy nam, żeby Pako przyjechał do nas jak najwcześniej więc zdecydowałiśmy się zapłacić, a nie wyciągać pieniądze ze skarbonki pudelkowej czy liczyć, że się uzbiera, uważamy, że te pieniadze możnaby przeznaczyć na co innego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...