Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::']Ja planuję zakup dodatkowego dysku, wrzucenie tam wszystkiego co zakazane :cool3: Tylko że panowie mogą do nas wpaść już jutro, a ja dysku jeszcze nie mam w posiadaniu :( I doopa[/quote]
[COLOR=red][B]pomysl dobry.....u nas wiekszosc lapali tych ktorzy sciaglai dc++ a Ty czego uszywasz???bo chwilowo najlepiej nieczego nie uzywac.....[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ostatnio nawet się nie pożegnałam :( Tak nagle zapadła decyzja o tym że wracam :(
Musze nadrobić zaległości w moich ulubionych galeriach :loveu:
Cerber, Fidelek, FiGusia, Kaja, Kora, Hakerek, Oskarek,.... - nadchodze :evil_lol:[/quote]


ehh ekstra, już się nie mogę doczekać fotek psiurców...

a tak wogóle to witam... :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alynkaaa'][COLOR=red][B]pomysl dobry.....u nas wiekszosc lapali tych ktorzy sciaglai dc++ a Ty czego uszywasz???bo chwilowo najlepiej nieczego nie uzywac.....[/B][/COLOR][/quote]Ja sobie używam BearShare :evil_lol: mp3 na kompie mam tysiące, pomnożyc to przez 3... :shake:
Windowsika mam ... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Cerber witaj :multi:[/quote]

Heh Ludziska co wy sie tak cieszyta na mój widok co? Jak nie Marta skacze z radości to Ty. Co jest grane??? :razz: :razz: :razz: :razz:
MNimo wszystko cieszę się, ze kiedy sie pojawiam to aż skaczecie z radości... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ludzie nie wiecie co się u nas dzieje :shake: Dziś jeszcze sobie na komputerze posiedzę, a jutro wsadzę go w pudełko i wyniosę na strych.
Oto co dostałam na gg:
[QUOTE]W najbliższych dniach jest możliwe że w Grodzisku będzie kontrola oprogramowań komputerowych, będzie prokurator, policja i jakiś informatyk. Wszystkie nieoryginalne płyty najlepiej schować gdzies po za domem a na komputerze zainstalować sobie system na licencji GNU zyli "Linux" jest to darmowe oprogramowanie na które nie jest wymagana licencja. Za posiadanie nieoryginalnego Windowsa jest kara w wysokości około 1500 - 2000 zł, jedna piosenka mp3 około 2-3 zł, jeden film około 8 - 20 zł, po za tym jeszcze nieoryginalne programy i gry, przykładowo za program AutoCad jest kara w wysokości od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złowych.[/QUOTE]
Co najlepsze to jest prawda, przetrzepali już kilka pobliskich miejscowości, kary były wysokie :shake: Nie mają się czego maupy czepić :angryy:[/QUOTE]

Eee dziewczyny nie mowcie ze sie boicie?? :D Lol jak by do mnie wpadli to... ale ciii bo szpiedzy sa wsrod nas :P

A tak wogole to myslalem ze mam duze zaleglosci ale widze ze nie :D Bo ani jedna fotka sie nie pojawila narazie :P A co do meczu to tak srednio sie interesuje :P Chyba byl w srode ale nawet nie wiem jaki byl wynik czy tam we wtorek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']O Yakubbo :lol: Mecz Barca przewaliła chyba 1:0 :( Co się z nimi dzieje :(

Dobranoc :loveu:[/QUOTE]

Witam witam i o droge pytam :P Cos ostatnio czytalem ze Barca slabo gra bo rondahlidinio sie nie usmiecha :P :) Choc podobno ostatnio w jakims meczu ligowym sie usniechnol i strzelil dwa gole :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...