Jump to content
Dogomania

Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje


Lumix

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no właśnie Andagawenko co to będzie z CZarusiem. Piękny pies. Leków nie bierze. Chodzi, schodów trzeba unikać. Tylko brać a nikt oka na nim nie zawiesi a to taki miły i wesoły psiak. Poznałam go osobiście. Cieszy się jak wariat jak widzi człowieka. Ale miał szczęśćie, że go Lumix i Koska wypatrzyły w schronie i zajęły się chłopakiem na poważnie. Już igła była przyszykowana.

Link to comment
Share on other sites

Z pustego i Salomon nie naleje, biorę się za bazarki koniec słodkiego lenistwa. Po rozliczeniu w pierwszym poście okazało się, że na koncie mamy minus [COLOR=red][B]53.34zł [/B][/COLOR]czyli echo lata, ''letki'' dramacik. Zalega u mnie jeszcze masa fantów od ciotki Jassmin, Marioli, Koski. Do dzieła.

Link to comment
Share on other sites

ogłoszenia świeżutkie są od anja2201. Cisza jak makiem zasiał.[quote name='wilczek007']nadal nic nie wiadomo??
A fotki, nowe ogłoszenia?...
nigdy nie wiadomo w której chwili na net zagląda osoba chcąca wypatrzyc takiego Czarusia..
:([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AresekSE']moja kochana Czarusiowa zabka!
serce mnie boli....
poprosze o aktualne konto (ostatnio cos tam poplatalam:shake:, bo wplacilam zle i musialyscie to wyjasniac) to chociaz "zrobie" Czarusia" konto na zero.
pozdrawiam, kochane i trzymam kciuki za naszego skarba...
renata[/QUOTE]

Od Czarusia [URL=http://smajliki.ru/smilie-743654535.html][IMG]http://s10.rimg.info/022e41998a2329f48c5f689f8af3f20d.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AresekSE']moja kochana Czarusiowa zabka!
serce mnie boli....
poprosze o aktualne konto (ostatnio cos tam poplatalam:shake:, bo wplacilam zle i musialyscie to wyjasniac) to chociaz "zrobie" Czarusia" konto na zero.
pozdrawiam, kochane i trzymam kciuki za naszego skarba...
renata[/QUOTE]
Kochana cioteczko nic nie poplątałaś kaska już na koncie Czarusia, już dawno zjedzona ze smakiem :-)

Link to comment
Share on other sites

ale mi chodzi o to zebyscie przeslaly mi aktualne konto, wtedy wplace "cos" Czarusiowi bo na minusie...
renata
teraz zobaczylam wplate na 30 zl, ktorej nie pamietam.
juz sie tlumacze:
ja robie zlecenia, czyli rzadze (czasami:)) a TZ wplaca.
wszystko jedno jak bylo ale chcemy jeszcze cos wplacic.
renata

Edited by AresekSE
Link to comment
Share on other sites

Kochana Renatko te 30zł to te pieniazki co poszły do Seci(a ona za wielką wodą albo za dwiema wodami) i ona mi je odesłała na konto.[quote name='AresekSE']ale mi chodzi o to zebyscie przeslaly mi aktualne konto, wtedy wplace "cos" Czarusiowi bo na minusie...
renata
teraz zobaczylam wplate na 30 zl, ktorej nie pamietam.
juz sie tlumacze:
ja robie zlecenia, czyli rzadze (czasami:)) a TZ wplaca.
wszystko jedno jak bylo ale chcemy jeszcze cos wplacic.
renata[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z FB

OSTRZEŻENIE !
PROSZĘ, UDOSTĘPNIAJCIE !!!
Dostałam ostrzezenie ze schroniska w Ga...ju, ze jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafow szkolonych do walk !!! Ten facet to Łukasz C. lub żona Ewa z Krzywina kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...