Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::'][IMG]http://images20.fotosik.pl/68/fc74004370717fd0.jpg[/IMG][/quote]

zarąbista perspektywa :D

[quote name='Sylwuunia :D'][COLOR=Red]Tylko czekać aż ktoś Was skontroluje :evil_lol:[/COLOR]

[COLOR=Black]Dziś jest znacznie lepiej :multi: Rano wzięłam ja na smycz bo nie[/COLOR] chcę ją puszczać jeszcze wolno na ogród i z nią wyszłam. Siq robiła dłuuuuuuuuugo i jestem pod wrażeniem że jej pęcherz tyle tego pomieścił :-o Tabletki wnowu wrzuciłam do gardła bo nic jeść mam jej nie dawać, próbowała je zwymiotować ale jej się nie udało :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Red]jak nas skontroluja to będziemy miały kłopociki :D

[COLOR=Black]A no widzisz ja zawsze mam racje :multi::multi::multi::multi:[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Blue]zarąbista perspektywa :D[/COLOR]



[COLOR=Red]jak nas skontroluja to będziemy miały kłopociki :D

[COLOR=Black]A no widzisz ja zawsze mam racje :multi::multi::multi::multi:[/COLOR]
[/COLOR][/quote]
[COLOR=Blue]Dzięki :multi:

[COLOR=Red]I portfel się odchudzi troche Edytce :diabloti:

[COLOR=Black]W takim razie podaj mi liczby do totka :razz:

P.S. Sama robias te bannerki? :razz:
[/COLOR] [/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']a tak, tak...coś na początku o tym było...że nie ma rodowodu? :roll:[/quote]Nie ma rodowodu, dzięki mojej głupocie :oops:

[quote name='diabelkowa']Zawsze chcialam miec taki makijaz jak Figa :P[/quote]Ale mogą go mieć tylko uprzywilejowani :diabloti:

[quote name='dbsst']czesc milczku

podziwiam foty :cool1: :loveu:
i kropki :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Cześc gaduło ;)
Dziwię się szczerze bo w naszej galerii nie ma fot które mogłyby zrobić na Tobie wrażenie :razz: Ale b dziękujemy że podziwiasz :multi::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']


Dziwię się szczerze bo w naszej galerii nie ma fot które mogłyby zrobić na Tobie wrażenie :razz: Ale b dziękujemy że podziwiasz :multi::diabloti:[/quote]

W każdej galerii są zdjęcia, które robią na innych wrażenie :lol: :lol: :lol:
dzieńdoberek!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leemonca']W każdej galerii są zdjęcia, które robią na innych wrażenie :lol: :lol: :lol:
dzieńdoberek!!![/quote]Ale dla osoby robiązcej zdjęcia np nikonem d70 moje fotki mogą wydawać się brzydkie :diabloti: Chyba nie zaprzeczysz :razz: Bo nie ma porównania między moimi zdjęciami a zdjęciamy debe, Twoimi czy też użytkowniczki AgaiPhara :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']No dobra macie jeszcze jedną ;)
Pędząca Figowa
[IMG]http://images20.fotosik.pl/68/9f78f743c1aad082.jpg[/IMG]

ale nie moge za bardzo szaleć bo fotek zostało mi zaledwie kilka a nie będę nowych robić przez jakis czas :evil_lol:[/quote]
Świetna fotka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

:mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje:

[quote name='bonita']Cześć Figusiowa rodzinko :)[/quote]Bry wierczorek :razz:

[quote name='KaRa_TC'][IMG]http://images11.fotosik.pl/58/341a8b0846232e8b.jpg[/IMG]
Ziewacz zawodowy z Figi jest:lol: :lol: :lol:[/quote]Taaaaa dajemy pokazy perfekcyjnego ziewania, szkolenia itp :razz:

[quote name='justys95']hehe...a ja zaraz ide...dobranoc mówie, ide do [B]mojej[/B] galerii, zegnam się i już...:)[/quote]Bobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::'][COLOR=Blue]Dzięki :multi:

[COLOR=Red]I portfel się odchudzi troche Edytce :diabloti:

[COLOR=Black]W takim razie podaj mi liczby do totka :razz:

P.S. Sama robias te bannerki? :razz:
[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/quote]

[COLOR=Red]grubiutki jest nie martw sie :diabloti: [SIZE=1][COLOR=Yellow]tzn. był daaawno....:roll:

[COLOR=Black][SIZE=2]za to sie już płaci :D
a banerki ja robiłam :oops:
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...