Jump to content
Dogomania

Piękny ON, łaciata Ona- śpią pod bramą- pomóżcie by nie trafiły do schroniska


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam może dużo nie pomoge ale znam mały hotelik pod wołominem mają tam już koło 20 bezdomnych psiaków no ale jakieś miejsce powinno się znaleść dla tej dwójki dopóki nie znajdzie się im domu stałego. koszt tam wynosi 300zł miesięcznie + trochę karmy. to może nie tanio ale zawsze jakiś tym czas po sterylce. kontakt tam to 510052991

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ warunki pogodowe znacznie się pogorszyły psy pojadą jutro do hotelu zaproponowanego przez azylowego krecika. Koszt pobytu pokrywa violeta87
Niestety ze względu na brak funduszy mogą tam zostać tylko miesiąc. Violetta87 ma na swoim utrzymaniu kilkanaście psów.
Czy ktoś mógłby ją wspomóc?

Bardzo bym chciała, by psy miały bezpłatny dt, ale takiego niestety nie udało mi się znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

witam... mialam dzisiaj jeden tel w spr.pieskow ( z Wyszkowa) ,ale nic konkretnego...choc probowalam je niezle zareklamowac (prawdziwie zreszta) ale chyba nic z tego... pani miala podac nr kom syna na ktory chciala fotki,ale juz nie zadzwonila...jak bede wiedziala cos wiecej - to napisze... Mam nadzieje,ze w koncu znajda sie dla nich domki...
ps.
Bardzo przepraszam,ze rzadko tu zagladam,ale nie dysponuje czasem...za bardzo...

Link to comment
Share on other sites

witam... mialam dzisiaj jeden tel w spr.pieskow ( pani z Wyszkowa) ,ale nic konkretnego...choc probowalam je niezle zareklamowac (prawdziwie zreszta) ale chyba nic z tego... pani miala podac nr kom syna na ktory chciala fotki,ale juz nie zadzwonila...jak bede wiedziala cos wiecej - to napisze... Mam nadzieje,ze w koncu znajda sie dla nich domki...
ps.
Bardzo przepraszam,ze rzadko tu zagladam,ale nie dysponuje czasem...za bardzo...

Link to comment
Share on other sites

Też raz miałam przeboje ze śliczną DONką, zanim trafiła do najlepszego domu jaki można sobie wymarzyć (u forumowiczki: olivetshka).
Było wielu chętnych, bo pies piękny. Ale 3/4 chciało ją do kojca/na łańcuch.
Nie wiem skąd u ludzi przekonanie, że ONki to idealne psy do mieszkania na dworze.
Ja miałam o tyle ciężko, że Lena była w przytulisku. Zarząd pod koniec mocno naciskał, żebym ją w końcu wydała bo oni to zrobią :roll:

Trzymam kciuki za przystojniaka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...