Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowa wystawa 8,9/07/2006 Warszawa


blaira

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moi drodzy sa juz pierwsze informacje co do wystawy :multi:
Zabraszamy Staffikowcow na [SIZE=3][B]Ring 10
[/B][SIZE=2]Bullterriery/mini Ring 8
Amstaffy ring 11

No jak sie juz postarac to na maxa....

wykaz staffikow(20 szt):
[/SIZE][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]pies, szczeniąt
1)HUMAN DOGS (FCI) LEONARDO DA VINCI

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]pies, młodzieży
1) DARK SIDE Tak Wiele Miłości
2)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] DOMINUS Tak Wiele Miłości
3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] XANTARRIAN QADZISS GRANDSTAFF Staff-Ka

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]pies, pośrednia
1) WWW KNIGHT ERRANT Port Erin

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] pies, otwarta
1) DARK CHOCOLATE Berserker

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]pies, championów
1) GOLD CHARGER Buldożer
2)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]CERBERUS Skordatura

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, młodzieży
1) DESERT ROSE Berserker
2)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] SISTER SENATOR
3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] WONDERFUL WOMAN Diabelski Uśmiech

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, pośrednia
1) BAMBOLA BAMBINA Sortis
2)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] BELLA BLACK Sortis
3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]FREE SHOT Rygast

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, otwarta
1) ABIGAIL-ABI Sortis
2)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] BAD MANNERS Berserker
3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] BRYSIA Stawka Większa niż Życie
4)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] GOLD SENATOR Buldożer
5)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] NIMBUS Senator

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, championów
1) HEROINE GIRL TWM Pullera

[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial] Ale jestem zdolna i posegregowalam :lol:[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira'][SIZE=3][SIZE=2]

[/SIZE][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]pies, szczeniąt
1)HUMAN DOGS (FCI) LEONARDO DA VINCI[/FONT][/COLOR][/SIZE][/quote]

hm, ja nie chce byc ten tego
ale Leonardo to brat miotowy Lindy, ktora urodzila sie 15 stycznia
on na pewno tam jest? szok

Link to comment
Share on other sites

kiedyś czytałam na forum że dziewczynę zapytano o wiek psa i się okazało, że miał 5 miesięcy i sędzia ją wyprosił z ringu... ale to chyba widać było, co jednak ciekawsze pozwolenie wejścia i zgłoszenia na wystawę dali jej z ZK... tylko nie pytajcie jak bo tego to już nie wiem...
Dla mnie oczywiśie regulamin też jest jasny, no ale jak widać inni wolą ryzykować.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dla mnie oczywiśie regulamin też jest jasny, no ale jak widać inni wolą ryzykować[/QUOTE]

albo "przyśpieszyć" date urodzenia psiaka....

A poza tym sędzia nie jest od patrzenia w karty ocen, na której widnieje data urodzenia. Wg mnie każdy oddział powinnien konsekwentnie wymagać ksero metryk od właściceli psów, ktore mają rodowód w przygotowaniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justuss']albo "przyśpieszyć" date urodzenia psiaka....[/quote]
ale to chyba przypodaniu inie wyslaniu metryki
[QUOTE]Wg mnie każdy oddział powinnien konsekwentnie wymagać ksero metryk od właściceli psów, ktore mają rodowód w przygotowaniu...[/QUOTE]
Zglosilam Lindziore do Gdyni i babeczka poprosila o doslanie ksero metryki i wplaty, za to w Sopocie gdzie jestesmy zarejestrowani sami sobie znajda.
Ja wiem, ze to tylko tydzien, ale chyba nie wolno narzekac na to, ze zle sie dzieje w ZK i samemu kombinowac. Tzn ja nie wiem czy Pancia Leonarda narzeka, ale nie znam takich co ne narzekaja :)

Link to comment
Share on other sites

Ja juz dzis dostalam zgloszenie.... wystawa juz tuz tuz a tu nadal cisza na jej temat....a wiem ze sa osobki ktore z dogo sie wybieraja :)
Ma byc upal znow niestety a my jeszcze w dodatku wystawiamy ok 12 :/
Pytanko do osob juz wystawiajacych wczesniej w wawrszawie. Czy sprawdzaja zaswiadczenia" swiadectwo zdrowia"?

