Jump to content
Dogomania

Bosek ponad 7 lat w schronisku, ponad 2 lata w domu, a teraz WRÓCIŁ! MA DOM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysia... a czy ta druga osoba wzielaby pod uwage moja kochana Sabinke z Wielunia??

Sabinka umiera...:-( :-( :-( . Nic mnie juz nie cieszy....:-( :-( :-(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=14553&page=12[/URL]
post nr. 116

Wiem ze to nie zabrzanski psiak... ale blagam zapytajcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej'][B]Mysia czy dom sprawdzony?[/B]

jakie warunki oferuje Boskowi?
mieszkanie, dom, ogród, buda ?[/quote]

podpisuję się obiema rękami pod tymi pytaniami !!!
do Białegostoku kawał drogi , co będzie, jeśli coś się nie powiedzie ?
super , że jest ktoś Boskiem zainteresowany , ale .... spokojnie pomyślcie o wszystkim !

Link to comment
Share on other sites

Sabina02, póki co drugi dom się nie odezwał, ale jesli się odezwie to napewno spytam, jak możesz to napisz mi link do jej wątku.
Z Panem wymieniłam już kilka e-maili, oprócz tego dzwonił do schroniska i rozmawiał z kierowniczką ;) Coprawda jest to mieszkanie w bloku, ale Pan pracuje w domu, więc bedzie mógł zapewnić Boskowi sporo czasu, za blokiem ma dużo terenów zielonych... Ma w domu wysterlizowaną suczkę też ze schroniska, nawet wysłał mi jej zdięcia na e-maila, jest w 100% zdecydowany na Boska... Napisał mi, że fotki Boska za kratami tak w niego trafiły, że poprostu nie potrafił by pozwolić, żeby psiak pozostał jeszcze dłużej w schronisku.....

Link to comment
Share on other sites

my byśmy go mogły ewentualnie wawa- białystok, pkp, za zwrotem za bilety

w sobotę mąż beamichy zawozi Muchę z Trójmiasta do Wrocławia- wyjeżdża z woj. opolskiego, chyba Lipniki
kawał drogi, pieniądze uzbierane, jedzie przez Poznań, ale może jeśli dołożyłoby się kasę, to zgodziłby się jechać przez Wawę- wtedy musiałby ktoś Boska dostarczyć do tych Lipnik czy czy jak im tam
a my z wawy do białego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_Zabrze']Sabina02, póki co drugi dom się nie odezwał, ale jesli się odezwie to napewno spytam, jak możesz to napisz mi link do jej wątku.
Z Panem wymieniłam już kilka e-maili, oprócz tego dzwonił do schroniska i rozmawiał z kierowniczką ;) Coprawda jest to mieszkanie w bloku, ale Pan pracuje w domu, więc bedzie mógł zapewnić Boskowi sporo czasu, za blokiem ma dużo terenów zielonych... Ma w domu wysterlizowaną suczkę też ze schroniska, nawet wysłał mi jej zdięcia na e-maila, jest w 100% zdecydowany na Boska... Napisał mi, że fotki Boska za kratami tak w niego trafiły, że poprostu nie potrafił by pozwolić, żeby psiak pozostał jeszcze dłużej w schronisku.....[/quote]

Bardzo sie ciesze ze Bosio znalazl domek!!!:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:

Wybacz mi, ale wczoraj mialam dola... Cos sie zle dzialo z moimi "ogloszeniowymi" podopiecznymi...

Mielecka Aldka, zmarla po 5 tygodniach od adopcji...:-( (skret jelit)
Watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39153[/URL]

Wielunskiej Sabince stan sie pogarsza...
Watek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=14553[/URL]
post nr. 116

A na dodatek wroclawski Wiórek (moj baner) uciekl z nowego domku, 2 tygodnie po adopcji...

[B]Ale dzis jest nowy dzien![/B] [B]Nowa szansa dla jednego z moich "ogloszeniowych" dzieci![/B] [B]Moj kochany Bosio jedzie do domku!!!!!![/B] :multi: :multi: :multi:

Teraz Kajtek jest nastepny w kolejce... i bedziemy sie koncentrowac na nim...

PS... Co do fotek za kratami... to...hmmm...A niech tam! Powiem! A nie mowilam??? Smutna mina na fotce to jest to!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...