Jump to content
Dogomania

CACIB Głogów 28-30.01.2011


macsow1

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W namiotach mają być 3,góra 4 ringi.I będą tam rasy włochate.Nie wiem jak w inne dni,ale np. w niedzielę będą to haski,syberiany i tym podobne.Namiot ma być ogrzewany olejowymi nagrzewnicami i połączony z halą,żeby nie trzeba było wychodzić na dwór podczas przejść.Tyle się ostatnio dowiedziałam,bo sama bałam się o moje ciepłolubne basenji.A oddział czynny jest w środy i czwartki od 17-20 .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='z_pastorowej_sfory']np. yorki i westiki :evil_lol:
sorry mam dziś walnięty humor :evil_lol:[/QUOTE]


W sumie są włochate,to czemu nie :diabloti:.
A tak na serio,to raczej chodziło o te baardziej włochate i lubiące zimno(a przynajmniej tolerujące) ;).Poza tym w namiocie ma być na prawdę ciepło(4 wielkie dmuchawy),więc chyba nie ma czym się przejmować :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']W sumie są włochate,to czemu nie :diabloti:.
A tak na serio,to raczej chodziło o te baardziej włochate i lubiące zimno(a przynajmniej tolerujące) ;).Poza tym w namiocie ma być na prawdę ciepło(4 wielkie dmuchawy),więc chyba nie ma czym się przejmować :lol:.[/QUOTE]

fiu fiu fiu.... no to będziemy mieli tropiki pod tymi namiotami... ja zamiast ciepłe swetry i skarpety szykować, to muszę się zaopatrzyć w drinki z palemką itp. :lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 2 yorki zgłoszone i w tej sprawie zadzwonię do związku w środę. Nie chodzi mi tu o zimno bo zimna się z psami nie boję. Ale zaczaj sprawy organizacyjne raz że płace to wymagam i chce na wystawie międzynarodowej mieć zapewnione podłączenie do prądu co w namiocie raczej nie będzie możliwe ( jadę z psami z pomorza a godziny w samochodzie w taką pogodę jak mam za oknem robią z włosem swoje).
Dlatego mię bardzo interesuje gdzie będą yorki w piątek.

Link to comment
Share on other sites

A ja jak zwykle na ostatnia godzinę się opłatami zainteresowałem i teraz trzęsę portkami czy przelew dojdzie.. :roll:
Ale wszystko wskazuje na to ze najwcześniej dojdzie w poniedziałek rano (czyli po terminie) , ciekawe jak to potraktują... w końcu to chyba nie az tak duży problem...te kilka godzin po terminie...
W przeciwnym razie będę musiał wycofać zgłoszenie, bo płacić 200 zł za bejbika to jakaś paranoja.... :mad:

[I]edit: Z_pastorowe_sfory - Widze że nie tylko ja mam podobny problem... ;)[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='z_pastorowej_sfory'][B]maciek_axa[/B] witaj w klubie :)[/QUOTE]

No witam, witam ;)
Ale powiem Wam... ze mam cichą nadzieję że nie będą robić problemów, przynajmniej nie powinni !!!
Płacimy nie małe pieniądze , za siedzenie w namiotach w styczniu... wiec ja na ich miejscu przełknął bym ta pigułę i bez "ale" przyjął te nasze zgłoszenia :razz:

Link to comment
Share on other sites

Podoba mi się ta dyskusja ...ciekawe czy płacąc np.ratę w banku i mając termin do jakiegoś dnia ,wpłacacie po terminie i dyskutujecie ,że nie zapłacicie odsetek ?Trzeba czytać dokładnie co się podpisuje ...niestety. A zgłaszając psa godzimy się na warunki stawiane przez dany oddział. Trzeba było zapłacić tydzień wcześniej i nie ma wtedy problemu i gdybania co zrobi oddział.
Poznań w tej chwili wysyła monity dotyczące zapłaty za zgłoszone a nie opłacone psy i też mają rację .
Przed Światówką w Bratysławie była lista "dłużników" od których w wypadku braku uregulowania opłat z poprzednich wystaw nie przyjmowano zgłoszeń. Lista była bardzo długa.
W jakiś sposób oddziały próbują egzekwować opłaty . Bo wystawa to nie tylko zyski,ale masa wydatków.
A z tego co wiem na wszystkich wystawach przy zgłoszeniach jest napisane ,że wycofanie zgłoszenia i zmiana klasy jest możliwa do końca przyjmowania zgłoszeń, a więc też do 19 grudnia

