Jump to content
Dogomania

Mój Kochany Krosiu i jego galeryjka


apple

Recommended Posts

  • Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='jbk']Czemu nie zapytasz o wrażenia? Boisz się czegoś? :diabloti:

A swoją drogą, Ty to masz dobrze, dziewczyna Ci będzie młodych chłopaków podsuwać, a ja? Do mnie młody SYNOWĄ przyprowadzi![/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nooo fakt tak o tym nie myślałam:roll: Jupppiii bedzie na co popatrzac:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]
A czego mam sie bać.......:roll:[/COLOR][/FONT][/B]
[quote]Akadna [COLOR=royalblue][I]Krosiek!!!!:multi::multi::multi:[/I][/COLOR]
[RIGHT][I][SIZE=1][COLOR=#4169e1]Tylko czemu tak mało :hmmmm:[/COLOR][/SIZE][/I][/RIGHT]
[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No masz a tej nie idzie dogodzić, najpierw że nie ma fotów a jak juz dałam to jej mało.......a co do twojego pytania to odpowiedź juz padła: Bom mam lenia w d..... :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selket']Cześć Moja ti ti ti ti [SIZE=4][COLOR=magenta][SIZE=5]Szaroleteczko[/SIZE]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ojejeeeeje ale mi różem po okach dałaś:evil_lol:

Witaj Karolinko:loveu: a fotki widziałaś....nie było ich dużo w prawdzie ale jak na mnie to i tak sukces:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]







[FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=Red][B]
PARE FOTÓW BYŁO NA WSTECZU!:roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akadna'][COLOR=royalblue][I]Nakłuwanie szpilkami,[/I][/COLOR]
[COLOR=royalblue][I]klęczenie na grochu :diabloti:[/I][/COLOR]
[COLOR=royalblue][I]aj, różne różne... do wyboru do koloru :evil_lol:[/I][/COLOR][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Efffff:loveu:[/COLOR][/FONT][/B]

[QUOTE][COLOR=royalblue][I]o.O[SIZE=1][COLOR=#afeeee]_______________[/COLOR][/SIZE][/I][/COLOR][/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Co?:roll:

[/COLOR][/FONT][/B][QUOTE] [COLOR=darkred][I][B]Pierunsko daleko te foty :mad::mad:[/B][/I][/COLOR]

[COLOR=darkred][I][B]///////// TYZ TU BYŁAM////////[/B][/I][/COLOR][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Eeee no gdzie daleko.....jedna stronka wstecz.........a poza tym nie oja wina że Une gaduły tak gadają:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[QUOTE][FONT=Arial][COLOR=Red][B];-)widziałam Cię znów :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Bosssszzzz się stydłam:oops::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]

[QUOTE]A ja już nie widziałam:roll: Znikła :niewiem:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No jak to...przeca foty są:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[QUOTE]Dzień dobry Jabłuszkowa, jak tam przy sobocie? Mogę Cię pośledzić? [/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Mozesz....tylko że ja zaraz znikam;)[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']A czemuż to znikasz znowu?[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bo lecę do sklepu po zakupki a potem lece do BOTI kupić Alusi kozaczki zimowe...bossszzz same wydatki:placz: a dzieciece butki taaaakie drogie..........:placz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...