Jump to content
Dogomania

CACIB Głogów 28-30.01.2011


macsow1

Recommended Posts

[quote name='Dyzio']No tak na pewno lepiej było by gdyby było na zewnątrz, Ooo! wtedy na pewno były by opinie w samych superlatywach, temperatura minusowa ( w niedzielę - 9 ) wszyscy byli by zachwyceni :):):) a co do tłoku, na stronie związku jak i również w katalogu wyraźnie była zaznaczona prośba o nie rozkładanie się z klatkami pomiędzy ringami, gdyby wystawcy się do tej prośby zastosowali nie było by problemu z tłokiem, przykładem był drugi dzień wystawy gdzie większość wystawców zastosowała się do próśb organizatorów rozkładając klatki na widowni i dzięki temu pomiędzy ringami nie było tłoku. Niestety w regionie jest to praktycznie jedyna hala widowiskowo-sportowa w jakiej jest możliwa organizacja tego typu wystawy i jest takiej wielkości jakiej jest ( a nie jest z gumy i się nie rozciągnie ), mimo to uważam że jest to jedna z lepiej zorganizowanych wystaw w Polsce :). A przede wszystkim jest to wystawa organizowana przez ludzi z pasją i pełnym zaangażowaniem w to co robią i za to im wielkie dzięki i brawa :).[/QUOTE]

Co ma pasja i zaangażowanie ludzi do warunków jakie mają wystawcy i ich psy.
Bez urazy jeśli oddział nie ma odpowiedniej hali albo terenu zielonego (w lecie) niech nie bierze się za organizację tej rangi wystawy.
Bez przesady ale należy mierzyć siły na zamiary.
To że ludzie są wspaniali to jedno a to że należy stworzyć odpowiednie warunki to drugie. Akurat podajesz za przykład 2 dzień to ten w którym były setery więc jakoś Twoje opnie ni jak mają się do opinii wystawców z tego dnia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta, ja też pojechałam z zaangażowaniem i chciałam za niemałe pieniądze mieć przyzwoite warunki, zwłaszcza że jechałam w tym celu 500km. I co z tego że na trybunach było miejsce, skoro żeby się z nich dostać na ring trzeba było lecieć dookoła, na dodatek po śliskich schodach. Rewelacja jak wszyscy diabli. I to ma być wystawa międzynarodowa? Wstyd. Nie mamy warunków lokalowych, nie robimy wystawy halowej. Zróbcie w lecie, na fajnym dużym terenie, wtedy nie będzie trzeba się tłumaczyć że w okolicy brak hali. Widziałam krajówki robione w większych halach niż ta międzynarodowa... I za prawie połowę mniej wpisowego...

proszę, drugi dzień. Faktycznie luz między ringami...
[URL=http://img831.imageshack.us/i/dsc01689yx.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9940/dsc01689yx.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wystawa w Głogowie nie jest po raz pierwszy organizowana ( choć po raz pierwszy międzynarodowa ) i większość wystawców choć z pewnością nie wszyscy, wcześniej się wystawiali w Głogowie na hali a więc wiedzieli jak to wszystko wygląda. A mimo to frekwencja jak co roku jest duża a to o czymś świadczy. Po za tym jak to w przysłowiu:
jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Mi jeśli jakaś wystawa w której brałem udział się nie podobała już więcej nie brałem w niej udziału, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Mi Głogowska wystawa się podobała i na pewno jeśli będę miał możliwość w następnym roku też wezmę w niej udział. Pozdrawiam zadowolonych jak i nie zadowolonych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Ta, ja też pojechałam z zaangażowaniem i chciałam za niemałe pieniądze mieć przyzwoite warunki, zwłaszcza że jechałam w tym celu 500km. I co z tego że na trybunach było miejsce, skoro żeby się z nich dostać na ring trzeba było lecieć dookoła, na dodatek po śliskich schodach. Rewelacja jak wszyscy diabli. I to ma być wystawa międzynarodowa? Wstyd. Nie mamy warunków lokalowych, nie robimy wystawy halowej. Zróbcie w lecie, na fajnym dużym terenie, wtedy nie będzie trzeba się tłumaczyć że w okolicy brak hali. Widziałam krajówki robione w większych halach niż ta międzynarodowa... I za prawie połowę mniej wpisowego...

