Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

moze jestem przewrazliwona ,ale zauwazylam ,ze zebrka sie zaczynaja uwidaczniac.Zebra nie powinno widac,zebra nalezy tylko reka wyczuwac,bo jak sie nie wyczuwa zeber to pies jest za gruby.sa rasy tj.chartowate co jest nawet ich uroda maly zarys zeber ale nie u wilkowatych

Link to comment
Share on other sites

wg mnie jest tak samo jak poprzednio
dla porównania
u jamora jedno z ostatnich zdjęć (21września 2012r)

[IMG]http://images10.fotosik.pl/2394/04574c9212d08b97gen.jpg[/IMG]

i teraz

[IMG]http://imageshack.us/a/img849/2046/dsc0127lg.jpg[/IMG]

Edited by lilk_a
zmieniłam zdjęcie , bo tamto które było w jakiś dziwny sposób zginęlo z jamorowego albumu Samiego
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ciesze sie ze patrzysz odmiennie na psy ,niz wiele osob z dogo.
Gratuluje malenstwa,mysle ,ze bedzie podobnie jak ty ,wrazliwe na nieszczescie zwierzat i pelny/a haryzmu.[/QUOTE]

Nie dziękuję, najważniejsze by urodziło się zdrowiutkie - pozostałe kwestie do ukształtowania:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']moze jestem przewrazliwona ,ale zauwazylam ,ze zebrka sie zaczynaja uwidaczniac.Zebra nie powinno widac,zebra nalezy tylko reka wyczuwac,bo jak sie nie wyczuwa zeber to pies jest za gruby.sa rasy tj.chartowate co jest nawet ich uroda maly zarys zeber ale nie u wilkowatych[/QUOTE]

Wg mnie to są chyba zwałeczki skóry, mój głucholec ma podobną budowę. Można go za te wałeczki tarmosić, co zresztą lubi:) Może kiedyś i Sami to polubi..:) Ehh..rozmarzyłam się:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Ja mam podobnie. Tzn mam swój powód by od samego początku traktować sprawę Samsunga osobiście...[/QUOTE]

[quote name='lilk_a']umknęło w ferworze dyskusji ... Maćku , napszesz coś więcej ?[/QUOTE]
Jasne, że napiszę. Nawet całą prawdę. Jednak najpierw niech trafi do DS lub robi rzeczy jakich nigdy wcześniej nie robił;)

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']moze jestem przewrazliwona ,ale zauwazylam ,ze zebrka sie zaczynaja uwidaczniac.[/QUOTE]

[quote name='magdus84']Wg mnie to są chyba zwałeczki skóry[/QUOTE]
Obie macie rację:) Sami ma taką dość "luźną" skórę i też może trochę żebra widać, ale w końcu miał prawo trochę schudnąć od tego stresu z przeprowadzką. Jeszcze nabierze zimowego tłuszczu;)


[quote name='lilk_a']wg mnie [B]jest tak samo jak poprzednio [/B]
dla porównania
u jamora jedno z ostatnich zdjęć (21września 2012r)
[/QUOTE]
Tzn co masz na myśli?:)

Link to comment
Share on other sites

tzn że nie chudszy niż poprzednio :) to jest: u jamora,
to taki typ psa , był lekko grubszy na początku lata , a potem znowu doszedł do swojej formy :)
tu gdzieś kiedyś na wątku zastanawaliśmy się nad rasą do której jest podobny , wyszło nam że do jakiejś pierwotnej rasy , tylko nie pamiętam już jakiej , i właśnie sylwetka Samiego , sucha , umięśniona bardzo tą rasę przypominała , i żółty kolor też ;)
[quote name='Maciek777']Jasne, że napiszę. Nawet całą prawdę. Jednak najpierw niech trafi do DS lub robi rzeczy jakich nigdy wcześniej nie robił;)[/QUOTE] ....Sami zamachaj ogonem do jakiegoś ludzia :) nigdy tego nie robiłeś ;)

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']jeśli już można go porównać do jakieś pierwotnej rasy to może canaan dog (wczoraj akurat było w tv o tej rasie i mi się Sami skojarzył ;) ).
(...)[/QUOTE]
przejrzałam z ciekawości- to jest duże prawdopodobieństwo. Fajna rasa- lubię takie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']jeśli już można go porównać do jakieś pierwotnej rasy to może canaan dog

Maćku- dzięki za te 5 zdjęć.[/QUOTE]
Nie ma za co;)

Faktycznie bardzo podobny do tej rasy:)

[quote name='lilk_a']ale ogon Samemu to nigdy się na grzbiecie nie położy ;)[/QUOTE]
To tym bardziej można mówić o białym kruku;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']a tak na marginesie , zauważyliście że prawie wszystkie rasy pierwotne psów mają ogon zakręcony , często leżący aż na grzbiecie ? ciekawe....[/QUOTE]
To podobno oznacza, że pies jest przyjazny, wesoły, udomowiony. Mówię tu o charakterze psa, a nie o nastroju w danej chwili. To nawet ma sens bo pierwotniaki są mało zmienione genetycznie (względem wilków) więc nie selekcjonowano ich by np nosiły ogony w linii kręgosłupa. Ale ile w tym wszystkim prawdy?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']dobrze, że nie są aż tak uzależnione od człowieka!
a te w schronisku u nas, na ulicach, u właścicieli idiotów.....echhhh[/QUOTE]
Całkowicie się z Toba zgadzam!

[quote name='lilk_a']i co tam u Samiego ?[/QUOTE]
Codziennie przychodzi do hotelowego domu i spędza tam trochę czasu na obserwacji normalnego życia człowieka:)

Ogólnie daje się wreszcie jakoś normalnie głaskać czy masować, chociaż sam z taką propozycją nigdy nie wychodzi:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...