Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC1325_zps9a6e69ad.jpg[/URL] cóż za Ynteligentna mina :diabloti:

[URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC1249_zpsf156fc51.jpg[/URL] zdjęcia jak z pocztówek :loveu: :loveu:

ogólnie to wsie zdjęcia są fantastyczne :loveu: masz talent dziewczyno :cool3:

TŻ chyba na seriio CI mooocno ufa, ze powierzył Tobie swoje włosy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Kropeczki :loveu:

Jak ja tu dawno nie zaglądałam...
Masz rację, ciężko sie zebrać potem po takiej przerwie na godo ;)

Te zdjęcia Marcelka z 2009' to aż się wierzyć nie chce, że to ten sam cudny, słodki, uśmiechnięty i szczęśliwy psiak... Bidulka była z niego :( Jak dobrze, że ma Was :loveu:

Przepiękne zdjęcia i kropeczek i gór... Deska ma zaje.... kolor :evil_lol: Aż mi przyszła ochota na śnieg, góry i narty... echhh :roll:

Wymiziaj od cioci Izy futerka :loveu: i pozdrowienia dla Was a Ptysiek przesyła "piątkę" mówi " CHAŁ" !!! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Ja nie wykastrowałabym psa bez potrzeby ;) Szczególnie takiego, który ma problemy z pewnością siebie ;)[/QUOTE]Mamy teraz problemy innej natury - Marcel nie potrafi podejsc do psa z innym zamiarem niz dla niego oczywistym :shake: Potrafi natomiast na spacerze zwiac i nie odwolywac sie, choc w kazdej innej sytuacji przybieglby natychmiast. Przed psem, ktory podbiega do niego i zaczepia do zabawy ucieka warczac. Zauwazylam tez ze coraz gorzej reaguje na innych samcow. Nie chce by doszlo do tego ze bede miec agresora.

Do marca i planowanej daty zabiegu jeszcze miesiac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Mamy teraz problemy innej natury - Marcel nie potrafi podejsc do psa z innym zamiarem niz dla niego oczywistym :shake: Potrafi natomiast na spacerze zwiac i nie odwolywac sie, choc w kazdej innej sytuacji przybieglby natychmiast. Przed psem, ktory podbiega do niego i zaczepia do zabawy ucieka warczac. Zauwazylam tez ze coraz gorzej reaguje na innych samcow. Nie chce by doszlo do tego ze bede miec agresora.

Do marca i planowanej daty zabiegu jeszcze miesiac...[/QUOTE]
Sama kastracja w przypadku agresji czy dominacji nie zawsze pomaga, szczególnie jeżeli zabieg jest zrobiony w późnym wieku ;)

Jeśli ucieka przed innym psem warcząc to może jest to agresja lękowa? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Sama kastracja w przypadku agresji czy dominacji nie zawsze pomaga, szczególnie jeżeli zabieg jest zrobiony w późnym wieku ;)

Jeśli ucieka przed innym psem warcząc to może jest to agresja lękowa? :hmmmm:[/QUOTE]
Wszechobecna chec kopulacji z kazdym psem powinna powstrzymac.

Agresja lekowa? Mozliwe. Tylko jak wytlumaczyc fakt, ze sam do takiego psa pruje, skacze wokol niego chcac zgwalcic (plec jest mu obojetna), po czym ucieka i warczy kiedy ten tez zaczyna szalec. Oczywiscie ucieczka jest tylko chwilowa, bo po chwili znow wraca do dzialania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Wszechobecna chec kopulacji z kazdym psem powinna powstrzymac.

Agresja lekowa? Mozliwe. Tylko jak wytlumaczyc fakt, ze sam do takiego psa pruje, skacze wokol niego chcac zgwalcic (plec jest mu obojetna), po czym ucieka i warczy kiedy ten tez zaczyna szalec. Oczywiscie ucieczka jest tylko chwilowa, bo po chwili znow wraca do dzialania...[/QUOTE]
Też nie zawsze :eviltong: Znam wykastrowanego psa, który chętnie pokryłby sukę w cieczce :diabloti: A taka chęć kopulacji z każdym napotkanym psem to chyba próba dominacji :hmmmm:

Sama najlepiej znasz swojego psa, więc jeżeli uważasz, że kastracja w jego przypadku pomoże to nie ma się nad czym zastanawiać ;) Szczególnie jeżeli do kastracji dołączysz prace z psem mającą na celu wyeliminowanie niepożądanych zachowań ;)

Link to comment
Share on other sites

Marcel skacze wokol psa popiskujac i sliniac sie jak wsciekly, wiec raczej z dominacja niewiele ma to wspolnego :lol: :oops:
BBeta jak wytlumaczysz fakt, ze do psa agresywnego, szarpiacego sie na smyczy Marcel podbiega szczesliwy, machajac ogonkiem... w ostatniej chwili unika jego zebow i wraca zdezorientowany do mnie... a pies ktory macha ogonem i jest przyjazny, skacze wokol niego to wg Marcela zagrozenie i trzeba uciekac? :splat:
Nie mam zielonego pojecia jak to interpretowac, moj pies jest po prostu debilem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Marcel skacze wokol psa popiskujac i sliniac sie jak wsciekly, wiec raczej z dominacja niewiele ma to wspolnego :lol: :oops:
BBeta jak wytlumaczysz fakt, ze do psa agresywnego, szarpiacego sie na smyczy Marcel podbiega szczesliwy, machajac ogonkiem... w ostatniej chwili unika jego zebow i wraca zdezorientowany do mnie... a pies ktory macha ogonem i jest przyjazny, skacze wokol niego to wg Marcela zagrozenie i trzeba uciekac? :splat:
Nie mam zielonego pojecia jak to interpretowac, moj pies jest po prostu debilem :lol:[/QUOTE]
Fakt, dziwne zachowanie, tak jakby miał problemy z odczytaniem intencji innego psa albo z panowaniem nad własnymi emocjami :eviltong: Może warto byłoby skonsultować się z kimś doświadczonym ;)

Link to comment
Share on other sites

Problem z panowaniem nad soba i swoimi emocjami to on ma wieeeelki, dlatego tez ciezko go czegos nauczyc, bo nie skupia sie na tym co ma zrobic tylko na tym ze zaraz cos dobrego dostanie, lub podjarany tym ze jest glaskany i chwalony :lol:

Moze wiec zamiast w PL jechac z nim do kliniki i ciachac jajca pojechalabym do dobrego behawiorysty... nie. mam. pojecia. co. robic. :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasik91']A może kastracja chemiczna? Jest dość droga bo kosztuje chyba 200zł za pół roku ale możesz się przekonać jak pies będzie reagował i czy faktycznie jego charakter się zmieni. Tylko to najlepiej przedyskutować z wetem.[/QUOTE]Nie zostawia ona trwalych sladow na zachowaniu psa? Wiele klinik w Polsce przeprowadza tego typu kastracje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...