Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

Też właśnie zrobiłam październikowe "klik" :) i może przedwcześnie, ale myślę o transporcie Samiego do Psanatorium. Gdzie dokładnie jest ta Warka? Możecie podać np. kod pocztowy, albo napisać jakąś dużą miejscowość w pobliżu? To jest Warka w okolicach W-wy między Grójcem a Garwolinem? Czy może nazwę pomyliłam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']ale jednak widzisz xxxx52 co się tu dzieje.
Osoba, która wyadoptowała na siebie psa (a więc jest za niego odpowiedzialna?) weszła tylko na wątek, przeczytała połowę z tego i "nie jest za przenoszeniem psa".
Dziewczyny, które nawet emocjonalnie nie są związane z psem (bo raczej Lilk_a nie zna psa osobiście) dzwonią po hotelach, zapisują psa w kolejce, odwalają kawał dobrej roboty i również mają swoje prywatne życie....... Jak mogą oddać psa do innego hotelu? Muszą się najpierw zgodzić te które za niego odpowiadają.

Lilk_a - możesz skontaktować się tel z osobą (osobami), które są odpowiedzialne za psa? aby tutaj napisały, że się zgadzają na przenosiny Samiego bo w końcu przepadnie i miejsce u Pani Joanny![/QUOTE]
Nie znam Samsunga ,na oczy go nie widzialam ,mieszkam 1000km od niego,ale czytalam poprzednie posty kiedy byl u jakies dziewczyny w garazu.Pobyt tam byl wg.mnie hororem dla psa jak i dla czytajacego te posty.Rozmawialam z Jamorem i zglosilam go na liste oczekujacych na miejsce ,nie piszac na dogomani,gdyz uwazalam ,ze osoby podbijace posty nie widdza co podbijaja i komu masla.Zal mnie poprostu bylo psa nikogo wiecej.teraz poniewaz lata leca to uwazam, nalezy dac go tam gdzie moze miedzy ludzmi stanie sie psem adopcyjnym ,a nie psem do budy i kojca ,ktorego celem byloby latanie wzdluz siatki i szczekanie na wszystko co sie porusza.Po to nie sa psy!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloonia']Też właśnie zrobiłam październikowe "klik" :) i może przedwcześnie, ale myślę o transporcie Samiego do Psanatorium. Gdzie dokładnie jest ta Warka? Możecie podać np. kod pocztowy, albo napisać jakąś dużą miejscowość w pobliżu? To jest Warka w okolicach W-wy między Grójcem a Garwolinem? Czy może nazwę pomyliłam?[/QUOTE]
to takie miejscowości:
05-660 Warka [SIZE=-1]- Lipka Wielka 31 64-310 Lwówek[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

dałam zapytanie na pw do gallegro, czy mógłby kogoś podpowiedzieć w kwestii transportu. No niestety, nie, ale wzmiankował o wątku transportowym oraz o Mapa Pomocy Dogo ( nie wiem co to jest). Pomyślę jeszcze kogo mogę popytać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Jeszcze mnie nie ma w wykazie, ale już zapłaciłam za pazdziernik :)[/QUOTE]
jest też wpłata od eloonii
dziekuję:loveu:

stan konta 590 zł

jedyna nadzieja na obniżenie kosztów to przejazd "przy okazji " w jedną stronę
to 405 km (trasą A2)
a omijając odcinki płatne to blisko 460 km

no ale możemy sobie gdybać , bo dopóki dziewczyny nie dadzą nam zielonego światła to sobie możemy...........

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

prawdę mówiąc tylko o takim przewozie myślę. są przewozy psów w jedną stronę, a z powrotem zabierają inne. ciągle po głowie mi chodzą takie sytuacje i nie mogę ustalić na których wątkach mogłam się o to otrzeć. Chyba będę o to pytać wszystkich znajomych tu na dogo.

Link to comment
Share on other sites

znalazłam jeszcze coś takiego
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233446-Potrzebny-transport-poznań-warszawa-dla-pekińczyka-bez-oka!!!?p=19809814&posted=1#post19809814"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233446-Potrzebny-transport-poznań-warszawa-dla-pekińczyka-bez-oka!!!?p=19809814&posted=1#post19809814[/URL]

może udałoby się połączyć

eh... nie doczytałam że chcą grzecznościowo

Edited by lilk_a
dopisek
Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze taka opcja:
[URL="http://www.carpooling.pl"]www.carpooling.pl[/URL]

Trzeba się zarejestrować, wyszukać daną trasę i dzień przewozu.
Ja w ten sposób przewiozłam suczkę z Warszawy do Wrocławia za 50 zł, we Wrocławiu przechwyciła ją i zawiozła dalej umówiona dogomaniaczka.
Jest to forma autostopu, dotyczy przewozu ludzi, ale można zapytać o zwierzę.
Nie ma dużo chętnych, więc nie powinno być problemu z zabraniem zwierzaka.
Samsung to nie mała suczka, ale odpowiednio zabezpieczony ( klatka lub szelki) może mógłby w ten sposób pojechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Jest jeszcze taka opcja:
[URL="http://www.carpooling.pl"]www.carpooling.pl[/URL]

