Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

nie no, lepiej żeby się zagrzała w tym domku -.- oj tam może jakoś księżniczka da rade:P zobaczymy jak będzie z pogodą.
no czytam czytam jak alkohol może być niebezpieczny... ah jej <3 spoko spoko u Ciebie na działce sie poszaleje ; PP
Wiesz, że obwodowy układ nerwowy składa się z 12 par nerwów czaszkowych i 31 rdzeniowych !? Wgl zapomniałam o chamedafne i wgl, że musze to poczytać-.-
milkersinka- to czekaj, wy macie labradora i ta kolezanka ma czy wy we 3 jedziecie z jej psem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']nie no, lepiej żeby się zagrzała w tym domku -.- oj tam może jakoś księżniczka da rade:P zobaczymy jak będzie z pogodą.
no czytam czytam jak alkohol może być niebezpieczny... ah jej <3 spoko spoko u Ciebie na działce sie poszaleje ; PP
Wiesz, że obwodowy układ nerwowy składa się z 12 par nerwów czaszkowych i 31 rdzeniowych !? Wgl zapomniałam o chamedafne i wgl, że musze to poczytać-.-[/QUOTE]

no niby tak ale kurcze ja jakoś nie widzę mojego wesołego kucyka na lince przed domkiem ale zobaczymy... no czytaj potem mi opowiesz :D tak moja działka mój dziadek <33 nic nie pobije tego że ogórki mają tylko 14 chromosomów a co gorsze niektóre osobniki jak się okazuje jeszcze mniej :( tym tam czytaj o moich kochanych gatunkach chronionych <3

[B] milkersinka [/B] ale wiesz uważajcie bo piątka rzadko kiedy jest organizowana np. w tamtym roku nie było i może wpiszcie się na liste :)

Link to comment
Share on other sites

noo i dwa lata temu też nie było -.-
weź ten osobnik w ogóle nie ma chromosomów. jutro biola, jutro zgon, jutro się pożegnam z drugim turnusem obozuuuu. lalalala. właśnie nadeszła depresja, kiedy uświadomiłam sobie, że olałam konkurs i teraz tego żałuję bo nic nie umiem. naprawde mało mnie interesuje jaką funkcję pełni chrom i kobalt -.- ale powiem! kobalt do produkcji witaminy b12 a chrom insuliny! huehuehehuehuehuehuehuehuehuehheuhue. i tak nie napiszę całej reszty. o to chodzi, że ja mniej boję się 3 kl czyli nowości na tym etapie niż kurde 1 i 2 -.- 1 wgl nie pamiętam, roślin ani nic -.-.-.-
taki tam mały spamik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']noo i dwa lata temu też nie było -.-
weź ten osobnik w ogóle nie ma chromosomów. jutro biola, jutro zgon, jutro się pożegnam z drugim turnusem obozuuuu. lalalala. właśnie nadeszła depresja, kiedy uświadomiłam sobie, że olałam konkurs i teraz tego żałuję bo nic nie umiem. naprawde mało mnie interesuje jaką funkcję pełni chrom i kobalt -.- ale powiem! kobalt do produkcji witaminy b12 a chrom insuliny! huehuehehuehuehuehuehuehuehuehheuhue. i tak nie napiszę całej reszty. o to chodzi, że ja mniej boję się 3 kl czyli nowości na tym etapie niż kurde 1 i 2 -.- 1 wgl nie pamiętam, roślin ani nic -.-.-.-
taki tam mały spamik.[/QUOTE]

gdybym mogła się odzywać to bym Cię pocieszyła ale nie mogę... Dasz radę nie marudź a jak nie (chociaż to mało prawdopodobne) to same pójdziemy zarobić na ten drugi turnus.A tam olałaś masz wymówkę że parę osób + plus jeden żółw Cię rozpraszało :D ej weź nie szpanuj swoją wiedzą biologiczną i tak nie jesteś fajna, ok ?

[quote name='MakeBelieve']Coz za milosc <3 ja z ola (molowe) jedziemy na 2 i 3 lub 3 i 4..[/QUOTE]

taa imie z małej litery wiesz kogo mi to przypomina ? ^^ nono jedziemy przynajmniej taki mamy plan :P


dziewczyny jak prawdziwe siostry to słodkie <33

:** to 16 raczej :P

Edited by Molowe
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']

dziewczyny jak prawdziwe siostry to słodkie <33

:** to 16 raczej :P[/QUOTE]

Jeżeli chodzi o mnie i tweety92 to na prawdę jesteśmy siostrami

16? Możliwe tak jakby od strony domku kadry patrzeć to pierwszy od prawej :)

Link to comment
Share on other sites

Możliwe że coś pokręciłam. To był widok z naszej werandy :D

[url]https://picasaweb.google.com/102029443649911943065/Oboz#5658461126815041522[/url]

[url]https://picasaweb.google.com/102029443649911943065/Oboz#5658461436713900466[/url]

A to ten domek o którym mówię ten na pierwszym planie

[url]https://picasaweb.google.com/102029443649911943065/Oboz#5658462078581387762[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...