Jump to content
Dogomania

BIBI - ósmy cud świata ma domek !!!!


Siostra

Recommended Posts

[B]Pajunia :lol: przekopałam sie przez watek i wkleje poniżej cytaty z naszych wypowiedzi które cokolwiek mówia o suni - może to pomoże [/B]
/ a jak nie to sie dopytamy u zródła ;) /

[COLOR=black][FONT=Verdana]Bibi została przejechana na jednej z dębickich ulic przez lanosa, właściciel nawet nie zahamował, żeby zobaczyć, co się stało. Mój kolega wezwał straż miejską i sunia została odwieziona do tutejszego przytuliska, nie wiedzieć czemu nazywanego też azylem. Tam w klatce, z pogruchotanymi kośćmi przeleżała ponad dobę, bez żadnej opieki i pomocy, bo nikomu nie przyszło do głowy wezwać weterynarza, do psa, który nie stawał na tylne nogi. Pracownicy nie wiedzieli nawet, że taki pies u nich jest .[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Znalazłam bidulę w odstawionej na bok klatce, wezwałam weta. W sobotę zabrałam psa do pudełka i zawiozłam do Rzeszowa, do Pani Haliny Derwisz, która zgodziła się go przyjąć.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Sunia ma pogruchotaną miednicę, obrzęk kręgosłupa, być może nie obejdzie się bez amputacji tylnej prawej łapki. Poza tym jest najsłodszym psem, jakiego kiedykolwiek spotkałam - żywa, wesoła, towarzyska i taka nawet zadziorna trochę [/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black]--------------------------------------[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Nie to, żebym kogoś namawiała , ale spędzi,łam z dziewczynką kilka godzin i powiem Wam, że takiego pogodnego psa dawno nie widziałam ( no może poza moją Bereśką )[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Bibi jest taka słodzieńka, tak sie tuli do człowieka, grzeczniutka, ale potrafi się odgryź - no po prostu[/COLOR][/FONT][B][COLOR=black][FONT=Verdana] I D E A Ł!!![/FONT][/COLOR][/B]
[B][FONT=Verdana]--------------------------------------------------------------------- [/FONT][/B]
[FONT=Verdana]. [/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana]Bibi to fantastyczna , rezolutna ale przy tym bardzo przytulasna sunia [/FONT][/COLOR]

[FONT=Verdana][COLOR=black]jak tylko czuje bezpieczenstwo przy człowieku na rekach ---zastyga , powoli oddycha i po prostu zasypia ......wreszcie spokojnym szczeniackim snem [/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black]ludzie to młodziutki szczeniaczek który już w swoim zyciu przeżył tragedie [/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black]która nawet dorosłego psa by powaliła [/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black]a ona sie nie poddaje i dokazuje jak na malizne przystało [/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]__________________ [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ciagnie nóżką i tak już chyba zostanie [/FONT][/COLOR]

[FONT=Verdana][COLOR=black]ale jej to w niczym w rozrabianiu nie przeszkadza [/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black]żeby sobie nie zdzierała poduszek na stopie ma zakładany opatrunek ale nie jest tym specjalnie zachwycona i z nim walczy i czasem wygrywa [/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]__________________[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]z najnowszych danych wynika , że Bibuś / sunia / jest 100 % psem kanapowym i pola i łąki zbytno jej nie fascynują [/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]jest obecnie po operacji łapki co ma polepszyć jej chodzenie [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]jest najgrzeczniejszym i najmądrzejszym psiulem pod słońcem [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]do lecznicy pomaszerowała bez smyczy koło nogi swego / chyba tymczasowego / Pana i czekała grzecznie 3 bite godziny na swoja kolejke do operacji , jest bardzo cierpliwa i rozbrajajaca w swoim zachowaniu - podobno pracownicy lecznicy wpadli w zachwyt nad Bibunią jej męstwem i pogodnym usposobieniem / kupiła sobie wszystkich /[/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black]no domku decyduj sie szybko bo Bibi wyrosnie i może cie juz nie chciec [/COLOR][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana]--------------------------------------[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]co do znanych mi wymagan co do przyszłego domu dla suni to cytuję [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][B]ma być naj....... najlepszy bo to najlepsza sunia pod słońcem:eviltong: [/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Bibunia jest małym pieskiem i takim pozostanie , wymaga bycia w domku i spacerków i poswiecania jej czasu [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]nie nadaje sie do całodziennego ganiania po ogrodzie bo po prostu nie da rady :shake: [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]nie wiem czy coś pomogłam ale może choć odrobinę :oops: ?[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jeżeli mogę dodać, to praktycznie nie ma śladu po wypadku Bibi. Ostatania operacja jaką miała spowodawała skrócenie jednej łapki, którą tak ciągneła i obdzierała ze skóry. Bibi ma jedną tylnią nóżkę krótszą, widać to tylko wtedy, kiedy sunia stoi spokojnie. Ale dzięki tej operacji Bibi moze biegać do woli bez żadnych opatrunków i wycierania sierści z łapki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Przydalyby sie nowe zdjecia, dalabym Bibi ponownie na allegro.[/quote]

postaram sie jakoś umówic z Haliną żeby przywiozła Bibulca do schroniska to wtedy będą nowe zdjęcia ........... tylko że my sie trochę mijamy bo ona pracuje do 15 a ja przyjeżdzam koło 17 :oops:

ale bede miała na uwadze ;)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][FONT=Arial]Drodzy przyjaciele ![/FONT][/B]

[/CENTER]

[B][FONT=Arial]Sytuacja w naszym schronisku „Kundelek” jest alarmująca. Każdego dnia przyjmuje się coraz więcej zwierząt. W dniu dzisiejszym psów mamy 160 (na początku roku było 95), kotów 90 (na początku roku 56). Zaczyna brakować dla nich miejsca.[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Dlatego gorąco prosimy o POMOC !!![/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Pomóżcie szukać dla nich nowych, odpowiedzialnych domów !!![/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Z doświadczeń lat ubiegłych wiemy, że z każdym tygodniem, miesiącem będzie gorsza sytuacja. [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=4]POMÓŻCIE ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA „KUNDELEK”[/SIZE][/FONT][/B]

[FONT=Arial]Z ostatniej chwili :[/FONT]
[FONT=Arial]Na polach między ul. Przemysłową i Staroniwską znaleziono 8 porzuconych maleńkich szczeniaczków, pracownik schroniska wiezie je do „Kundelka”.[/FONT]
[FONT=Arial]Obok hipermarketu MRÓZ-CHEMAL przy ul Podkarpackiej 4 znaleziono czarną labradorkę potrąconą przez samochód.[/FONT]
[FONT=Arial]Psów w schronisku mamy już [B]169[/B] ![/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...