Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Aktualnie go nie ruszam, wzięłam go na ręce jak zaczął kuleć, wygięłam mu łapę czy nie złamał [jego ojciec w szczenięctwie złamał łapę zeskakując z kanapy i to tak porządnie, że do dziś ma druty]. Jak wyginałam to nie piszczał. Może przemęczył. Daję mu spokój do 15, czyli do powrotu rodziców. Jak dalej będzie kulał to skoczymy z nim do weta.

Link to comment
Share on other sites

I dobrze :)
Haha ja aktualnie siedzę i wcinam Cheetosy robalosy <33 i hoppa pomarańczowego i ogółem durnia kleję w piżamie, z psem tylko godzinę temu wyszłam. Ale za godzinę jedziemy dooo fryzjera! Chce ją ściąć tak jak Lilo barberry:
[url]http://img828.imageshack.us/img828/8489/3333se.jpg[/url]
tyle, że bez falbanek, łapki i ogonek krótszy ^ ^
Daisy i tak szybko odrasta, więc na obozie już będzie lepiej, ta fryzura mi się baardzo podoba, tyle, że jak Lilo miała grzbiet na 1 cm to ja poproszę chyba na 1,5cm..
wgl moja mama powiedziała, że jak ścinam psa na łyso, to ona z nią nie wyjdzie ;) No ale Lilo jej się podoba, więc będzie git ^ ^ I za parę dni jedziemy na szczepienia, zrobię morfologię od razu i popytam o łapkę jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']Jej. ale masz śliczną sunie <3
Mój west przy Twoim to jest kundel jak nie wiem co ! :D
często ją czeszesz ? bo mi się szczerze mówiąc tego bydlaka nie chce czesać. :P
dobrze ,że na OZP4 jedzie Ola <3[/QUOTE]


Mi tak szczerze też się jej nie chce czesać XD westie_justa - tak, golę...
A Ty Rysia z kim jesteś w pokoju ? Bo moja to lubi westy i psy mniejsze od siebie , bo jakby była z jakimś Nowofunlandem to bidulka by pod łóżkiem siedziała , najpierw by go oczywiście obszczekała :D
I dziękuję za miłe słowa o Lu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Paulina ja jestem w domku z Olką Korkową :) ale nie martw się znajdziesz na miejscu kogoś do domku ;) Ale Lucy i tak zamiziam . Westy jak są golone są bardzo milutkie <3
Sama przed obozem musze iść z nim do fryzjera ale na trymowanie:roll:


Paula małemu nic nie będzie :) Jake jak był mały często kulał ale przechodziło mu szybko ;)

Marta . Daisy była fajnie w zeszłym roku obcięta . :eviltong: no i była taka mięciutka :)

Link to comment
Share on other sites

omg dziewczyny z babciami przyjechały? o dżiiizas ;//
weźcie, wróciłam od fryzjera z Daisy . strzeż mnie Boże od tego salonu jak najdalej! Fak, pokazuję zdjęcie Lilo i mówię, że tak jak ten pies, ALE bez falbanki, łapy i ogon krótsze, a grzbiet dłuższy a nie taki krótki. Po półtorej godziny wchodzę z mamą do salonu, masakra ;// Falbanka długa jak cholera, łapy długie, pies nierówno obcięty ;// Z WIELKĄ ŁASKĄ obcięła falbankę a i to krzywo . I jeszcze z pretensjami, że jej sie nie podoba bez falbanki to zrobiła z. Ale ja jej nie prosiłam, żeby robiła tak jak jej się będzie podobało, tylko tak jak ja chcę.. Ale wazne, że psu będzie lżej..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...