Jump to content
Dogomania

URAN - odżył po koszmarze...pojechał do DOMU. Trzymajcie kciuki żeby to był TEN DOM!


AlfaLS

Recommended Posts

ceny są różne - ogłoszenie od poniedziałku do czwartku w Warszawie to 80 zł netto (96brutto), w przypadku pozostałych miast 30zł netto Dlatego zapytałam czy Warszawę, czy dwa inne, ponieważ w cenie Warszawy można wykupić dwa inne miasta.
A to, gdzie sie ukaże, to tego nie wiem, muszę dopytań sprzedawcę reklamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zlota_wilga']ceny są różne - ogłoszenie od poniedziałku do czwartku w Warszawie to 80 zł netto (96brutto), w przypadku pozostałych miast 30zł netto Dlatego zapytałam czy Warszawę, czy dwa inne, ponieważ w cenie Warszawy można wykupić dwa inne miasta.
A to, gdzie sie ukaże, to tego nie wiem, muszę dopytań sprzedawcę reklamy :)[/QUOTE]

Może lepiej 2 inne miasta?
Zlota wilgo zapytaj czy daliby rabat psiakowi ze schronu.
Robimy zrzutkę?

Link to comment
Share on other sites

Nie dadzą rabatu, ich nie interesuje kto, co, po co ;) jak nas nie stać, mamy ich darmowy serwis ogłoszeniowy. Musimy działać we własnym zakresie.

Może spróbować dwa podejścia, tzn. wykupię ogłoszenie na Warszawę, a jeśli to nie poskutkuje, to następnym rzutem wykupimy ogłoszenie na dwa inne wybrane miasta. Może tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Kochane pomysł niezły ale na razie się wstrzymajcie ;). Ktoś czyta wątek Uranka ....... Nic więcej na razie nie wiem ale bardzo bym chciała żeby ten biedny psiak wreszcie miał swojego ludzia..... Może to będzie ta osoba?[/QUOTE]
A ja przed chwilą odświeżyłam Urankowi cafeanimala i szerloka :) i chciałam odnowić mój mały pakiecik ogłoszeniowy ...
To może się wstrzymam ... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zlota_wilga']Wiesz, ja też czytałam, śledziłam, nawet legowisko wybrałam i co? i figa. Daj znać co i jak.... któż to? ;)[/QUOTE]
Ale Ty nie dzwoniłaś w jego sprawie do Grażyny ;).
Wiesz, oczywiście może być różnie ale biorąc pod uwagę że ta osoba znalazła ogłoszenie Uranka / chyba na Alegratce/, zadzwoniła, dowiedziała się że akurat w tej chwili Grażynka nie bardzo może rozmawiać ale Uran ma wątek na dogo i później Grażynka poda adres do wątku... A Ta osoba nie wiedząc wcześniej jest coś takiego jak portal dogomania, nie znając go i nie czekając na dokładny link sama go odszukała... i wysłalą do Grażyny sms-a że czyta wątek.... to chyba pozwala mieć nadzieję.... Ja przynajmniej malutką bo malutką ale mam.......

Ogłoszenia bezpłatne ok, można robić ale te dość sporo płatne to ja radziłabym odrobinkę się wstrzymać. Takie jest moje zdanie... Mam nadzieję że niedługo coś więcej będzie wiadomo . W każdym razie jak tylko coś więcej się dowiem to zaraz dam znać. Bez względu na to jakie te wieści będą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zlota_wilga']Bardzo, bardzo się cieszę :)[/QUOTE]
Ja też tylko zobaczymy co z tego wyniknie. Jednak najważniejsze że ktoś zwraca uwagę na Uranka. Najpierw Ty, zaczęłaś tą jego lepszą passę, teraz ta inna Pani. Może to w końcu da mu domek??????

[B]Jest nowy bazarek ogłoszeniowy [URL="http://http://www.dogomania.pl/threads/201966-**BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-na-d%C5%82ug-Muszki-!!-52-OG%C5%81OSZENIA-ZA-JEDYNE-8Z%C5%81!!!-DO-28.02!!**"]http://http://www.dogomania.pl/threads/201966-**BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-na-d%C5%82ug-Muszki-!!-52-OG%C5%81OSZENIA-ZA-JEDYNE-8Z%C5%81!!!-DO-28.02!!**[/URL]. Może kupimy tam ogłoszenia dla Uranka - to tylko 8 zł.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zlota_wilga']Alfa, zły link, nie można otworzyć strony[/QUOTE]
Wklejam jeszcze raz, może teraz będzie ok?

