Jump to content
Dogomania

Biała Podlaska,cudna rudziutka w typie jamnika Rudzia..MA CUDOWNY DOMEK


kinga_kinga7

Recommended Posts

cześć Dziewczyny,u nas wszystko w porządku malutka powoli przyzwyczaja się i jest spokojniejsza.Wczoraj byłyśmy u naszego weterynarza-Lilka waży 9kg,lekarz dał jej tabletkę od robaków i preparat od pcheł.W piątek możemy dopiero ją zaszczepić.
Lilit zaczyna bawić się ze mną,jak rzucam jej kostkę to ją przynosi,nawet mnie podgryza tak delikatnie hiiihii.A dziś małżonek wyszedł po mnie z Lilą jak wracałam z pracy to tak się cieszyła jak mnie zobaczyła,nie do opisania ,normalnie jakby była z nami od zawsze-dla takich chwil warto żyć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie mamy kłopotu z potrzebami fizjologicznymi wychodzimy na dwór i wtedy się załatwia,ja myślę ,że Lilit miała kiedyś dom i została nauczona.Tylko raz załatwiła się w domu na drugi dzień pobytu u nas,ale wtedy miała rozwolnienie myślę,że ze stresu i zmiany jedzenia,ale teraz Kochana jest spoczko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gia126']nie mamy kłopotu z potrzebami fizjologicznymi wychodzimy na dwór i wtedy się załatwia,ja myślę ,że Lilit[B] miała kiedyś dom[/B] i została nauczona.Tylko raz załatwiła się w domu na drugi dzień pobytu u nas,ale wtedy miała rozwolnienie myślę,że ze stresu i zmiany jedzenia,ale teraz Kochana jest spoczko.[/QUOTE]

Na pewno miała ,bo bardzo lgnie do człowieka i kocha przytulanki. Ale kiedy przestała być słodkim szczeniorkiem,człowiek(?),którego pokochała ,wywalił ją wprost z kanapy na ulicę...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Pewnie Paula poszła już spać....Albo coś się nie udaje...Poczekamy!:)[/QUOTE]


nie śpię! I proszę zdjęcia Lili:)
[IMG]http://i54.tinypic.com/29goh3m.jpg[/IMG]

coś mi z drugim nie wyszło..a po drugie to są małe,bo jak dostaję na e-maila,to nie mogę w ogóle zapisać dużego..a po trzecie to Lilka jest słodka i cudna!!

Link to comment
Share on other sites

hey Dziewczyny mam dla Was wiadomość Rudzia będzie nazywać się ,,LUNA,,już ostatecznie,bo jakoś nie mogą zapamiętać Lilit i jakos nie pasuje mi do niej to imię.Mój małżonek wymyślił Lilit,ale ja jokoś nie mogę zapamiętać.Także LUNA zostaje już na bank.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ze taka niby "księżycowa"....?;)

Lilit -bardzo mi się podobało,ale i tak,kiedy o niej myślę,to myślę-"Rudka" :)

Wzruszająco wygląda Rud...eee....znaczy Luna :eviltong: w tych kocykach na posłanku! Jak to dobrze,że ją wypatrzyliście:loveu::loveu::loveu:
Bardzo proszę o więcej takich pięknych,optymistycznych zdjęć Malutkiej...!:)

Link to comment
Share on other sites

Heloo pewnie ,że wstawię tylko muszę nauczyć sie wstawiać zdjęcia ,albo będę prosić o to Paulę.Dzięki Paulinka ,że mi pomagasz z tymi zdjęciami.Wiecie jak Luna chrupie te kurze białe łapki z zoologicznego jezzuuuuuu jak chomik hiihihihihi

Link to comment
Share on other sites

cześć Laseczki,hmm od czego by tu zacząć...Robimy postępy Luna zaczęła wchodzić do łazienki i kuchni.Jest jeszcze płochliwa ,ale z dnia na dzień coraz mniej.Jak już wcześniej chyba pisałam jest odrobaczona,odpchlona i zaszczepiona,ma już swoja książeczkę zdrowia.Już nie dyszy tak jak na początku,uwielbia się przytulać,przynosi mi kostkę jak jej rzucam,gryzie swoją zabawkę.Z jedzeniem to różnie ,ale raczej to z niej niejadek,je bardzo mało.Kupujemy jej wszystkiego po troszku i obserwujemy jak jej to smakuje.Dziś zjadła ze smakiem kiełbaskę i żółty ser.Z tego co widzę to Luna niewiele zna smaków,ale pracujemy nad tym,żeby powolutku poznawała jakie są smakowitości na tym świecie. Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...