Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Eta_carinae']Kasandra, ja Ci go kupię i jeśli weźmiesz tę smycz, to dorzucę do przesyłki, a jak nie, to ewentualnie przywiozę na obóz. Nie chcę od Ciebie pieniędzy za to, to majątek na prawdę nie był, wierz mi ;) A na obozie przecież Ci zapasy uszczupliłam, no i dzieliłyśmy się różnymi rzeczami, więc nie ma mowy o zwracaniu kasy :diabloti:

[/QUOTE]

Oj tam :D I tak Ci oddam, albo kupisz mi te płatki, które jadłyśmy masowo :diabloti:
Zapomniałam całkiem o tej smyczy ;) Biorę ją, tylko muszę pogadać z szanownymi rodzicami władającymi wirtualnymi przelawami czy mi dopomogą :evil_lol:
Dominika, ja tak sobie myślę, czy Ty czasem nie będziesz wzięta w przyszłym roku jako kadra? Jeszcze nam panią ... yyy Gruchę i Śliwę? wygryziesz i co? :diabloti: (to był komplement, żeby nie było wątpliwości ) Wiedzą na prawdę imponujesz :loveu:

[quote name='Tesska']a czy w 17 ta dziura jest na wylot czy jaka? są w każdym domku lusterka?
czy wszędzia okna są pozaklejane taśmami?[/QUOTE]

Dziewczyny, nie rozumiem waszej troski o domki :cool3: Wszystkie rozwalone, woda mętna, z dachu kapie, śmierdzi i w ogóle smród, brud i ubustwo :cool3: Żartuję ;) Wszystkie domki jednakowe-luster nie ma, stąd też moje genialne fryzury na zdjęciach...
Ja mam sentyment do [B]15[/B] (najbliżej łazienek :diabloti:) i byłoby miło gdybyście mnie wzięły do niego. [B]Eta[/B], mieszkasz ze mną na cmentarzysku komarów? :razz:

Nie martwcie się, że nie będziecie miały mieć z kim domku ;) Ja jechałam całkowicie nieobeznana, tylko w pociągu się zgadałyśmy z dziewczynami. No ale co z tego, jak i tak [B][I]co niektórzy [/I][/B]woleli nasz domek i nie obchodziło ich to, że ja chciałam się wyspać :eviltong::roll::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

AHAHAHAHAHAHA Kasandra, z tą kadrą to dowaliłaś :splat::roflt:

Nie pamiętam masowo pochłanianych płatków, za to kisiel wciągany nosem owszem :sweetCyb:

67 komarzych zwłok na suficie i ślad po kupie na wykładzinie pieczętujący jednocześnie nasze prawa do owej kwatery :cooldevi: - to możecie dopisać do cech charakterystycznych 15 :tard:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Ah, Wasza dwójeczka się zacznie a ja już będę szaleć i jeździć po mieście jak wariat i wszystko kupować <3 Oby ozp się zaczęło bo wtedy to czas już szybko zlatuje.
Robi ktoś już własne listy co do zabrania? <33[/QUOTE]

No i to jest najgorsze :placz:
Że czekamy całyyyy roook na OZP, a potem od razu minie...
Bo ile to było dni? 10 czy 12 ?

Link to comment
Share on other sites

No jak to z kim będziesz w domku? Głupie pytanie, ze mną głupku mały . ;*
Znaczy, zobaczymy jak psy i czy mi się uda w ogóle pojechać. Jak uda, a psy będą ok to jesteśmy razem, tak?


[quote name='westie_justa']hehe a ja jadę na obóz 5 dniowy :evil_lol: i jeden turnus.[/QUOTE]

Faajnie, :D
też bym chciała na dwa obozy ;p
ale ten pięciodniowy się szybko skończy ;d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patusiove']No jak to z kim będziesz w domku? Głupie pytanie, ze mną głupku mały . ;*
Znaczy, zobaczymy jak psy i czy mi się uda w ogóle pojechać. Jak uda, a psy będą ok to jesteśmy razem, tak?[/QUOTE]
No tak, ale ty mówisz, że MOŻE pojedziesz, albo CHYBA pojedziesz... a ja NA PEWNO pojadę... no ale będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...