Jump to content
Dogomania

Korkosmok- czarny dog niemiecki


Sylvia_76

Recommended Posts

[quote name='Dozia_13']Ojj Koruś gratulujemy chepiantu... A foteczka cudna... Pańcia jaka zadowolon... :) causki.. :* :*[/quote]

Dziękujemy :)

To nie championat a tytuł Champion of Champions 2008 :) Też ładnie, zwłaszcza, ze w duzej stawce championów.

Fotka bardzo mi się podoba z dwóch powodów: po pierwsze za jej klimat, po drugie - za prawdziwość.
Bardzo dumna byłam (i jestem) z mojego Potworka.

Teraz mała przerwa - i dalej na ringi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Fotka bardzo mi się podoba z dwóch powodów: po pierwsze za jej klimat, po drugie - za prawdziwość.
Bardzo dumna byłam (i jestem) z mojego Potworka.[/quote]


Mam nadzieje, że kiedyś zrobię Wam podobną na zakończenie kariery wystawowej, nie ważne kiedy i gdzie, ale chce przy tym być jak przy wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

Tak szczerze mówiąc to ja wam zadroszczę...tego, że możeci tak razem jeżdzić na wystawy... chodzić na spacerki i wam nie przeszkadza niby wywalizacja... Nie moge się doczekać kiedy będę dorosła i nikt nie będzie decydował co mam robic...
Pozdrawiamy goroca i ślemy mase causkow.. :):) :*:*:*:*:*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dozia_13']Tak szczerze mówiąc to ja wam zadroszczę...tego, że możeci tak razem jeżdzić na wystawy... chodzić na spacerki i wam nie przeszkadza niby wywalizacja... Nie moge się doczekać kiedy będę dorosła i nikt nie będzie decydował co mam robic...
Pozdrawiamy goroca i ślemy mase causkow.. :):) :*:*:*:*:*[/quote]

rywalizowanie jest fajne :)

I w przeciwieństwie do innych bardziej sobie cenimy jakość stawki niż jej ilość więc wciąż za największy sukces uważamy CACIB ze Słowenii czy Białorusi gdzie w klasie staliśmy sami, za to do porównania... :)

Ale o tym już było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']rywalizowanie jest fajne :)

I w przeciwieństwie do innych bardziej sobie cenimy jakość stawki niż jej ilość więc wciąż za największy sukces uważamy CACIB ze Słowenii czy Białorusi gdzie w klasie staliśmy sami, za to do porównania... :)

Ale o tym już było...[/quote]

A ja sobie cenie dobra zabawe. Niewazne gdzie. Moze byc i Madagaskar :razz:
Fajnie bylo na EuDDC ale tez w Palandze czy w Kijowie.

Link to comment
Share on other sites

Pangulcu Miły,

to tak, jak my :)

Wystawy bardzo poszerzyły nasz krąg znajomych. Poznaliśmy się i zaprzyjaźnilismy się z Włochami, Słoweńcami, Chorwatami, Rosjanami, Łotyszami, Węgrami, Austriakami, ...

Poumawialismy się z nimi wszystkimi w tym roku na balangi (tzn. wystawy) w miejscach przeróźnych, a że kazdy narodowe produkty przywiezie to i znajomość krajów różnych i "kultur ich" wzrośnie.

Pomijając fakt, że i rosyjski i angielski i chorwacki przyjdzie nam wręcz traktować jako narodowe jezyki :razz:.

Oczywiscie nie zapominamy o przyjaznym nam i Korkowi osobach z Polski (w tym też spod Krakowa :eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

Bylibyśmy o 5 rano, ale pewna autostrada wyprowadziła nas na tzw. manowce :diabloti:.

