Jump to content
Dogomania

mini podrostek Astro - poruszam sie na 3 ŁAPACH, MA DOM, Kenny dziekuje za opieke


missieek

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=4][B][COLOR=Blue]*** ASTRO ***[/COLOR][/B][/SIZE]


[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/astro/astro2[/IMG]

[LEFT]6kg nieszczescia? a moze 6kg radosci?
[B]
piesek ma ok 7-8 miesiecy
jest radosny, energiczny, troche szczekliwy
lubi ludzi, spacery, bieganie[/B]

trafil do nas z niesprawna lapa
[B]RTG wykazalo zwichniecie stawu kolanowego lewego ze zwichnieciem rzepki[/B]
stare wiec nastawic sie juz nie da
teraz pies nie staje na ta lape, ma ja w gorze
[B]weterynarz polecil usztywnienie stawu kolanowego tzw artrodeza
koszt to ok 450zl[/B]

nie jest to operacja ratujaca zycie
pies cieszy sie zyciem, szaleje na 3 lapach
jak szybko biegnie czasami przykuca i odbija sie na czwartej lapie

operacja jest z tych "pomoz odzyskac sprawnosc"
czy warto?
bez sponsora napewno jest to niemozliwe
rehabilitacja po operacji pewnie tez bedzie wymagala duzo uwagi
co robic??

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/astro/astro1[/IMG]

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/astro/astro3[/IMG]

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/astro/astro4[/IMG]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pewna bardzo miła pani z Krakowa chciałaby zasponsorować operację kurdupelka. warunek jest taki, że operowany byłby w Krakowie u jej zaufanego weta. missieek ma mi pod koniec tygodnia dostarczyć zdjęcia RTG, żebym mogła pokazać temu weterynarzowi i zobaczymy co powie, czy koszta pani nie przerosną. w razie czego powiedziała, że dozbiera po znajomych jak jej zabraknie ;) także światełko w tunelu dla Astra już zaświeciło, miejmy nadzieje że nie zgaśnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']pewna bardzo miła pani z Krakowa chciałaby zasponsorować operację kurdupelka. warunek jest taki, że operowany byłby w Krakowie u jej zaufanego weta. missieek ma mi pod koniec tygodnia dostarczyć zdjęcia RTG, żebym mogła pokazać temu weterynarzowi i zobaczymy co powie, czy koszta pani nie przerosną. w razie czego powiedziała, że dozbiera po znajomych jak jej zabraknie ;) także światełko w tunelu dla Astra już zaświeciło, miejmy nadzieje że nie zgaśnie ;)[/QUOTE]
Cudnie.A czy Pani moze zdradzic ktory to wet?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']A jakby maluszek potem mogl isc od razu do domku.....byloby pieknie....[/QUOTE]

dokładnie! byłoby super, a jak nie pójdzie do domku to DT w Krakowie po operacji potrzebne. jeśli nikt chętny się nie zgłosi to może ja się skuszę :)

Link to comment
Share on other sites

ah wieści coraz lepsze - pewna osoba z terierkowatego forum, która przeznaczyła 200zł na hotelowanie 'mojego' Maxa zgodziła się, aby pieniążki które pozostały (170zł) przeznaczyć właśnie na leczenie Astro. Pani o której wcześniej wspominałam tutaj będzie mogła dołożyć ok. 300zł. Także finanse się pięknie zbierają ;) Astro chyba się urodził jednak pod szczęśliwą gwiazdką. Jutro jadę z missieek na konsultację do Arki, zobaczymy co powie dr Derkowski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']ah wieści coraz lepsze - pewna osoba z terierkowatego forum, która przeznaczyła 200zł na hotelowanie 'mojego' Maxa zgodziła się, aby pieniążki które pozostały (170zł) przeznaczyć właśnie na leczenie Astro. Pani o której wcześniej wspominałam tutaj będzie mogła dołożyć ok. 300zł. Także finanse się pięknie zbierają ;) Astro chyba się urodził jednak pod szczęśliwą gwiazdką. Jutro jadę z missieek na konsultację do Arki, zobaczymy co powie dr Derkowski.[/QUOTE]

Kenny SUPER!!!!! oby udało się ustalić przystępną cenę :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Therion']Arka jest droga taki zabieg moze tam kosztowac nawet do tysiaca złotych, chyba ,ze pani załatwi lepsza cenę. U dobrego ortopedy na Sląsku kosztowałoby to 450 zł.[/QUOTE]


rozumiem, ale nie będę pani stawiać warunków, bo to ona płaci za zabieg, więc mi nie wypada po prostu powiedzieć że nie będzie tak jak ona chce tylko tak jak ja powiem. spokojnie Therion, zobaczymy co powie doktor dzisiaj, może być tak że powie za wysoką cenę - wtedy będziemy myśleć dalej.

Link to comment
Share on other sites

oj wkurzyłyśmy się z missieek na doktora trochę. Therion miał rację. Pan doktor powiedział, że ta sama operacja u niego to koszt około 1000-1500zł <wow> cena z kosmosu dla 6kg psiaczka, wyszłyśmy zszokowane, nawet nie zapytałam czy coś płacimy za konsultację tylko zwiałyśmy :D zadzwoniłam do tej pani i powiedziałam co i jak i stwierdziła, że to faktycznie przesada i pewnie będziemy małego operować w Katowicach u dr Gierka. Na razie Astro jest przeziębiony i z operacją trzeba się wstrzymać, ale jak się wykuruje to się go zaszczepi i zoperuje...:]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']niezłe czuby... :mdleje: w złotych salach tam operują?[/QUOTE]

e e ... gabinet wcale do pięknych wnętrz się nie zalicza :D pan doktor po prostu się tak ceni i już, nie nasza sprawa, ale tyle kasy na pewno nie skombinujemy, a zresztą po co jak jest możliowść tańszej operacji również u dobrego doktora. co by nie było Astro zostanie zoperowany i DT u mnie będzie miał, niech się chłopak nie martwi ;) ciocia Kenny ma słabość do tych 'kulawych' :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...