Trzeba się zarejestrować, wyszukać daną trasę i dzień przewozu.
Ja w ten sposób przewiozłam suczkę z Warszawy do Wrocławia za 50 zł, we Wrocławiu przechwyciła ją i zawiozła dalej umówiona dogomaniaczka.
Jest to forma autostopu, dotyczy przewozu ludzi, ale można zapytać o zwierzę.
Nie ma dużo chętnych, więc nie powinno być problemu z zabraniem zwierzaka.
Samsung to nie mała suczka, ale odpowiednio zabezpieczony ( klatka lub szelki) może mógłby w ten sposób pojechać.[/QUOTE]
sprawdzę , na razie czekam na odpowiedz , może uda się za darmo go przewieżć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']sprawdzę , na razie czekam na odpowiedz , może uda się za darmo go przewieżć ;)[/QUOTE]

no wlasnie ,moze darmowo ,lancuchowym transportem.Boze czy za wszystko nalezy brac pieniadze,nawet za ratunek tych biedakow.te pieniadze lepiej przenaczyc na karme ,lub na pobyt w tym osrodku .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']no wlasnie ,moze darmowo ,lancuchowym transportem.Boze czy za wszystko nalezy brac pieniadze,nawet za ratunek tych biedakow.te pieniadze lepiej przenaczyc na karme ,lub na pobyt w tym osrodku .[/QUOTE]ale te kwoty które podałam to za benzynę tylko ...

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z nim przez tel taka trasa u niego to 470 zł wpisałam parę postów wyżej , ta możliwość darmowego przejazdu nie wypaliła niestety
wiem że jest bardzo solidny
rozmawiałam też z jamorem , mówił żeby uważać na Samiego podczas podróży , żeby nie zwiał , więc opcja mężczyzny bardzo mnie przekonuje
to jednak sporo kilometrów , tego nie da się przeskoczyć
mamy błogosławieństwo Agaty i Aty
możemy działać
trzeba obliczyć kasę
stan konta na dzisiaj 590 zł ,
czekamy jeszcze na 200 zł od Aty , to zaległe deklaracje które omyłkowo przelała do niej leyla
i ma6da miała uzupełnić , ale nie ma nic na razie ...
505 zł trzeba zapłacić jamorowi za wrzesień i szczepienia ... zostaje na tą chwilę 85 zł
macie jakiś pomysł jak zebrać szybko pieniądze ? bazarek cegiełkowy ? ....
mam gdziś jeszcze w archiwach bazarek biletowy dla Simensa , albo butelkowy dla jakiejś suni ... chyba Dylanki ... moze powtórzyć ?

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=georgia][I][B][SIZE=5]no to ja zapraszam [/SIZE][/B][/I][/FONT]

[IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/reklbisa.jpg[/IMG]

a tu banerek do zabrania

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233555-Samsung-zmienia-hotel-potrzebna-pomoc-w-op%C5%82aceniu-transportu-do-17-X-do-24-00"][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/bazbil.jpg[/IMG][/URL]

i link do bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233555-Samsung-zmienia-hotel-potrzebna-pomoc-w-op%C5%82aceniu-transportu-do-17-X-do-24-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233555-Samsung-zmienia-hotel-potrzebna-pomoc-w-opłaceniu-transportu-do-17-X-do-24-00[/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Jubu prosił, żeby zdecydować do jutra wieczór czy Sami jedzie z nim czy nie , bo musi sobie poukładać tydzień

a tak przewozi psiaki
"
Sami pojedzie wpiety za obrożę w bagażowej części kombi. Szelki się nie sprawdzają. Przysięgam! Nie ma takich szelek z których dobry kombinator nie wyjdzie. Z dobrze zapiętej obroży raczej się nie wychodzi. Chyba, że szyja jest dużo grubsza niż głowa.

(...)
Po drodze zatrzymam się tylko na stacji benzynowej. Psów nie wyprowadzam na spacery - za duże ryzyko ucieczki."

to ok pięciu godzin jazdy , myślę że Sami wytrzyma bez siusiania ;)

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']Jubu prosił, żeby zdecydować do jutra wieczór czy Sami jedzie z nim czy nie , bo musi sobie poukładać tydzień

a tak przewozi psiaki
"
Sami pojedzie wpiety za obrożę w bagażowej części kombi. Szelki się nie sprawdzają. Przysięgam! Nie ma takich szelek z których dobry kombinator nie wyjdzie. Z dobrze zapiętej obroży raczej się nie wychodzi. Chyba, że szyja jest dużo grubsza niż głowa.

