Jump to content
Dogomania

mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!


karusiap

Recommended Posts

Witam Wszystkie dziewczynki, czyzby juz zapomnialy o tej stronie?:diabloti:
Ja wlasnie korzystam z mozliwosci swobodnego netu i pisze. Od 9:30 Sonia ma zabieg-kobiecy. :oops: Jestem strasznie roztrzesiona,boje sie o nia strasznie i nie wiem czy bym sie zdecydowala na to jak widzialam jak cierpi moj ukochany psiak.Najpierw pani podala jej zastrzyk na spanie, wiec zaczela sie chwiac po chwili sie przewrocila i tak biednie drgaly jej nozki..... A pozniej pani nie mogla sie wbic do zyly bo jej gdzies zaniknely wiec ja skula chyba z 15 razy buuuuu....A na koniec powiedziala - prosze przyjsc za 2 h i juz. no i teraz siedze i mysle co jej tam robia i jak poczytalam na necie...ah juz mi nie dobrze. Denerwuje sie gorzej jak przed matrura czy egzaminem, a mowia ze to taki prosty zabieg.....
No i wlasciwie tyle z nowosci, aha Sonia stala sie u lekarza bardzo agresywna i chciala pania ugryzc hihihihii bo wiedziala co jej chce zrobic. No o 11 jade po nia i pozniej prosto do domu wiec nie bede juz dzisiaj pisac, trzymajcie kciuki. Jak mi sie uda to jutro cos napisze jak ona sie czuje. Pozdrawiam
papapa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 794
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karusiap']o jejku Aga super,ze sie zdecydowaliscie..Nic sie nie martw,na pewno wszytsko bedzie dobrze!!!!Sonka jest dzielna a teraz te zabiegi to naprawde standard;)
daj prosze koniecznie znac jak sie czuje "mala".
pozdrawiam!!!!!!!!!1[/quote]


no wiem, wiem kazdy tak mowi mi ale ja z moja slaba psychiką sie do tego nie nadaje:-( , a jeszcze sama musze wszystko zalatwiac bo mąż w robocie :angryy: i tylko ja mam urlop ale juz tylko 30 min i po nia jade:multi: . Jak nie napisze na necie to puszcze Ci smsa bo jak bedzie jutro slaba to nigdzie z domu nie wychodze. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czesc wszystkim,
Soncia juz sie bardzo dobrze czuje, chociaz 2 pierwsze dni byly okropne. Mysle ze juz ja nic nie boli bo wczoraj strasznie wariowala i miala apetyt takze wszystko wraca do normy. Dzisiaj jedziemy na kontrole do lekarza. A co do zdjec to rzeczywiscie jest duza prawie 30 kg! :) i piekna....:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam po mega dlugiej przerwie
z gory sie przyznaje ze to moja wina, ale musze sie pochwalic, znalazlam prace i to daltego sie nie odzywalam, bo z czasem ostatnio u mnie krucho
U nas wszytsko dobrze
Filet zdrowy, jak zawsze szalony ale dalej chudy..jak ten mrozony filet ze sklepu..:)
smsa dostalam i przepraszam ze nie odpisalam, ale oczywiscie bylam w pracy a pozniej jakos mi wylecialo z glowy
co do steryzlizacji to bedzi ena bank, ale w sumie jeszcze nie mam konkretnego palnu, moze tak na wiosne
co do zdjec narazie nie mam jeszcze zadnych nowych ale pewnie po swietach bedzie pare wiec przesle zeby ktos wrzucil

Link to comment
Share on other sites

wiesci od Agi i Soni:multi:Agnieszka nie moze sie zalogowac ostatnio

"
U nas jak zwykle wszystko dobrze, Soncia dorośleje na szczęście już nie matakich głupich zagran szczeniackich typu: pogryze buty albo wyniose doogrodu rękawiczki panci. Ale za to ostro imprezuje w domu. Dwa dni temuśpiąc w nocy w salonie zeżarła bo już tak musze powiedziec ze stołu - calytalerz pysznych faworkow, które przywiozła mi mama oraz batonik%u201DPawełek%u201D chyba razem z papierem bo nigdzie go nie znalazłam, nochyba ze chciała ukryć ślady i gdzieś go wyniosła. Na koniec wypiła mi jogurt z butelki!!! nie wiem jak to zrobiła bozakrętka była odkręcona !!!)Ale udało jej się. No także nie głupia ta mojapsina. A poza tym to ok., nie znosi kotów a ja tak bardzo chciałam miećjeszcze kotka, no, ale trudno nie można mieć wszystkiego.Po zabiegu ok. całkowity brak zainteresowania osobnikami męskimi oraz dużeprzywiązanie do domu %u2013 nie ucieka i nie przeskakuje siatki wiec ok. Wprzyszłym tygodniu czekają nas jeszcze szczepienia na choroby wirusowe iwściekliznę, no i tyle z nowości. Zdjęcia ma fajowe na komórce tylko nieumiem zgrać, ale jak tylko się dowiem jak będziecie oglądać ;) " cudownie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Widze ze na nasz watek juz chyba nikt nie zaglada, a ja dzisiaj korzystajac wreszcie z wolnej chwili przeczytalam nasza historie od pocztaku. Wlasnie Soniczek spi sobie kolo mnie:loveu: wlasciwie jest juz u nas poltora roku. Jak ten czas szybko leci! I kazdy dzien przynosi cos nowego :diabloti:- {bo jak wyczytalam boksery(a przeciez wiadomo ze Soniczek jest wpół bokserem:-P) sa wiecznymi szczeniakami } to nigdy nie wiem co mnie czeka po powrocie do domu: a to mega dziury wykopane w ogrodzie pod moimi nowo zasadzonymi tujami !!!, a to buty przetransportowane zupelnie w inne miejsce, zlamany płotek, zgryzione konewki i podeptany doszczetnie!!!! skalniak (bo wlasnie tam sie najlepiej siedzi:razz:) i mimo próźb i gróźb, ktore moj pies doskonale rozumie nic sobie z tego nie robi! I powiem wam jedno: gdybym miala wybór to wziełabym ją jeszcze raz bez wahania!!! Bo moj pies moze ma i wady, ale miłość z jaka do mnie biegnie codzienne gdy przychodze z pracy jest nie do opisania, ona potrafi przez 15 min skakac w kołko koło pańci i sie cieszyc. A gdy np nie ma ktoregos z nas w domu, nigdy, przenigdy nie moze sobie znalezc miejsca, chodzi, piszczy wyglada przez okno i nawet gdy jej mowie ze pan zaraz przyjdze, dopóki nie zobaczy go na drodze nie bedzie spokojna! I jak patrze na jej ostatnie zdjecie na tym forum to widze ze jest naprade szczęsliwa. I to właśnie chcieliśmy jej dać biorac ja do naszego domu. I mysle ze sie to nam udało.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...