Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Eta_carinae'] [B]Natalia[/B] - cudeńko po prostu! (PS.: szeleczki już dawno w drodze)[/QUOTE]

Aktualnie nie ma mnie w domu więc nie wiem czy doszły ale jak się dowiem to od razu dam znać.

Pytanko : Nie wiecie może od jakiego wieku psiak może jechać na wandurusa? Chodzi mi o młodego czy będzie mógł jechać? Jeżeli ktoś wybiera się na krajówkę w Kaliszu 10.06 to my tam prawdopodobnie będziemy wystawiać się w baby. :D

Link to comment
Share on other sites

Natalia, masz obóz psie przedszkole, albo zabierzesz na "normalny" OZP i niektórych rzeczy po prostu robić nie będziecie, socjalka będzie fajna, tyyle nowych psów :D
Chciałabym baaaardzo być w Kaliszu i zobaczyć Małego, ale obedienca mamy w tym terminie w Rzeszowie i startuję z Fanciakiem...
A co do tej psiej akademii, co linka dałaś - krótko trwa, 6 dni... Plus taki, że nad morzem <3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Natalia, masz obóz psie przedszkole, albo zabierzesz na "normalny" OZP i niektórych rzeczy po prostu robić nie będziecie, socjalka będzie fajna, tyyle nowych psów :D
Chciałabym baaaardzo być w Kaliszu i zobaczyć Małego, ale obedienca mamy w tym terminie w Rzeszowie i startuję z Fanciakiem...
A co do tej psiej akademii, co linka dałaś - krótko trwa, 6 dni... Plus taki, że nad morzem <3[/QUOTE]

No właśnie tak myślałam o zwykłym bo myślę że chętnie pozna nowe psiaki. Rzeszów? Kurcze szkoda że akurat w tym terminie bo mogłabym was zobaczyć a przy okazji odwiedzić hodowce Axela.

Akademia wydaje się super jeżeli chodzi o warunki. Ale czy psy mogą nad morze iść? No te 6 dni to strasznie krótko ale zawsze można na dwa turnusy. Tylko nie wiadomo jak z torem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':**']A właśnie szeleczki doszły. Dzięki. Teraz tylko czekać aż młody dorośnie.[/QUOTE]

Natalia, ta Akademia robi chyba tylko jeden turnus, ale chyba lepiej przenieść się z tym do ich wątku...;)
Ooo, a po Axela wpadasz do Rzeszowa? Jak tak, to kiedy?

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, napisałam tu wczoraj taką kreatywną wypowiedź, no i nie ma?! :-o:-(:angryy: Nie piszę drugi raz! -_-'

Napiszę tylko, że mega jest ten obóz nad morze, szkoda, że tak krótko... A to wszystko co jest na tym drugim, to same sobie na OzP zorganizujemy :cool3::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Hej, nazywam się Ola jeszcze mnie nie znacie, bo jestem tu nowa:multi:Mam wiele pytań związanych z tym obozem. Jednoz nich: chcę jechać z siostrą i z naszym szczeniaczkiem na ten obóz, co robi ta osoba w tym przypadku moja siostra?Która z nas będzie trenować z Milką, a może obydwie?Czekam na odpowiedź:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

a no to juz w zasadzie nie szczeniak :) hmm sama nie wiem czy to bedzie dobrze zebyscie cwiczyly na zmiane. byloby lepiej gdyby miala jednego 'wlasciciela' ale to moje zdanie. hmm warunki. sa jakie sa. jak jest goraco to w domkach (drewniane, dykta te sprawy xdd) tez jest duszno znowu w nocy czesto jest mega zimno.. no ale ja zbytnio nie narzekam, jest gdzie spac wiec ok i tak wiekszosc czasu spedza sie poza domkami. psy zostaja same na posilki i jak idziemy do miasta i na plaze np.. wiec jakos nieszczegolnie. no ale pies nie moze niszczyc jak zostaje sam.