A jesli by spojrzec na wystawy od strony kulinarnej to:

Austria - sznycle i jeszcze raz sznycle w pewnym pensjonacie pod Wiedniem

Słowenia - steki w oliwie + wino = rozkosz

Białoruś - kluchy w postaciach przeróżnych oraz kawior, czekolady i koniaki

Litwa - zeppeliny

Chorwacja - rakija 40% oraz jagniecina i grile wszelakie

Bosnia i Hercegowina - rakija 70% oraz jagniecina i grile wszelakie

Słowacja - kanapki na stacjach benzynowych

Włochy - piękne widoki :eviltong:

Niemcy - tranzytem pożerana golonka i piwa wszelakie :diabloti:

Łotwa - co ciekawe koniaki łotewskie

Estonia - jeszcze ciekawiej bo likiery

Wegry - restauracja w Zamardi nad Balatonem, a tam raj

Czechy - zgroza kulinarna

Rumunia - niebywała kombinacja bałkanskich smaków + Zaraza (kto pił ten wie co to)

Polska - Pałac w Witosławiu gdzie miody pitne i kuchnia doskonała

cała Europa - pogłoski o tym, jakoby w Mc Donald's w każdym kraju były tak samo smakujące potrawy są nieprawdziwe

generalnie polecamy wystawy polskie i zagraniczne i życzymy smacznego :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']to chyba korkowi najbardziej podoba się w Austrii...[/quote]

Nie wiem, jak Korek (mogę się tylko domyślać, że chyba jednak najbardziej zachwyciła go Chorwacja - wszechobecna jagnięcina :evil_lol: ), ale i my i Krzysiu (kierowca), i Klaudia (menager do wszystkiego :loveu: w tym także spraw nie-do-załatwienia) najmilej wspominamy chyba Salzburg... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Nie wiem, jak Korek (mogę się tylko domyślać, że chyba jednak najbardziej zachwyciła go Chorwacja - wszechobecna jagnięcina :evil_lol: ), ale i my i Krzysiu (kierowca), i Klaudia (menager do wszystkiego :loveu: w tym także spraw nie-do-załatwienia) najmilej wspominamy chyba Salzburg... :)[/quote]

A co było "nie-do-załatwieni" :hmmm:

Salzburg, oj taaaaaaaaaaaaaaaak :loveu:

Aż wygrzebałam jedną z fotek z tamtego dnia :evil_lol:

[IMG]http://images34.fotosik.pl/169/a0fea5a7911748fe.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Och, jaki on śliczny.Nie znam się aż tak na dogach,ale Korek jest przecudny.Ma bardzo szlachetną głowę :).Po przejrzeniu Waszej galerii to już nie jestem pewna,czy zamiast mojej ukochanej rasy CTR nie wolałabym dożka.Pozwolę sobie być tu częstym gościem,jeśli można:)
Czekam na nowe fotki.
Pozdrawiam serdecznie
Dominika i kiedyś Mona[']

Link to comment
Share on other sites

Pangea - jak się podróżuje z dwoma łasuchami (a czasem większą ich ilością) samej zaczyna się doceniać "dobre mniam" :evil_lol:
(zapomniałam: spod Leszna przywieźliśmy obłędną miodówkę :) )
Zwozimy różne regionalizmy - i imprezy są teraz tematyczne :)

moon light - hahahahahaha!!!

klaudia - korkofotków ni ma :shake: Niedługo powinny się pojawić...

liberopossible - dziekuję ogromnie za tak ciepłe słowa :oops: Szalenie nam przyjemnie
Zapraszamy również na stronę Potwora: [URL="http://www.elcorazon.fr.pl"]www.elcorazon.fr.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na zdjęcia trzeba bedzie troszkę poczekać bo ku rozpaczy ogólnej musielismy zająć się pracą.

Mamy jednakże nadzieję, że ten nieprzyjemny okres naszego życia wkrótce minie i bedziemy mogli wyjechać na wczesniejsze wakacje.

Teraz w planach najbliższych Europa Zachodnia, gdzie spotkamy się z "Baią" i czołówką rosyjskich i niemieckich psów.

Póki co Korek relaksuje się całymi dniami ogladając telewizję i czytając "CosmoPsa" :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]Kochani, nie uwierzycie ale wzięłam się za obrabianie zdjęć :evil_lol: Cofnęłam się aż do... Salzburga :loveu: I tu takie dwie znaleźne Korko'Fotki :loveu:[/FONT]

[IMG]http://images34.fotosik.pl/189/7d2642ce1182875b.jpg[/IMG]

[IMG]http://images29.fotosik.pl/181/75667ccc82d1c868.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...