Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Basik']Pytanko - czy osoby ktore otrzymaly tego nowego intera w tym roku dostały ostatniego Caciba, czy też składaliście te zdobyte wcześniej i np. ostatni Cacib uzyskaliscie w roku 2008?
Oczywiście wielgachne gratki dla nowych interkow![/quote]
u mnie pierwszy cacib z 2006, ostatni z ub. roku z sierpnia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PARSONRK']Trochę się zamieszałam więc pytam ( pewnie już było, ale co tam :) )

Dla Parson Russell Terriera do tytułu Intera nadal potrzebny jest konkurs ? czy może już coś zostało pozmieniane ?

Do tej pory było 2 CACIB-y + konkurs = Interchmpion

pozdr

Aga i banda[/quote]

Agnieszko w tej chwili sa dwa rodzaje interchampionow.
Mozesz miec interchampiona pieknosci - ten stary - 2 x CACIB + konkurs
lub interchampiona wystawowego - ten nowy - 4 x CACIB z trzech różnych krajow.
Jak w jednym tak w drugim miedzy pierwszym a ostatnim CACIBem musi minać rok. A mozesz jak Agaty Briard miec i jedne i drugi :)

Link to comment
Share on other sites

Trochę się zamieszałam więc pytam ( pewnie już było, ale co tam :) )

Dla Parson Russell Terriera do tytułu Intera nadal potrzebny jest konkurs ? czy może już coś zostało pozmieniane ?

Do tej pory było 2 CACIB-y + konkurs = Interchmpion

pozdr

Aga i banda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Agnieszko w tej chwili sa dwa rodzaje interchampionow.
Mozesz miec interchampiona pieknosci - ten stary - 2 x CACIB + konkurs
lub interchampiona wystawowego - ten nowy - 4 x CACIB z trzech różnych krajow.
Jak w jednym tak w drugim miedzy pierwszym a ostatnim CACIBem musi minać rok. A mozesz jak Agaty Briard miec i jedne i drugi :)[/quote]

Znów posty skaczą :razz:

Dzięki :loveu:

Słyszałam, że właściciele Paronków chcą zmienić wymagania - żeby na oba intery były tylko 4 CACIB-y :shake: mam nadzieję, że nic z tego nie wyjdzie :)

Zaraz wysyłam mojemu chłopakowi po drugiego intera- wystawowego, bo piękności już mamy :)
Teraz moja mała musi konkursik zaliczyć i jeszcze jednego CACIB-a za granicą złapać :) i wysyłam kolejne

Ściany mi zabraknie jak tytle tych tytułów dawać będą :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ha ! Po zrobieniu lekkiego dymu, dziś w skrzynce znalazłam potwierdzenie przyznania tytułu i info, że dyplom w drodze. To chyba już na horyzoncie widać happy end ;)
Szkoda tylko, że dym spowodował wykopanie wniosku, który zalegał w ZG pół roku, ale nijak nie przyczynił się do chocby słowa informacji ze strony panienek z ZG:( Tzw kontakt z klientem jak w "Misiu" ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Regulamin nowego intera jest napisany bez sensu. Tytuł może przypaść nawet wiekowemu psu lub... martwemu (pośmiertnie ?) Ktoś to sprawdzał ?[/quote]

No właśnie na seterkowie ktoś napisał o otrzymaniu dyplomu intera dla suki irlandki która już nie zyje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga']Dzięki:)
Gia, jak będziecie wysyłać wniosek dla Kalinki to zapraszam: mam pozapisywane wszystko co trza dołączyć, łącznie z odpowiednimi fragmentami regulaminów, bo tych panie z ZG niestety nie znają :diabloti:[/quote]

Nie zagalopowałaś się?? Najpierw musimy sobie zasłużyć, a to jeszcze długa droga przed nami :evil_lol: Narazie nie wiem w ogóle jakie warunki trzeba spełnić, żeby zostać Interchampionem :diabloti: A póki co walczymy dzielnie o Mł. Ch. Pl :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gia']Narazie nie wiem w ogóle jakie warunki trzeba spełnić, żeby zostać Interchampionem :diabloti: A póki co walczymy dzielnie o Mł. Ch. Pl :razz:[/quote]

I zaraz po Mł Ch. Pl zaczynacie zbierać wnioski na Interka, znaczy ;Interkę ;)
wg starego regulaminu: 3 x CACIB, z 2 różnych krajów(w tym z kraju pochodzenia rasy lub zamieszkania, czyli Pl, Czechy, Słowacja) oraz zdany egzamin SVP1 (40 km).
A wg nowego to nie wiem bo juz mi się nie chciało zaglądać:)
Więc nigdzie sie nie zagalopowałam ino wiem, że potem to tak myk...myk i juz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga']I zaraz po Mł Ch. Pl zaczynacie zbierać wnioski na Interka, znaczy ;Interkę ;)
wg starego regulaminu: 3 x CACIB, z 2 różnych krajów(w tym z kraju pochodzenia rasy lub zamieszkania, czyli Pl, Czechy, Słowacja) oraz zdany egzamin SVP1 (40 km).
A wg nowego to nie wiem bo juz mi się nie chciało zaglądać:)
Więc nigdzie sie nie zagalopowałam ino wiem, że potem to tak myk...myk i juz ;)[/quote]
Z kraju pochodzenia lub zamieszkania to raczej nie trzeba mieć :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga']a dziwisz jej się? :)

[I](zawsze mozesz przy rowerze zawiesic wedke z frisbee)[/I]:P[/quote]

I zęby stracę :diabloti:

Jakoś to wypracujemy, w końcu na Intera mamy sporo czasu ;)
Bardziej się stresuję Mł. Ch. ... zostały nam 4 podejścia, a konkurencja sakramencka :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...