Link to comment
Share on other sites

a mnie się nie podoba, że nikt z oddziału nie odpowiedział na mojego maila:mad: w sprawie namiotu :angryy:
Wypadałoby za TAKIE pieniądze poinformować dokładniej nt organizacji :razz:

Za to właśnie "uwielbiam" polskie wystawy jak piszę za granicę to zawsze otrzymuję odpowiedź czy moja rasa będzie na dworzu czy nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']jeśli to jest rzeczywiście ta sama hala co w tym roku na krajówce to jakaś masakra tam będzie, mimo tego że było psów niewiele tłok masakryczny, organizatorzy chyba ostatnio zajmowali się wystawami rybek bo wielkość ringów była nieadekwatna do ras wystawianych na nich... podział na 3 dni pewnie niewiele poprawi, co do ceny to rozumiem że staramy się brnąć w zachodnią stronę, ale dlaczego tylko ceną !?!?[/QUOTE]

przeczytałam cały temat...rok temu byłam w nd na shih tzu,w tym roku też jadę jako widz,tylko,że chcę jeszcze w pt yorki zobaczyć....hala rzeczywiście mała-krajówka rok temu,na pewno mniej psów niż na wystawie wyższej rangi,ale stwierdziłam,że nie ma co pchac się między ringi,żeby z bliska zobaczyć psy,bo za mało miejsca;więc grzecznie polazłam na krzesełka dla widzów....dobrze,że piszecie,że mała hala i mały parking-rok temu był za darmo....w pobliżu jest jeszcze gdzie stanąc,ale lepiej
albo przyjechać wcześniej rano,albo doliczyć sobie w razie w dodatkowy czas na zaparkowanie auta....no chyba ,że związek wymysli jakies dodatkowe miejsca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Kurde... '[COLOR=#ff0000][B]DECYDUJE DATA WPŁYWU ŚRODKÓW NA KONTO BANKOWE ORGANIZATORA[/B][/COLOR]' ... to po co robią ostateczny termin w niedzielę? Chyba specjalnie żeby pozdzierać z ludzi kasę ...[/QUOTE]

Otóż to... wiadomo że system bankowy zamykany jest na weekendy, więc podejrzewam że jest to świadome zachowanie władz oddziału. W każdym bądź razie jeżeli się okaże że pieniądze dojdą w poniedziałek, a władze oddziału będą żądały dopłaty, to z bólem ureguluje ten rachunek. Ale..... [B]to będzie pierwsza i ostatnia Głogowska wystawa na jakiej byłem !!! :angryy:

[/B]Dodam tylko że jestem w klasie baby... i właśnie dzięki takiemu zachowaniu organizatorów, wiele ludzi się zniechęca do wystaw... !!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Kurde... '[COLOR=#ff0000][B]DECYDUJE DATA WPŁYWU ŚRODKÓW NA KONTO BANKOWE ORGANIZATORA[/B][/COLOR]' ... to po co robią ostateczny termin w niedzielę? Chyba specjalnie żeby pozdzierać z ludzi kasę ...[/QUOTE]Chyba na pewno:( Jestem na siebie wściekła. Wczoraj zgłosiłam psa, dość spontanicznie i niestety nie doczytałam tego fragmentu :/
Trochę to nawet "zabawne", termin zgłoszenia psa jest do 19-stego, opłata "normalna", jest za psy zgłoszone i opłacone w terminie, a decyduje data wpływu środków na konto organizatora :roll: To może informować w taki sposób: "data zgłoszenia psa do 19.12, data opłacenia zgłoszenia do 09.12" - od razu czytelniej.

Tak się zastanawiam... zgłoszenie można wycofać do 24:00, czy decyduje godzina wyjścia sprzątaczki z biura?

[QUOTE]...ciekawe czy płacąc np.ratę w banku i mając [B]termin do jakiegoś dnia[/B] ,wpłacacie po terminie i dyskutujecie ,że nie zapłacicie odsetek ?[/QUOTE] ależ opłaty zostały przez nas złożone w terminie! Z tego co się orientuję, żaden bank nie ustala w ten sposób terminów spłat czegokolwiek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...