Jump to content
Dogomania

Jamniś-14 letni-już w DS !


ilon_n

Recommended Posts

Pajuszek jest chyba na diecie wątrobowej...

czy to to samo?

Tak trzymać, Marcel, znaczy w sensie lepiej, nie w sensie darcia się :D

[quote name='werenn']no wróciliśmy z zastrzyka, Marcel się darł jakby go ze skóry obdzierano
no i przechodzi na dietę nerkową jak Pajuszek, a ze smakołykami definitywnie koniec
muszę teraz dla odmiany być twarda
no i leki z dwóch tygodni przedłużono mu do 2 miesięcy
ale sam Marcel czuje się zdecydowanie lepiej i to jest najważniejsze[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werenn']no wróciliśmy z zastrzyka, Marcel się darł jakby go ze skóry obdzierano
no i przechodzi na dietę nerkową jak Pajuszek, a ze smakołykami definitywnie koniec
muszę teraz dla odmiany być twarda
no i leki z dwóch tygodni przedłużono mu do 2 miesięcy
ale sam Marcel czuje się zdecydowanie lepiej i to jest najważniejsze[/QUOTE]

Nerkowa to taka jak Frodek i Trotylek.
Frodek dostał ostatnio wór karmy Trovet ASD Urinary Struvite Dog
Do Trotylka w drodze jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werenn']a możecie podpowiedzieć gdzie taką kupić
bo wet powiedział, że może dla mnie zamawiać, ale wolałabym porównać ceny[/QUOTE]

Zamawiałam przez allegro, cena 12,5 kilogramowego worka w granicach 180 maks 200 razem z dostawą pod drzwi. Zdecydowanie taniej i z pewnością nie gorzej od Royala urinary.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werenn']no fakt
od weta miałabym royala za 160 ale za worek 7 kilowy[/QUOTE]

I zapewniam ze nie jest gorszą karmą. Weci oczywiście będą w wiekszości zachwalać Royala sprzedawanego ze swoich gabinetów. Ale zapytaj ulv, Hope2 i śmiało bierze troveta. jak pogooglasz to zobaczysz dobre opinie.

Zanim kupilam troveta Frodek jechał na Royalu w podobno promocyjnej cenie 69,90 za ... 2 kilo.

Spokojnie kupuj troveta (będe zamawiać teraz karmy mogę jak chcesz zamówić to moze jeszcze cos utrwę heheh z przesylka do Ciebie oczywiście)

Link to comment
Share on other sites

taki biało-żółty worek?
[URL]http://allegro.pl/trovet-urinary-anti-struvite-diet-asd-12-5kg-i2947346722.html[/URL]

a na niewydolność nerek jescze coś takirgo znalazłam TROVET Renal Insufficiencie Diet na krakvecie

Edited by werenn
Link to comment
Share on other sites

[quote name='werenn']taki biało-żółty worek?
[URL]http://allegro.pl/trovet-urinary-anti-struvite-diet-asd-12-5kg-i2947346722.html[/URL]

a na niewydolność nerek jescze coś takirgo znalazłam TROVET Renal Insufficiencie Diet na krakvecie[/QUOTE]

[B][SIZE=4]tak ta karma.

[/SIZE][/B]

[B]Trovet Urinary Struvite ASD[/B]


[IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/400x300/29/59/22/24/2959222479[/IMG]

[TABLE]
[TR]
[TD="align: center"]Trovet ASD dla psów z problemami urologicznym
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]\[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 666"] Trovet ASD dla psów z problemami urologicznym Waga 12,5kg ASD jest dietą pokarmową dla psów cierpiących na syndrom urologiczny powodowany obecnością kamieni złożonych z fosforanów amonowo-magnezowych.

Jest dietą obniżającą pH moczu. Cechuje się niskim poziomem składników mineralnych, szczególnie magnezu. Odznacza się się wysoką smakowitością.

Składniki: Mielona kukurydza, mięso z kurcząt ( pow. 30 % ), pszenica, jęczmień, tłuszcz zwierzęcy, olej sojowy, minerały, witaminy, wysuszone drożdże piwne, przeciwutleniacze BHT i BHA. Nie zawiera sztucznych substancji koloryzujących, smakowych i zapachowych.

Skład: Białka 26,00 % Witamina A 15 000 IU/kg Tłuszcz 12,00 % Witamina D 1 500 IU/kg Włókno 1,50 % Witamina E 50.00 mg/kg Popiół 6,00 % Wilgotność 9.00 % Wskazówki żywieniowe

Karmienie dietą TROVET ASD jest zalecane przez okres 6 miesięcy w celu zmniejszenia możliwości powstawania kamieni. Decyzję co do długości stosowania powinien podejmować lekarz weterynarii. Woda do picia powinna być dostępna przez cały czas. Po otwarciu opakowanie powinno być przechowywane w chłodnym miejscu.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

prośbę mam
znalazłam jeszcze taką karmę [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/problemy_z_nerkami/karma_sucha/113571[/URL]
cenowo wychodzi nieźle, tylko nie wiem jak z jakością
wiecie cos na jej tj. karmy temat?
będę wdzięczna za opinie
Marcel też

Link to comment
Share on other sites

zamówiłam
bosch nie jest złą karmą, cena jest przyzwoita - jeszcze jakąś zniżkę dostałam, więc zobaczymy
a jak się okaże, że dla Marcela akurat może nie będzie dobra, to zawsze znajdzie się jakiś potrzebujący psiak, któremu będzie można oddać
ale jestem dobrej myśli tzn. karma jest ok i Marcel będzie jadł ze smakiem
te próbki royala renal, które dostał od weta, bardzo mu pasują, wcina, aż miło

Link to comment
Share on other sites

Rulon dobrze gada! dać mu serdelka!
a ja mam numerów nie wywijać, bo R. powiedziała, że zamówiła mi duży wór karmy i ona tego jeść nie będzie
no to się trzymam, chociaż nie rozumiem
ja tam mogę jeść to co R. je, a ona na moje wybrzydza? nieładnie
tyle, że ostatnio to ja sobie mogę powąchać, to co R je...
Marcel niepocieszony

P.S a tutejszy wet powiada, że ja mogę być starszy niż te 17 lat, ale ja jestem rześki i młody a on pewnikiem bzdury gada

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...