[url]http://www.dogomania.pl/threads/201966-**BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-na-d%C5%82ug-Muszki-!!-52-OG%C5%81OSZENIA-ZA-JEDYNE-8Z%C5%81!!!-DO-28.02!!**?p=16280035#post16280035[/url]

Link to comment
Share on other sites

a ja mam mały off -> na ale.gratce mam do wykorzystania jeszcze 24 ogłoszenia w ramach pakietu, który wykupiłam ogłaszając Uranka. Jeśli macie inne psiny do ogłaszania to poproszę o maila na [email][email protected][/email] a w nim:
> treść ogłoszenia
> zdjęcie psiaka
> namiary na osobę kontaktową

a nóż, może się coś wykluje dodatkowego :)

aha, ja w kwestii bazarku potrzebowałabym przeszkolenia... ^^ ktoś może wyjaśnić mi na priva jak to działa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zlota_wilga']a ja mam mały off -> na ale.gratce mam do wykorzystania jeszcze 24 ogłoszenia w ramach pakietu, który wykupiłam ogłaszając Uranka. Jeśli macie inne psiny do ogłaszania to poproszę o maila na [email][email protected][/email] a w nim:
> treść ogłoszenia
> zdjęcie psiaka
> namiary na osobę kontaktową

a nóż, może się coś wykluje dodatkowego :)

aha, ja w kwestii bazarku potrzebowałabym przeszkolenia... ^^ ktoś może wyjaśnić mi na priva jak to działa?[/QUOTE]
Złota Wilgo jak pozwolisz to chętnie skorzystamy z Twojej oferty. Oczywiście dla Tyszaków. Mika z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-nie-ma-ju%C5%BC-pecha!-Mo%C5%BCe-cieszy%C4%87-si%C4%99-%C5%BCyciem-w-hoteliku-ale-szuka-domu[/url]... ma tekst ogłoszenia nawet na pierwszą stronę wstawiony, są foty i dane kontaktowe.
Czy nasz Parys z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/185211-Parys-ju%C5%BC-w-hoteliku-u-ZuziM!!!-Depresj%C4%99-zostawi%C5%82-w-schronie[/url]. ma tekst do ogłoszeń i wybrane fotki to nie pamiętam na 100 proc. ale kupimy mu ogłoszenia te bazarkowe to na pewno będę teks tworzyła. Choć chyba jest bo chyba gdzieś pisałam że lubi marchewki..... Muszę poprzeglądać jego wątek....

A mogłabyś je tam podesłać? Na tą ale.gratkę? Jak masz taką szczęśliwą rękę to może tego nie psujmy?

Bazarek - mogę Cię podszkolić;). Mnie też uczyła Ketunia na gg. Jak masz gg to moje namiary to 7791713. Teraz na dniach nawet będę robiła jeden na chorą Balbinkę i braki dla Postera. Oba psiaki to oczywiście tyszaki w Hoteliku u ZuziM.

Pani napisała do Grażynki mejla i zadała duuuuuuużo bardzo sensownych pytań. Chciałabym żeby ten domek wypalił do Pani robi wrażenie osoby, której z czystym sumieniem można powierzyć tyszaka :lol:. Korespondencja w toku.......

A przy okazji pytanie: dołożycie się kochani do transportu Uranka gdyby wypaliło?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Ja też się oczywiście dołożę do transportu.
A narazie wykupiłam pakiet ogłoszeń dla Uranka na bazarku, który podsunęła AlfaLS (chociaż może nie będzie potrzebny ;) ).[/QUOTE]
Dobrze że to napisałaś bo właśnie chcę tam kupić ogłoszenia i zastanawiałam się ile pakietów? Na pewno Parys, Poster, Mikunia. Na weteranki to i tak jeszcze za wcześnie ale myślę nad Florkiem od Grażyny........To wychodzi mi 4 :lol:. Kogoś pominęłam? Bo teraz to dla Uranka nie będę dublowała......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Dobrze że to napisałaś bo właśnie chcę tam kupić ogłoszenia i zastanawiałam się ile pakietów? Na pewno Parys, Poster, Mikunia. Na weteranki to i tak jeszcze za wcześnie ale myślę nad Florkiem od Grażyny........To wychodzi mi 4 :lol:. Kogoś pominęłam? Bo teraz to dla Uranka nie będę dublowała......[/QUOTE]

Nawet gdybyśmy obie wykupiły pakiety dla Uranka to ten drugi przydałby się dla innego psiaka ;)
Ja wykupiłam 3 pakiety. Jeden z myślą o jednej biednej suni a drugi i trzeci z myślą o tyszczakach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Nawet gdybyśmy obie wykupiły pakiety dla Uranka to ten drugi przydałby się dla innego psiaka ;)
Ja wykupiłam 3 pakiety. Jeden z myślą o jednej biednej suni a drugi i trzeci z myślą o tyszczakach.[/QUOTE]
Ok, to ja zamówię 4. Zawsze się je jakoś zagospodaruje :lol:

Link to comment
Share on other sites

No i ja dołożę się do transportu!
Alfa, a wiesz może skąd ta Pani jest?
Spróbuję na dniach Ciebie pomolestować (mam obecnie trochę okrojony czas bo sesja w toku i zakuwam do egzaminów, na szczęście już końcówka) w kwestii bazarku, w końcu człowiek uczy się całe życie i nie wiadomo, kiedy skorzystam z tej wiedzy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...