Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Sylvia_76

Kodura vs ekoskóra

Recommended Posts

Ale przy którym materiale? Z doświadczenia mogę powiedzieć,że legowiska z ekoskóry wcale nie są głośne,a za to bardzo wygodne dla psa. Kodurowego nigdy nie kupowałem i też chętnie przekonam się czy macie o nim jakieś opinie. Jeżeli tak,to śmiało iszcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
My mamy kodurowe i jest mega głosne. Na początku spac nie moglismy ale z czasem sie przyzwyczailismy. Teraz zdarza jej sie np namietnie lizac to legowisko w srodku nocy i musze sie obudzic i jej powiedziec aby przestała bo spac sie nie da hehehe Juz wiecej takiego nie kupie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmm, u mnie Nela leży na Kodurze i szczerze mówiąc nie widzę problemów z hałasem. Może dlatego że spi w innym pomieszczeniu, a zapewne mówisz o "hałasach" które słychać w ciszy nocnej. U mnie Kodura sprawdza się rewelacyjnie, więc polecam. Kolorystyka moro od producenta SARA. Pozdrawiamy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem i jeden i drugi materiał na legowisko ma swoje wady i zalety. Kodurę na pewno lepiej brać jeśli chcesz dopasować legowisko kolorystycznie do wnętrza mieszkania (materiał ten bowiem jest dostępny w kilkudziesięciu kolorach) Z eko skórą są większe kłopoty ale znowu materiał ten jest znacznie milszy w dotyku i z pewnością nie szeleści.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×