Link to comment
Share on other sites

Bongobongo bardzo chetnie, chociaz ja juz mam zaswiadczenie ale zawsze mozesz napisac jak z dojazdem itp :)
Co do Leonarda to przyznam ze regulamin jest....ale tez nie ma co przesadzac bo on jets w kl szczeniat i to tak naprawde jedynie dla nauki wystawiania ...zreszta nikt nie bedzie mial konkurencji ;) Ja przyznam ze to co zrobi wlascicielka to jej sprawa, ja jestem poprostu ciekawa jak ten brzdac wyglada :cool3:.
Do jutra wszystkim

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich! Jakoś przeżyłam dzisiejszy dzień :multi: Więc po kolei:

1. jechałam o 9.00 ul. Racławicką, wcześniej skręcałam ze Żwirki i Wigury i korków nie było

2. jak spytałam, co ma mieć pies, to powiedzieli, że zaświadczenie, ale wiem od znajomych, że psy wchodziły np. na paszport

3. ringi są małe, wszystkie w pełnym słońcu, bo to sam środek stadionu, [B]cienia zero !!!!!!!!:placz: :placz: :placz: Bierzcie jutro, co możecie dla psiaków, bo to co poniektórzy właścicieli zafundowali dzisiaj( lub raczej czego nie zabrali) to SKANDAL !!!![/B]

4. u nas na ringu bez opóźnień, ale na sąsiednim było ponad godzinnę, a sama wystawa rozpoczęła się o czasie

5. podobno były przypadki reanimowania psów na ringach, ale dokładnie nic nie wiem, na szczęście tam gdzie sekretarzowałam takiego przypadku nie było!

Do zobaczenia jutro!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Co do Leonarda to przyznam ze regulamin jest....ale tez nie ma co przesadzac bo on jets w kl szczeniat i to tak naprawde jedynie dla nauki wystawiania ...zreszta nikt nie bedzie mial konkurencji ;) [/quote]
albo zasady sa albo ich nie ma - a tu jest jasno okreslone
nie chodzi mi o to, ze to ma znaczenie, ja to ja najbardziej rozumiem, bo tez mnie korci, zeby mi jakis sedzia cos o Lindzie powiedzial
ale ...
niewazne czy wyrzucisz maly papierek czy duza beczke - smiecisz
tym bardziej powinnam cicho siedziec, bo to jej brat miotowy
chodzi mi o zasade :)
[QUOTE]Ja przyznam ze to co zrobi wlascicielka to jej sprawa, ja jestem poprostu ciekawa jak ten brzdac wyglada [/QUOTE]
Hehe, tez jestem ciekawa
A to co robi wlascicielka to jedno, a co dopuszcza oddzial to drugie

Link to comment
Share on other sites

A Bunia ma cyce jak krowa przodowniczka - przy kazdym kroku sika mlekiem :crazyeye::shake::shake:szok, nigdy czegoś takiego nie mieliśmy, coś się jej poprzewracało po tych szczeniakach, czy można krowy mleczne wystawiać?????:-o:-o:-o

Pojedziemy, zobaczymy....jak bedzie za gorąco, to szybko się zmyjemy, bo przy takim upale mleko jej skisnie ;):angryy::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMFI']A Bunia ma cyce jak krowa przodowniczka - przy kazdym kroku sika mlekiem :crazyeye::shake::shake:szok, nigdy czegoś takiego nie mieliśmy, coś się jej poprzewracało po tych szczeniakach, czy można krowy mleczne wystawiać?????:-o:-o:-o

Pojedziemy, zobaczymy....jak bedzie za gorąco, to szybko się zmyjemy, bo przy takim upale mleko jej skisnie ;):angryy::shake:[/quote]

Najwyraźniej ma ciążę urojoną. Szybko pędź do lekarza, bo mogą jej się zrobić zastoiny w gruczołach mlekowych i będzie katastrofa (wiem coś o tym, bo Ayka miała taki stan zapalny).
Czy miała ostatnio kontakt z jakimś szczeniakiem (niekoniecznie swoim)?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]pies, szczeniąt
1)HUMAN DOGS (FCI) LEONARDO DA VINCI - n.b

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]pies, młodzieży
1) DARK SIDE Tak Wiele Miłości [B]1 lok,oc. dosk., Zw. Ml. NJwR[/B]:multi::multi:
2)[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]XANTARRIAN QADZISS GRANDSTAFF Staff-Ka 2 lok., dosk[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial] 3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] DOMINUS Tak Wiele Miłości 3 lok, oc. dosk.
[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]pies, pośrednia
1) WWW KNIGHT ERRANT Port Erin [B]1 lok. oc. dosk, Res. CACIB[/B]:multi:

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] pies, otwarta
1) DARK CHOCOLATE Berserker ???