Link to comment
Share on other sites

Hehe wystarczy troche poczytać wątku ;)
W domkach z reguły mieszkają po 2 psy, jeśli się znają to 3.
Nie muszą w kagańcach, w sumie w ogóle nie chodzą jeśli nie są agresywne.
Pies i suka mogą być w jednym domku, o ile się dogadują, ale to nei chodzi o płeć tylko o psy ogółem.
Jaka jest kadra.. Jak dla kogo ^^ Ogółem w tamtym roku były dwie kadry. Nie wiem jak w tym. Jedna jest fajna, druga jak dla kogo, kwestia gustu ^^
Do miasta hm... Zazwyczaj sie wychodzi jak np jedna grupa ma agility/posłuszeństwo to druga w tym czasie idzie na plażę/miasto lub coś innego robić. Generalnie są 2 kierunki wyjścia do miasta: Biedronka (ahhhhh <33) albo miasto czyli ogółem do Rynu. W sumie nie pamiętam jak często, raz na 2-3 dni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milkersinka']Kolejne z pytań. Ileu osobowe są domki? Czy psy cały czas muszą chodzić w kagańcach?Czy pies i suczka może być w tym samym domku? Jaka jest kadra? Czy często wychodzi się do miasta?;)[/QUOTE]

Domki są generalnie dwu osobowe na życzenie mogą być i trzy :) jednak pod względem miejsca na rzeczy i ogólnie to jednak najlepiej w dwie osoby chociaż w jednym domku spałyśmy w 5 plus 5 psów i też się mieściłyśmy :P nie psy nie chodzą cały czas w kagańcach jeśli masz spokojnego psa który nie warczy i nie rzuca się na inne kaganie wgl nie jest Ci potrzebny na obozie. Tak suczki mogą mieszkać z psami jest zastrzeżenie że suki w trakcie cieczki nie mogą jechać także nie ma znaczenia czy współlokator to pies czy suka zależy jak się psy dogadują. Kadra ? na to pytanie chyba nikt Ci nie odpowie bo to jednak indywidualna kwestia jednym się podoba drugim nie zależy. Do miasta my na 4 chodziliśmy w miarę często nie pamiętam chyba nie codziennie ale niedaleko ośrodka jest sklep wiec jak czegoś będziesz potrzebowała to możesz tam iść :)

a o którym turnusie myślicie ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve'] psy zostaja same na posilki i jak idziemy do miasta i na plaze np.. wiec jakos nieszczegolnie. no ale pies nie moze niszczyc jak zostaje sam.[/QUOTE]

He he Lenke musiałam wszędzie brać ze sobą bo jak została na 30 sek to już inka była w strzępach. Ale najlepsze jest to że nawet jak była już wolna to siedziałą w tym samym miejscu :p A na przyszły obóz zaopatrzę się w linkę metalową. Nie ma głupich :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milkersinka']Hej, nazywam się Ola jeszcze mnie nie znacie, bo jestem tu nowa:multi:Mam wiele pytań związanych z tym obozem. Jednoz nich: chcę jechać z siostrą i z naszym szczeniaczkiem na ten obóz, co robi ta osoba w tym przypadku moja siostra?Która z nas będzie trenować z Milką, a może obydwie?Czekam na odpowiedź:eviltong:[/QUOTE]

A ile masz lat? I twoja siostra?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']cepie, my w 5 spałyśmy? oO nie pamiętam o kimś? a, oke. hawajska muzyczka. ahahahahah.[/QUOTE]

tak młotku w 5 ta skleroza -.- teraz mam już swoją własną hawajską muzyczkę <33 będzie idealny budzik dla Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

aaa no tak. ja tez rozkminiam czy w tym roku nie bede zostawiac daisola na posilki przed domkiem.
frranklin, tak tak ustawiaj i kazdego dnia z liscia na dobry poczatek dnia^^ sory bardzo ale wlasnie czytam o skutkach picia alkoholu a przed chwila charakterystyke naczyn wlosowatch zyl i tetnic</3

Link to comment
Share on other sites

jak to mój Daisolek przed domkiem ? moja księżniczka ? no chyba nie -.- oj tam przynajmniej z liścia, tam nie ma szafki na którą mogłabyś mnie wrzucić :P no własnie kurcze do bioli się uczyć a nie się po dogo bujasz... skutki picia alkoholu mrr słodko ale dobrze dobrze czytaj przyda się <33

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...