Ze mną ma jechać pies czy znajoma?
Po drodze zatrzymam się tylko na stacji benzynowej. Psów nie wyprowadzam na spacery - za duże ryzyko ucieczki."

to ok pięciu godzin jazdy , myślę że Sami wytrzyma bez siusiania ;)[/QUOTE]
Psow sie nie wyprowadza podczas podrozy.Dla bezpieczenstwa nalezy zastosowac podwojne zabezpieczenie tzn obroza i linka ,oraz szelki i linka.Przed podroza nie wolno psa karmic.Profilaktycznie prosze zabrac kaganiec .Ta podroz trwac bedzie tylko 5 godzin,to dla psa nie jest zadna tragedia.Wazne jest umocowanie kazdego psa ,nie tylko samsunga w aucie.
Trzymam kciuki
A czy on nauczony zostal u Jamora chodzenia na smyczy?

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz piszę, bo źle zrozumiałam poprzedni post.
Uważam, że decydujemy się na Jubu, bo słyszałam z wielu miejsc, że jest odpowiedzialnym przewoźnikiem, z tym że uważam że przenosiny powinny nastąpić w ostatnim tygodniu miesiąca. Mamy opłacony wrzesień u Jamora i zdążymy zebrać pieniążki na transport.

[B]EDIT[/B]. teraz doczytałam na bazarku, że transport ma być w ten czwartek. dlaczego to tak szybko? nie uzbieramy tych pieniędzy. chyba, że zapłata pójdzie z bieżących , a potem następne bazarki na dług.

Edited by docha
Link to comment
Share on other sites

Docha , 590 zł jest na koncie , z tego mam zapłacić 505 zł za wrzesień i szczepeinie Samiego czyli zostanie 85 zł
do tego dojdzie 200 zł , których jeszcze nie mam od aty ,(zaległe delaracje leyly omyłkowo przelane na konto aty)
plus Twoje bazarkowe
no i od ma6dy ale nie wiem kiedy (zaległe deklaracje)
czyli w sumie 830 zł
jest połowa października tak czy inaczej mamy czas do połowy listopada żby zapłacić jamorowi za te dni października , w Psanatorium p.Asia mówiła mi żeby płacić za bierzący miesiąc do 20 dnia miesiąca , myślę że daloby się przesunąć tą pierwszą wpłatę na początek listopada ....
a w czwartek bo trzeba się spieszyć , miejsce nie będzie czekać
.... to już sama nie wiem ...

Link to comment
Share on other sites

hop , hop , jest tu ktoś ? ;) bo tak sobie rozmawiamy z Dochą :D może się przyłączycie ?


sprawa pierwsza , pieniądze

na koncie jest [B][COLOR=#008000]800 zł [/COLOR][/B]
____________________________________________________________________
potrzebujemy żeby wyjść na czysto do 20 listopada
505 zł opłata za hotel za wrzesień plus szczepienia [SIZE=1]( 450,- za wrzesień +40,- szczepienia + 15,- dopłata za jeden dzień sierpnia ,zapomniałam że sierpień ma 31 dni )[/SIZE]
255 zł za 17 dni października u jamora [I][COLOR=#0000ff](sumie dla jamora 760 zł)[/COLOR][/I]
470 zł transport
__________

[B][COLOR=#ff0000]1230 zł [/COLOR][/B] razem

po wpłaceniu wszystkich deklaracji za październik i zaległych mamy jeszcze 230 zł
plus bazarek Dochy 40 zł
plus ( na ten moment) z bazarku biletowego 30 zł
_____________________________________________________________________
w sumie 300 zł

czyli razem z tym co mamy [B][COLOR=#008000]1200 zł[/COLOR][/B]

za październik do końca już w Psanatorum 182 zł
za listopad do 20 listopada w Psanatorium 420 zł (z tego co zrozumiałam płacimy do 20 każdego miesiąca za dany miesiąc)
________________________________________________
razem [B][COLOR=#ff0000]602 zł[/COLOR][/B]

deklaracje za listopad - które (zanim uzupełnimy kwotę za transport )trzeba będzie uzbierać do 20 listopada [COLOR=#008000][B]430zł[/B][/COLOR]
suma sumarum
potrzebujemy do 20 listopada [B][COLOR=#ff0000]1832 zł[/COLOR][/B]
dysponujemy po uzupełnieniu wszystkich deklaracji do października [B][COLOR=#008000]1200 zł[/COLOR][/B]
plus deklaracje za listopad [B][COLOR=#008000] 430 zł [/COLOR][/B]

brakuje do rozliczenia na zero [B][COLOR=#ff8c00]200 zł[/COLOR][/B]
trzeba to dozbierać do 20 listopada ;)

a druga sprawa ... to zapomniałam jak sobie przypomnę to napiszę ;)

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...