Jump to content
Dogomania

WĄTEK ZAMKNIĘTY. "Przytulisko" w Glinnie pod Nowym Tomyślem - wątek wolontariatu


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bedą z weta jeszcze ludzie. Zlitował się i znacznie zjechał z ceny.
Nieobliczalna dobermanka w drodze do Oris była grzeczna, przerażona i ze strachu robiła pod siebie.:-(
Cudowna psinka przekazana w ręce niezastąpionej Oris właśnie jedzie ku lepszemu. Cioteczki trzymajcie kciuki za naszą Dżinę.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Goldenek już dawno w swoim cudownym domku u Pani Aldony:lol:
Dżina wczoraj pojechała do siebie.:lol:
Dwa foksterierki dzisiaj zostały adoptowane:lol:
Dwa koteczki tez grzeją dupki w swoich domkach:lol:
Przerażona Lisia w dt u kochanej Akrum:lol:
Czego chcieć więcej? Czasami życie jest piękne.

Link to comment
Share on other sites

Akrum, cudownie, że wziełaś Panią Liskową!!! Tak się wlaśnie zastanawiałam po Twoim smsie, ktory szczęsciarz trafił do Ciebie!

W ramach dzielenia się dobrymi wiadomościami - [COLOR=Magenta][B]NELSON W SUPER DOMU!:multi::placz::multi::placz:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Goldenek już dawno w swoim cudownym domku u Pani Aldony:lol:
Dżina wczoraj pojechała do siebie.:lol:
Dwa foksterierki dzisiaj zostały adoptowane:lol:
Dwa koteczki tez grzeją dupki w swoich domkach:lol:
Przerażona Lisia w dt u kochanej Akrum:lol:
Czego chcieć więcej? Czasami życie jest piękne.[/QUOTE]

Małe sprostowanie, bo Pyrdka chyba ze szczęścia pomyliła psiaki :)
Goldenek, znaczy Goldi nadal w przytulisku, to Pyrdko labka Sisi od dawno u p. Aldony w DS jest...

A Goldenek był dziś na spacerku z fajnych chłopakiem, który przyjechał do nas specjalnie z Poznania, żeby poznać naszego Goldiego i z nim popracować :)

Link to comment
Share on other sites

Jak już Pyrdka doniosła - znów wylądował u mnie na DT psiak, tym razem wypłoszona Lisia, która siedzi cały czas w koszyczku - póki co w łazience, tam najcieplej i tam ma spokój, a teraz tego właśnie jej potrzeba najbardziej...
Kupa zrobiona - ładna, ale na robaki musi dostac tablete :)

Wygłodzona i spragniona picia - już 3 miseczki wody wypiła, oczka ma tak przerażone... i na razie jak do niej wyciągam rekę to trzęsie się... ale wyprowadzimy ja z TZ na normalnego psa :)

Za to garażu siedzi foksterier, który czeka na golenie i kąpanie - dred na dredzie... a śmierdzi że hoho... bylam z nim na siku - matko, jaki on ufny i bawić się chciał :)
Szelki sobie dał założyć, w ząbki zaglądnąć :0 bedzie z niego super piękny i kochany psiak :)
po fryzjerze jedzie do swojego super DS :)

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno: na spacer miała dziś iść z nami mama Nelsona, czyli Neli... niestety tak panikowała, tak się wyrywała... w ogóle trudno jej było szelki ubrać w kojcu bo od razu się kładła... W kojcu czuje się bezpieczna...

Były natomiast z nami na spacerku Majka (trickolorowa), całą drogę na rękach siedziała i się tuliła - posadzona na ziemię panikowała i się wyrywała... :( Lisia - też niesiona, i dwie inne panienki, które szły już na swoich łapkach :) zdjęcia później :)

Link to comment
Share on other sites

Popatrzcie sobie i poczytajcie...
[URL]http://www.echaokolic.pl/depesze/NOWY_TOMYSL___Skopal_psa_na_smierc_/[/URL]
tydzień temu widziałyśmy zwłoki tego biednego psa... :( do tej pory nie mogę zapomnieć tego widoku... :(

mam nadzieję, że facet dostanie ten rok więzienia i dodatkowo jakąś kare do zapłaty...

Link to comment
Share on other sites

Foksik gdy już zostały mu wycięte wszystkie dredy okazał się Panią Foksikową :)
Miał takie dredy, że nie było widać co to... po obcięciu się wydało,że jednak to dziewucha :)
Sporo stresu przeszłam czekając na nowych pańciów Foksikowej, ale pańciostwo to bardzo kochani ludzie i powiedzieli,że nie ma problemu,że to sunia i że nadal chcą ją adoptować :)
uf... ulżyło mi :)

Sunia po obcięciu wszystkich dredów została wykąpana - 3 razy było trzeba nakładać i spłukiwać szampon taaaka była brudna :)
Ale potem... bylo juz tylko suszenie i coraz piekniejsza się dziewczynka robiła :)
W ogóle Wam powiem,że to super psina, jak była te kilka godzin u mnie, to na spacer z nią poszłam, super się zachowywała, potem wiedziała jak trzeba wskoczyć do auta :) a w salonie pielęgnacji psów - cudownie, spokojna, cierpliwie znosiła wszystkie zabiegi :)

DZIĘKUJĘ ŚLICZNIE KOCHANEJ KINDZE I EDYTCE - poraz kolejny spisały się na medal :)

Link to comment
Share on other sites

Gufi dzisiaj postanowił spać na podusi Mańka i nawet mu nie przeszkadza, że jest delikatnie za mała... :-)
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_b0tjoQe6bJQ/TPGPk23VeiI/AAAAAAAAALc/D6wysokuHq0/s400/01.jpg[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_b0tjoQe6bJQ/TPGPlJ5a2_I/AAAAAAAAALg/DCVzzAHCjHU/s400/02.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']super :) mi się bardzo podoba :) dziekuję :)[/QUOTE]

Super jest! Wiersz "Psia dusza" mnie dobił. Cały dzień mam pod powiekami wilgotno, po oddaniu Nelsona (chociaż wiem, że jest przeszczęśliwy, ale tak bez niego pusto) + po odwiedzinach w schronisku w Ostrowi Maz (400 szczekających psów - zabraliśmy jednego - 399zostało:-()
Jakoś mi pomógł ten wiersz się wyryczeć. Dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...