Jump to content
Dogomania

3 suki BLUE MERLE czekają na dom zdjęcia str. 1 + 11 + 33


Frotka

Recommended Posts

  • Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przeciez do Kariny nie ma szans, aby sie dodzwonic, probuje juz od tygodnia. Nawet jesli ktos by psiaki chcial, to i tak sie nie dodzwoni. Moze lepiej jakis numer podac, jako " skrzynka kontaktowa", kogos, kto ma lepsze mozliwosci kontaktu z Karina. Wiem, ze sporo osob bylo zainteresownych merlakami, ale nikt sie nie dodzwonil.

Link to comment
Share on other sites

Miałam dzisiaj kolejne zapytanie o merlaczki. Pani zadała sporo pytań. Mieszka w bloku ma ośmioletnią córeczkę i kotkę. Od jakiegoś czasu szuka dla siebie pieska i zwróciła uwagę na naszą rodzinkę.
Po raz kolejny grzecznie odesłałam pod któryś z nr telef. prosząc o wytrwałość i wyrozumiałość jesli będzie mieć problem z dodzwonieniem się.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą otrzymałam kolejne bardzo sensowne(wg mnie) zapytanie. Tym razem konkretnie o białaskę. Pani nie może zapomnieć o jej smutnych oczkach. Sunia mogłaby mieszkać w domu z ogrodem, ale Pani ma oczywiście pytania np o stosunek do kotów.
Jak widzicie nie jest tak, że nie ma zainteresowania, ale cały czas jest problem taki, że ludzie często zamiast dzwonić wolą kontakt mailowy.



Pani, która napisała do mnie wcześniej. Patrz post wyżej.
Odpisała na mojego maila i obiecała, że będzie dzwonic do Kariny

Link to comment
Share on other sites

Oprócz zapytań o suńki, pisze do mnie sporo osób, którym psiaki bardzo się podobaja, ale niestety nie mogą ich wziąć. Życzą powodzenia i żeby jak najszybciej znalazły się domki. Właśnie dzisiaj dostałam kolejnego takiego maila.Mam nadzieję, że te życzenia szybko się spełnią

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos moglby mi troszeczke o nich napisac, probowalam sie przez watek przebic, ale nigdzie nie znalazlam informacji, np. jak one duze sa lub beda.?
Czy one sie z innymi psami dogaduja?
przeczytalam, ze mama juz nie jest dzika, ale przyjazna i przytuasna. Czy mozna to samo o maluchach napisac, czy sa one raczej jeszcze nieufne i potrzebuja czasu na zdobycie zaufania do ludzi?
mama ma teraz okolo 3 lat, maluchy 5 miesiecy- zgadza sie?
I sa zaszczepione, czy tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata J.']Oprócz zapytań o suńki, pisze do mnie sporo osób, którym psiaki bardzo się podobaja, ale niestety nie mogą ich wziąć. Życzą powodzenia i żeby jak najszybciej znalazły się domki. Właśnie dzisiaj dostałam kolejnego takiego maila.Mam nadzieję, że te życzenia szybko się spełnią[/quote]

Ja też mam nadzieje, że te życzenia sie szybko spełnią.

A może tym ludziom zaproponować, żeby pomogli np. w rozwieszaniu plakatów, wysyłaniu maili, czy kupili dla nich karmę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...