Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Yyy znam dużo małych psów które duuuuużo biegają na agility :roll:
a mój mimo że jest średni (56 cm) to i tak nie lubi większych od siebie psów, czyli w sumie jak Daisy :eviltong: (z tym że on się nie boi, on po prostu czuje, że jego 'pozycja' jest podważana)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Aha, czyli większych nie lubi, a małe lubi? ^^[/quote]

Małe raczej lubi, a jak nie lubi to po prostu ignoruje. Chyba że one zaczną na niego warczeć czy coś.
Z dużych nie lubi psów starszych od siebie, zwłaszcza o dużo. Ale i tak się z większościa dogada, tylko trzeba dać chwile na 'powarczenie' (oczywiście pod stałą kontrolą, żeby w razie czego odzielić psiska na czas - aczkolwiek jeszcze mi się nie zdarzyło żeby sobie coś zrobiły).

Link to comment
Share on other sites

hihihi...nie żartuje. Ta ładna łazienka obozowa (bo w domkach kibli nie ma) jest czynna do 22 :cool1: a jak Ci się zachce po 22 to są toi-toje w których gromadzi się cała fauna i flora Mazur...karaluchy, pająki i inne cuda. A na komary coś weź, bo żrą w tych domkach jak cholera, chociaż zależy też na jaką pogodę trafisz, bo ich byt również od tego zależy :roll: ale jakiegoś off'a weź koniecznie. No i jest kwesta uli pszczół w domkach...dwa lata temu to straż przyjeżdżała je wytępiać, bo dziewczyny miałby ul w domku...ale w tym roku takich ekscesów było mniej...aczkolwiek nie znaczy, że nie było ich wcale...jeśli boisz się owadów...to radzę Ci wziąść kombinezon wojenny, moskitierę do spania i miotacz ognia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie cisza od 22...ale jak się poprosi kadrę to przedłużają :cool3: a toaleciak jest czynny od 7...a w praktyce od 7:20 :cool1: a pobudkę sobie każdy robi sam, nie ma odgórnej (przynajmniej nigdy nie było) ale trzeba wstać tak żeby wyrobić się na zbiórkę przed śniadaniem (śniadanie o 9:00, zbiórka rano o 8:55) Ja na przykład zawsze wstawałam o 8:50 :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja na pewno będę chodzić po 22 w krzaczki, umierając ze strchu przed każdym szelestem :roll:


Ciszę mogą przedłużyć... ale kibla nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


ja tam i tak zawsze łamię wszelkie zasady więc mnie to zbytnio nie obchodzi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No u nas tylko 1 dnia była cisza nocna do 22 . później do 23 . 24 , a po kilku dniach można było spać gdzie się chce ;DD
przypomniał mi się napis z tego "pięknego" kibla : "TO jest kibel a nie raj. Nie wal konia tylko sraj." 1 część Baaardzo pasuje do tego kibla ;D

Link to comment
Share on other sites

[B]Vini[/B],owszem...wyrabialam sie w 5 min :razz: i ani razu sie nie spoznilam na zbiorke :cool3: a co do przyjazdów to jest bardzo róznie... A apropo napisów w kiblach to jest tez taki : ,,Jak sie wysrasz to narysuj cos gownem na scianie" ...i jakby nie bylo ktos probował :cool1: uah...ja tam wolałam biegałać w krzaczki pod domkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...