Jump to content
Dogomania

3 suki BLUE MERLE czekają na dom zdjęcia str. 1 + 11 + 33


Frotka

Recommended Posts

  • Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Schizoffrenia']Czekamy co bedzie po weekendzie, w sobote i niedziele Kari jest dostepna pod telefonem i prawdopodobnie bedzie rozmawiala z osobami zainteresowanymi adopcja.
Prosze przekazcie wszystkim zainteresowanym, ze wreszcie sie mozna z nia polaczyc
pozdrawiam[/quote]


[B]TO CHYBA JAKIŚ ŻART :crazyeye: [/B]
[B]Sonię [/B]wystawiałam na allegro minimum 5 razy. Każda aukcja trwała 14 dni. Zawsze byli zainteresowani, których ciągle musiałam przepraszać,że nie mogą się dodzwonić. Prosiłam o wyrozumiałość, cierpliwość, żeby nie odpuszczali i dzwonili do skutku, bo psy bardzo potrzebują domów.
Wybacz, ale nie bedę teraz pisać do tych wszystkich ludzi (było ich sporo).Oni dawno już mogą mieć psy. Poza tym co ja miałabym im teraz napisać????
Gdybym była jedną z tych osób i ktoś by się do mnie odezwał np. po miesiącu z info, że mogę dzwonić, to nawet nie chcę tu pisać jaka by była moja reakcja.
Tym sposobem, to my nie znajdziemy tych domów.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się całkowicie z Beatą. Przecież nie może być tak, że aukcje są wystawiane, ludzie nie mogą się dodzwonić, a nagle ktoś im "łaskawie" oznajmia, że przez weekend będzie można porozmawiać z opiekunką psów. Czy ktoś pomyślał jak to wygląda? Ja na miejscu tych ludzi stwierdziłabym, że ktoś sobie aukcje dla jaj wystawia.
Słuchajcie - to jest przecież nie fair (nie chcę powiedzieć, że chamskie) w stosunku do chętnych.
Może udało by się wystawić chociaż jakieś godziny, w których można się z Kariną kontaktować? NIe wiem - między 20, a 22? Albo inna osoba niech odbiera te telefony od zainteresowanych - Schizo naprawdę się tak nie da?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny Spokojnie, Schizo Napisała ,ze Karina Juz Bedzie Dostepna Pod Telefonem, Poddala Taka Propozycje Z Informacja Dla Zainteresowanych. No I Problemy Z Telefonem To Nie Fanaberia Kariny, Wiecie ,ze Nie Ma Latwej Sytuacji.moze Teraz Adopcje Lepiej Rusza, Choc I Tak Troche Psiakow Znalazlo Domy, Merlaki Faktycznie Maja Pecha.

Link to comment
Share on other sites

Therion - przecież my jesteśmy całkowicie spokojne (ani jednego wykrzyknika nie użyłam).
Z tego, co ja przeczytałam wynika, że Karina będzie przez weekend dostępna pod telefonem i [B]prawdopodobnie [/B]będzie rozmawiała z zainteresowanymi ( o ile im damy znać, że już można się dodzwonić, czy jak? ).
Wiemy, że problemy z telefonem to nie fanaberia Kariny, ale szukając domów dla psiaków musi być osoba odbierająca telefony od zainteresowanych, albo przynajmniej jasno określone godziny "przyjmowania zgłoszeń".

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja naprawde nie mam wplywu na Kari telefon :oops:
Staram sie jakos pomagac jej z ta lacznoscia, ale nie jestem w stanie wielu rzeczy powiedziec za nia i w jej imieniu. Staram sie dzwonic do niej kilka razy dziennie albo przynajmniej rozmawiac na sms'ach, ale wiecie ze to jest trudne i wszystkiego w ten sposob nie dam rady zalatwic.
Prosze jesli ktos ma jakies pomysly dajcie znac naprawde chetnie bym ta sytuacje jakos rozwiazala, ale nie mam pomyslow
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Och !!!!!!!interesuje sie,interesuje...............Ale osoby mieszkajace zagranica, u was nie maja zadna szanse na adopcje:shake: nawet gdyby pieski siedzialy zimy i lata w rodzinach zastepczych,oplacane mialy drogie hotele,lub co najgorsze w schronisku.Jest to bardzo smutne:placz: Uwazam,ze nie ma znaczenia ,gdzie sa adoptowane.Pieskowi czy kotkowi jest wszystko jedno,one sa kosmopolityczne!Wazne jest znalezienie dla nich szybko domu,gdzie beda szczesliwe, przy boku wspanialych stalych opiekunow:-( Pozdrawiam,i zycze szybkiej wspanialej adopcji dla wszystkich pieskow z krakowskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

To bardzo smutne, ze marnujecie szanse na lepsze zycie dla tych psow.Pani Roma jest wspaniala osoba, ratuje wiele porzucanych psow,leczy, oplaca rowniez sterylizacje w Polsce.Sama moge za nia reczyc, wyadoptowala z wroclawskiego Schroniska juz 4 psy, w tym jedna sunie z powaznym urazem psychicznym, ktora w Polsce nie mialaby najmniejszych szans na dom.Wszystkim znalazla juz opiekunow docelowych.Zerknijcie chociazby na watek charta Willego, czy szczeniakow ze stajni- tam sa zdjecia w nowych domach, z wlascicielami.Moze to wam pomoze uwierzyc i zmienic troszeczke nastawienie do adopcji zagranicznych.Uwierzcie mi, ze w Niemczech ludzie dojrzeli juz do tego, ze zwierze nie jest rzecza i sterylizacja jest niezbedna (dlatego psow jest tam malo).. nie to, co nasze spoleczenstwo.Mysle, ze maja wieksze prawdopodobienstwo znalezenia tam ODPOWIEDZIALNYCH ludzi, niz w naszym kraju.Taka bolesna prawda.No, ale coz.Decyzja nalezy do Was.. jak nie te psy, to na ich miejsce pojada inne, nikt tutaj nie bedzie o te szczeniaki zabiegal.Pania Rome oblegaja z kazdej strony prosby o zabranie psow, a ona zainteresowala sie tymi.Nalezaloby wykorzystac sytuacjie.Nie mniej jednak skoro nie, to nie.Jezeli ktos straci na Waszym podejsciu, to tylko i wylacznie TE psy.Skonczylam.

Pozdrawiam
Agnieszka(Visenna)

Link to comment
Share on other sites

Jakieś takie ogłoszenie w necie z wczoraj:

[COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=3]Przyjme szczeniaka - psa, ktory wyrosnie na duzego psa. Pies nie moze byc agresywny. Zamieszka w domu z ogrodem. Lublin i okolice. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=2]Może ktoś napisze?[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...