Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nicnasile']Nie ! Nie było, przynajmniej na Sistars. No masakra ludzie byli. ;) a na Prince może i tak, nie widziałam dobrze. Ale był mega koncert i ludzie bawili sie super, przynajmniej tam, gdzie ja stałam. :)
No to ja, hahhaah :evil_lol:[/QUOTE]Moze w zlym miejscu stalas :diabloti:
Jesli chodzi o koncerty to marzy mi sie..... Coma, ira, happysad... :loveu:

[quote name='Luzia']Bo Ty mnie nie kochasz już i dlatego nie pamiętasz o czym pisałam :-(

No a nie? Tamte ze 100 lat miąły :eviltong:[/QUOTE]:scared: Bo mam kogos innego... wybacz :oops:

Oj tam oj tam :evil_lol:

[quote name='Tina.Sara']cześć buraki :diabloti:[/QUOTE]Czeeesc cwikly ;)

[quote name='Polari']No, Sylwia zaniedbujesz nas. ;) Poproszę fotki. :-D[/QUOTE]
A czym mam je zrobic? Widelcem? :evil_lol:
[quote name='magdabroy']Kupiła sobie szczura i ma nas w dooopie :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]
SZczur zwiedza PL wiec ja sobie wypraszam :evil_lol: (wlasciwie to dzis wrocil, wiec ktoo wie :cool3:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']
Jesli chodzi o koncerty to marzy mi sie..... Coma, ira, happysad... :loveu:

:scared: Bo mam kogos innego... wybacz :oops:

Oj tam oj tam :evil_lol:

SZczur zwiedza PL wiec ja sobie wypraszam :evil_lol: (wlasciwie to dzis wrocil, wiec ktoo wie :cool3:)[/QUOTE]

Ja na Comie ostatnio bawiłam się tak dobrze, że aż torebkę stawową sobie zepsułam o czym dowiedziałam się dopiero rano jak z nogi mi się balon zrobił :diabloti:

:obrazic:

Ej no serio one już w ogóle kolorów nie miały :diabloti:

Już to widzę, jak tylko wróci to będziesz miała ciekawsze rzeczy do roboty :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']FiGa a ja bym tak nieśmiało chciała przypomnieć o odesłaniu podpisanej umowy adopcyjnej :)[/QUOTE]
Zabij mnie, ale zupelnie mi to wylecialo z glowy! :splat: Dzis postaram sie to zrobic ;)

[quote name='Luzia']Ja na Comie ostatnio bawiłam się tak dobrze, że aż torebkę stawową sobie zepsułam o czym dowiedziałam się dopiero rano jak z nogi mi się balon zrobił :diabloti:

:obrazic:

Ej no serio one już w ogóle kolorów nie miały :diabloti:

Już to widzę, jak tylko wróci to będziesz miała ciekawsze rzeczy do roboty :diabloti:[/QUOTE]
Nie pisz mi nawet :placz: Na happysad bylam 3 razy, na irze... stracilam rachube, a na Come jeszcze nie udalo mi sie pojsc :placz:

Znajdz sobie w koncu faceta, mi juz znudzilo sie udawac mezczyzne :obrazic:

Zalozysz sie? :mad:


:siara: Nie wiem co masz na mysli :diabloti:
[quote name='Angi']Szczurzysko sobie PL zwiedza , a ty w domu siedzisz? :D :D[/QUOTE]
Nie narzekam :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Nie pisz mi nawet :placz: Na happysad bylam 3 razy, na irze... stracilam rachube, a na Come jeszcze nie udalo mi sie pojsc :placz:

Znajdz sobie w koncu faceta, mi juz znudzilo sie udawac mezczyzne :obrazic:

Zalozysz sie? :mad:


:siara: Nie wiem co masz na mysli :diabloti:
[/QUOTE]

:cool1: Ja ogólnie za koncertami nie przepadam, ale na Comę zawsze i wszędzie :loveu:

Pffff, a po co mi :eviltong: Wolę kobiety :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

No jasne, o co? :razz:

Taaaaa :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...