proszę, drugi dzień. Faktycznie luz między ringami...
[URL="http://img831.imageshack.us/i/dsc01689yx.jpg/"][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9940/dsc01689yx.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

niestety koleżanka ma rację - nie za te pieniądze! Trzeci dzień też nie był lepszy: ścisk niemiłosierny między ringami. Nie przystało na międzynarodową rangę. Po drugie organizatorzy znając swoje warunki lokalowe mogli rzeczywiście wydać zakaz wprowadzania transporterów czy klatek, a stoły trymerskie może gdzieś w korytarzach umieścić?
ps. znam ludzi z pasją, dla których minus parę stopni na dworze nie jest problemem bo codziennie poświęcają swoim pupilom po kilka godzin w mrozie, deszczu czy upale... a pogoda była piękna przynajmniej w niedzielę:) pozdrawiam zmarzluchów:)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]wszystkim niezadowolonym polecam wystawę Międzynarodową w Trencinie -Słowacja[/SIZE] :evil_lol:
i za granicą i za euro i międzynarodowa :lol: i nawet w kilku halach :evil_lol: a była to porażka pod wieloma względami !!!
co miłośnikom wystaw nie przysłaniało dobrej zabawy :lol:
jak ktoś marudzi zanim pojechał to z takim nastawieniem szkoda było zgłaszać i ruszać 4litery ;)

Gratulacje dla wszystkich zadowolonych !!!
a to my BIS Weteran III Tanana YUPIK UNKAS
[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs077.snc6/168772_1536746030504_1590475372_31156013_1008094_n.jpg[/IMG]

LIMITED DIAMOND EDITION Chatanga
[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs065.snc6/167500_1536744630469_1590475372_31156006_281061_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TANANA'][SIZE=4]wszystkim niezadowolonym polecam wystawę Międzynarodową w Trencinie -Słowacja[/SIZE] :evil_lol:
i za granicą i za euro i międzynarodowa :lol: i nawet w kilku halach :evil_lol: a była to porażka pod wieloma względami !!!
co miłośnikom wystaw nie przysłaniało dobrej zabawy :lol:
[/QUOTE]
Tak, zgadzam się w Trencinie nie było nawet gdzie stopy postawić w pewnym momencie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaPaskuda']Ja ogolnie lubię Głogowskie wystawy,ale..(w tym roku mnie osobiście nie było,ale moje psy były) i widziałam katalog....Po samej grubości katalogu z wystawy międzynarodowej uwazam ze frekwencja byłą mizerna....Już niektóre krajówki mają grubsze katalogi :)[/QUOTE]

frekwencja mizerna bo organizatorzy zamknęli zgłoszenia jak było cos koło 1500 psów i zauwazcie ze termin nie był przedłużony, a wielu by sie jeszcze dopisało (wiem bo sama chciałam)

A tak w ogóle to z tego co piszecie to wszyscy wiedzięli ze tam jest dosc ciasno, wiec jak ktos nie lubi ciasnoty to nie musiał zgłaszać, wiec po co teraz narzekac .

Link to comment
Share on other sites

Ale marudzicie, przecież już jest po wystawie to po co te wszystkie wąty. Każdy bardzo dobrze wiedział jakie są warunki w Głogowie. To po jakiego ciula jechaliście ?? Żeby teraz marudzić ?? Nikt was nie zmuszał, abyście jechali . Przecież gdyby nie było chętnych (a byli) to wystawa najprosciej w życiu by sie nie odbyła :)


Dawajcie linki z fotami :D

Link to comment
Share on other sites

To taka nasza cecha narodowa...[B]MARUDZENIE[/B] !!! A pewnie najbardziej marudzą Ci , którzy nie są zadowoleni z wyników,wtedy fajnie jest "zwalić" wszystko na organizację,warunki,sędziego...itd. Jak jestem gdzieś na wystawie i nie odpowiadają mi warunki np.ciasna hala to zwyczajnie więcej tam nie jadę !!!
A termin zgłoszeń pewnie dlatego został zamknięty tak jak było podane, bo organizatorzy zdając sobie sprawę z tego ilu wystawców może pomieścić hala postanowili zakończyć i nie przyjmować więcej zgłoszeń bo dopiero by się im "dostało" na forum.

Link to comment
Share on other sites

Byłam bo musiałam i więcej nie zamierzam. Dostałam po co pojechałam i już tam nie wrócę. Wrócę za to innych wystaw, gdzie może i nie zwojowałam nic ale organizacyjnie i pod kątem terenu wystawowego było ok. Forum jest po to by wyrażać opinię a nie całować się wzajemnie po rączkach bo przecież wszyscy chcemy dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Byłam bo musiałam i więcej nie zamierzam. Dostałam po co pojechałam i już tam nie wrócę. Wrócę za to innych wystaw, gdzie może i nie zwojowałam nic ale organizacyjnie i pod kątem terenu wystawowego było ok. Forum jest po to by wyrażać opinię a nie całować się wzajemnie po rączkach bo przecież wszyscy chcemy dobrze.[/QUOTE]
No i takie Twoje prawo !! Ja wrócę chętnie. A bicie piany jest bez sensu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Scott'] A bicie piany jest bez sensu!!![/QUOTE]

Darianna ma rację i nie można mowić z pewnością że "marudzi" Wyrażnie napisał że mogła się pośliznąć z powodu śliskich schodów! Ty sobie w ogóle zdajesz sprawę z tego co to jest zachowanie bezpieczeństwa na takiej wystawie?

