Jump to content
Dogomania

***MAX-mix rottka/ONka- wyrzucony z samochodu-piękny olbrzym- ZNALAZŁ DOM !!!**


evita.

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Max stracił dzis klejnoty swe.Wsamochodzie podniósł tylną łapę i przyglądał się co tam zostało.Kastracja na koszt Pani Alicji.
[B]Pani Alicjo,serdecznie dziękujemy,ja i Max [/B] :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

I ja bardzo,bardzo dziękuję za Maxa, cieszę się że dostał szansę. To wspaniały, mądry pies. Mam nadzieję, że długo nie będzie czekał na domek.

Teraz chciałam powiedzieć, że wczoraj przyjechały elementy na ogrodzenie. Słupki, druty, siatka i [B]piękna brama[/B], nawet pomalowana. Teraz trzeba brać się do roboty. O pracach przy ogrodzeniu będę informować na bieżąco.
Teraz pokażę materiał, bo bardzo się cieszę :multi:. Jestem dziś, jak mała dziewczynka, która dostała nowe zabaweczki :multi::multi::multi:

[B][COLOR="#ff0000"][SIZE="6"]D Z I Ę K U J Ę :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/COLOR][/B]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/345/19b1ea100494956cmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images38.fotosik.pl/345/75b6553c06be57b9med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images45.fotosik.pl/350/a0c2f3a39c2f8a1bmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images45.fotosik.pl/350/a0c2f3a39c2f8a1bmed.jpg[/IMG]

Pomyliłam wątki,przepraszam. Zaraz przeniosę to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Maks to taki duzy pieszczoch...ze mną szybko się zaprzyjaźnił, wylizuje ręce..Nie mam czasu wstawić zdjęc z transportu,może potem..
Nic mi nie zrobił w samochodzie..p[o prostu był grzeczny...Podczas jazdy zatrzymałam się na jakims przydroznym parkingu..była tam stacja benzynowa,jakis hotel,parking dla tirów...Patrzę jest napis WC ..idę ..a tam- ryneczek, sklep z napisem po rrsyjsku Piszczewoj magazin...i wszystkie napisy po rosyjsku..
To chyba było miejsce,gdzie zatrzymują sie tiry zza wschodniej granicy...
Czym predzej wróciłam do samochodu do Maksa i znów poczułam sie pewnie...
A teraz proza zycia: Sponsorzy poszukiwani...
Na razie mamy 4 sponsorów- tzn ja,Evita,Elik,Randa....zapraszamy do naszego grona, satysfakcja z dobrze wydanych pieniedzy-gwarantowana :)
Skarbnikiem będę ja, zbieractwo bedzie na Guciowe konto...
Na razie na Guciowym koncie pozostało ok 255zł i to pójdzie na maksa,poniewaz nikt nie protestował..
Koszt pobytu Maksa 15zł za dobę,moim zdaniem jest to bardzo atrakcyjna cena...

Link to comment
Share on other sites

Przyłączam się do prośby Evelin.Bardzo proszę o deklaracje, kto ile może. Myślę,że taki fajny pies, nie będzie długo siedział w hotelu. Nie będzie z nim problemów, tak jak z Ozzym było. Jedyne co, to to, że nie bardzo on koty kocha. Jednak jeśli pogonił, to nic się nie stało. Było nawet tak, że Brunia nie wiedziała, że Max jest uczepiony przy ścieżce i szła sobie spokojnie, a on rzucił się do niej i nawet miał ją pod sobą.Jednak puścił i nic się nie stało, a mógł ją rozszarpać.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images8.fotosik.pl/486/7293576c20f7f5bcmed.jpg[/IMG]

Jaki cudny słodziak :loveu: :loveu: :loveu:
Jamor- dzięki za fotki :multi: Bardzo przydadzą się do allegro i ogłoszeń no i przede wszystkim cieszą serducho jak patrzy się na tego cielaczka :p

Link to comment
Share on other sites

Kochany misiaczek, cielaczek. Jamor, on bardzo lubi suche bułki. . . . .No i w swoim domu pewnie jadł gotowane, a zwłaszcza zupy i kartofle, bo uwielbia wprost. Wiem, wiem, że przecież nie będziesz mu gotował, ale bułeczkę od czasu do czasu ?????? :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Tak, to prawda, wyjątkowy czyścioch z niego. Nawet jak stał na łańcuchu, to nie załatwił się. Dopiero daleko od podwórka. Chodzenie na smyczy tez szybko opanował i skakanie, na przywitanie też. A jak z psami? / tak tylko z ciekawości pytam, czy wszyscy go polubili - bo u mnie było różnie.
Dzięki jamor.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']Na pewno całe tabuny dziewczyn uganiają się na tym przystojniaczkiem :cool3: :loveu:
P.S. Maxowi skończyło się allegro- chcę je odnowić- tylko jakie namiary teraz podawać ? ;)[/QUOTE]
Chyba do mnie namiary. Tak było z Ozzym. Chyba, że jamor sie zgodzi do siebie. Zaraz zapytam, ok?

Link to comment
Share on other sites

z maxem jest taki problem, ze jest budową i wygladem podobny do Nero. Nero w piersze dni pobytu u mnie przechlapał sobie u pozostałych psów, bo kazdemu kolejno naublizał a potem demonstracyjnie zdjął nachy i pokazał im dupe. teraz jak na wybieg wyłazi max to wszystkie psy w boksach dra japy bo mysla ze to nero. Próbowałem nera i maxa zakolegowac, oczywiscie nero w kagancu i na smyczy a nero na smyczy i przypiety do ogrodzenia. nero opd razu do bicia a ze max palcem nie robiony tez sie postawil. nastepna godzine tłumaczyłem jednemu ( młotkiem) i drugiemu ze jest regulamin i zakaz agresji. dostał jeden opier...ol i drugi. Potem godzine nastepna siedzenia w kątach. Nero do maxa : " widzisz cwoku, było sie stawiac ? teraz bedziemy tak siedziec za kare pewnie do rana "
max : " ja cwok ? to ty zasrany buraku z klapnietym uchem pierwszy wyskoczyłes z łapami , widziałem jak sikasz na bude, widac kto tu cham.

Link to comment
Share on other sites

Jamor, myślę,że trzeba przefarbować Maksia na zielono,coby odrózniał się od Nero..pewnie jest gdzies psi fryzjer,zapytaj czy mają oliwkowy odcień zieleni..
Bardzo się ucieszyłam,że Maksymilian udowodnił,że podlasiaki kulturne są i budy nie obszczywają..Nero pewnie browarka Warka łyknął i głębokiej potrzebie był...Wtedy i buda dobra :)
Ale generalnie Maks jest łagodny? gdyby był np jedynym psem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...