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]pies, championów
1)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]CERBERUS Skordatura [B]1 lok. oc. dosk, NPwR. CACIB,BOB[/B] :multi:
[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]2) GOLD CHARGER Buldożer 2 lok. oc. dosk[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, młodzieży
[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]1)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] WONDERFUL WOMAN [B]Diabelski Uśmiech 1.lok oc.dosk[/B]:multi:
[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]2) DESERT ROSE Berserker ????
3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] SISTER SENATOR????[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, pośrednia (nie wiem jakie lok ani oc)
1) BAMBOLA BAMBINA Sortis
2)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] BELLA BLACK Sortis
3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]FREE SHOT Rygast

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, otwarta
1)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] BAD MANNERS Berserker [B]1 lok. oc. dosk. (chyba)res. CACIB[/B] :multi::multi:
2)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] BRYSIA Stawka Większa niż Życie 2 lok
3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] GOLD SENATOR Buldożer(napewno 3 lok)
4)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] NIMBUS Senator
[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]5) ABIGAIL-ABI Sortis[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, championów
1) HEROINE GIRL TWM Pullera [B]1lok. oc. dosk. NSwR CACIB ;-)[/B]

Gratuluje wszystkim serdecznie, milo bylo poznac ludzi z forum i poza tez a sedzina byla przemila, az milo bylo :cool3:. Uwazam ze Pani Aneta Sobkowska - Dopieralla spisala sie na medal, szybko sprawnie i konkretnie i byly uzasadnienia co bylo dla mnie najwazniejsze ;) co obecnie nie duzo sedziow praktykuje.

Coz z takich info wazniejszych:p to
[B] DARK SIDE Tak Wiele Miłości ukonczyl [COLOR=Red]Mł. Ch.[/COLOR][/B]:laola::smilecol: bardzo sie ciesze :loveu:

[B] Bad Manners Berserker ukonczyly dorosly [COLOR=Red]Chempionat[/COLOR][/B], gratuluje Fridce i Pawlowi za udany sukces :klacz::klacz::klacz::cool2::thumbs:
[SIZE=1]
prosze o poprawienie ejzeli popelnilam w wynikach bledy :diabloti: Zdjec sama niestety nie mam ale licze na innych

[/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

w foteczkach z wystawy zaplatalo sie kilka fotek amstafkow wiec wklejam tu:
[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3818/obraz04612mo.jpg[/IMG]
[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4826/obraz04514ox.jpg[/IMG]
[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8076/obraz04417kr.jpg[/IMG]
[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1741/obraz04319hz.jpg[/IMG]
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8412/obraz04010sp.jpg[/IMG]
[IMG]http://img92.imageshack.us/img92/6167/obraz0517hm.jpg[/IMG]
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9509/obraz0503cc.jpg[/IMG]
[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4496/obraz0481hw.jpg[/IMG]
[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1144/obraz0473vy.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justuss']albo "przyśpieszyć" date urodzenia psiaka....

A poza tym sędzia nie jest od patrzenia w karty ocen, na której widnieje data urodzenia. Wg mnie każdy oddział powinnien konsekwentnie wymagać ksero metryk od właściceli psów, ktore mają rodowód w przygotowaniu...[/quote]

[COLOR=black]Może w końcu ja coś napiszę :)[/COLOR]
[COLOR=black]Pomyłka moja i TYLKO pomyłka - a dowodem jest nasza nieobecność - mylić się rzecz ludzka , ale że odzywają się w moim problemie osoby jw....hmmmm - POWODZENIA [/COLOR]
[COLOR=black]Aby nigdy nikomu się coś podobnego nie przydarzyło bo jak widać licho nie śpi i hieny czyhają na czyjeś potknięcie - boszzzz jakie to przykre, SORY ale to kolejne forum, na którym ktoś ..... się na ten temat wypowiada, a napisałam wyraźnie - NIE MAMY UPRAWNIEŃ WIĘC NIE JEDZIEMY.[/COLOR]
[COLOR=black]To tyle q woli tym siejącym[/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]Serdeczne gratulacje za wyniki ale również za poświęcenie siebie i psiaków - taka patelnia - ufff ,w domu duchota , a co dopiero na tej pustyni!!![/COLOR]
[COLOR=black]JESZCZE RAZ GRATULUJĘ[/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]Pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=black]K[/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...