"W czasie trwania wystawy organizator jest zobowiązany przestrzegać przepisów
regulaminu, oraz jest odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa korzystających z hali
sportowej"

Jak Ty sobie wyobrażasz to zapewnienie bezpieczeństwa? Jestem z Katowic i dobrze pamiętam wypadek z targów katowickich sprzed 5 lat. Jak się organizuje taka wystawę to trzeba pomyśleć nie ile ludzi się zmiesci w hali tylko ilu będzie bezpiecznych! Jak sobie złamiesz nogę na śliskich schodach na wystawie to już widze to jak będziesz zachwalał organizatorów !

Lepiej na zimne dmuchać :) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Byłam bo musiałam i więcej nie zamierzam. Dostałam po co pojechałam i już tam nie wrócę. Wrócę za to innych wystaw, gdzie może i nie zwojowałam nic ale organizacyjnie i pod kątem terenu wystawowego było ok. Forum jest po to by wyrażać opinię a nie całować się wzajemnie po rączkach bo przecież wszyscy chcemy dobrze.[/QUOTE]
I trzymamy cię za słowo :)

Link to comment
Share on other sites

Proponuje nie wstawać z łóżka wtedy na pewno nikt się nie pośliźnie :evil_lol:
A co do bezpieczeństwa Hali Głogowskiej, jest to hala w której od lat odbywają się różne imprezy masowe, hala dopuszczona do takich imprez przez odpowiednie służby. Wymyślanie obecnie jakichś teorii o braku bezpieczeństwa w hali jest śmieszne a wręcz głupie :lol::lol::lol:
Że ktoś się pośliznął na schodach !
Że czyjś pies pośliznął na wykładzinie ! ( to może lepiej bez wykładziny i na samym parkiecie wtedy nikt by się nie ślizgał ? ) Od kilku lat na wystawie jest rozkładana ta sama wykładzina i jakoś do tej pory nikt nie narzekał z tego powodu :shake::shake::shake: Większość przedstawianych tutaj sytuacji można by bez problemu uniknąć gdyby sami wystawcy zastosowali się do zaleceń organizatorów, umieszczonych na ich stronie związkowej i w katalogu o nie rozkładaniu się z całym majdanem pod ringami lecz na widowni. Tylko co do niektórych jakoś to nie docierało, no chyba że analfabetyzm ?!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dyzio'] jest to hala w której od lat odbywają się różne imprezy masowe, hala dopuszczona do takich imprez przez odpowiednie służby. Wymyślanie obecnie jakichś teorii o braku bezpieczeństwa w hali jest śmieszne a wręcz głupie :lol::lol::lol:[/QUOTE]

Hala Targów Katowickich też spełniała wszystkie wymogi !

Zarejestrowałeś się cztery posty temu więc śmiem twierdzić , że o wystawach g....o wiesz (no chyba ,że smigasz po dogo na codzien pod innym nickiem :) pozdrawiam cię:)

Link to comment
Share on other sites

Sądząc po nicku, jesteś kobietą, a w takim razie gratuluje bycia damą, no bo wyrażenia typu g...no, jak najbardziej pasują do współczesnej damy z psiej wólki :lol::lol::lol: może i masz rację, powtarzając po tobie g...no wiem bo dopiero od 8 latek jeżdżę po wystawach europejskich więc cóż ja tam wiem i cóż ja tam widziałem. A na pewno o mojej znajomości tematu świadczy to że dopiero się zarejestrowałem na dogomani i zabieram, a właściwie śmiem zabierać tutaj głos :lol::lol::lol:. Aaa.. zaznaczam nigdy wcześniej pod żadnym nickiem nie zabierałem tu wcześniej głosu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']ja chopie ..zy mje tako dama jak z kozi ..... rajzyn tasza . pozdowiom. Janek z psi wolki ![/QUOTE]
Dyskusja bardzo na poziomie...
A to ,że ktoś jest nowy na forum nie musi być wykładnikiem tego czy dawno wystawia psy.Znam osoby ,które mają i wystawiają psy od wielu lat i na takich forach nie są zarejestrowane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...