Jump to content
Dogomania

Dobry weterynarz Legionowo.


Diegula

Recommended Posts

Witajcie.
Nie długo przeprowadzamy się do zupełnie nam nieznanego miasta jakim jest Legionowo.
Mamy w Wawie taniego i w miarę dobrego lekarza 1-wszego kontaktu, ale jak w Legionowie jest godny polecenia wet to wygodniej nam do niego będzie jeździć np ze szczepieniem jak i tfu tfu w sytuacji gdzie coś by się stało gdzie czas by się liczył.
Bardzo proszę o polecenie jakieś lecznicy /weta w tym mieście.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej, chyba nikt nie zaprzeczy, ze najlepsza lecznica jest Gabinet Weterynaryjny J. Banego w LEgionowie na Ogrodowej 2, uratowali mi pieska, gabinet czynny 7 dni w tygodniu i z tego co czytałam na innych forach również polecaja gorąco ten gabinet, lekarze przesympatyczni, mają podejscie do pacjenta, a co ważniejsze do własciciela. Przyszłam zdenerwowana a wychodziłam spokojna ze zostawiam psa w dobrych rękach i się nie pomyliłam. Najbardziej cieszę się z tego ze mają czynne 7 dni w tygodniu. Szczegółowe informacje na stronie [url]www.wet-legionowo.pl[/url]. Narpawdę polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No są tacy co się nie zgodzą z Twoją teorią.

Dr Bany jest the best - dla mnie. Pani Kasia jest mega sympatyczną i kompetentną kobietą. Pan Jarek jest facetem, który wytłumaczy Ci wszystko, ale...

ostatnio leczyłam tam kota. Pojawiło się podejrzenie białaczki - pierw kotem opiekowała się Pani Kasia, później Pan Jarek a z wynikiem badań moja mama trafiła na jakiegoś kolejnego weta, który nie chciał nam w ogóle pomóc! Nie chciał się wypowiedzieć na temat wyników, robił wyrzuty że on zalecał więcej badań i te dla niego nie są miarodajne. Nie chciał dać kotu leków do domu, mimo że inni lekarze dawali nam bez problemu. Rozumiem, że jeden lekarz nie chce kontynuować pracy poprzedniego, ale do jasnej ciasnej pracując w jednej lecznicy nie są dla siebie konkurencją, a nie sposób tam jeździć cały czas do jednej osoby!

Przez takie zachowania niestety mieszkając pod Serockiem decyduje się na usługi Pani Małgosi Charzyńskiej Wróbel lub jeżdżę do Warszawy do Andrzeja Wysokińskiego.

Za wizyty u wetów płaci się na tyle duże pieniądze, że miła obsługa i chęć pomocy zwierzakom powinny być podstawą.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzięki wielkie za odp i rady :).
Więc pewnie kiedyś odwiedzę klinikę dr Banego.
Mam troszkę inne pytanko ale nie chce zakładać nowego tematu.
Czy znacie może dobrego weta stomatologa w Legionowie albo w Warszawie ( głównie chodzi mi o kota który ma już prawie 9 lat i ząbki mu lecą strasznie :()

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...