Jump to content
Dogomania

Ksenia - idealna DONka .. Odeszła za TM w swoim domu ..


olalolaa

Recommended Posts

Ksenia za TM ..
[*] :placz::placz:

Byłam w kontakcie z jej właścicielką, ostatnio rozmawiałyśmy w okolicach świąt w kwietniu, Ksenia cały czas chorowała, raz było gorzej, raz lepiej. Miała straszne problemy z żołądkiem, jelitami.. Z badań krwi wyszło, że wątroba i nerki są w fatalnym stanie, tak na prawdę powinna już wtedy nie żyć.
Około dwóch tygodni temu dosłownie w trzy dni zrobił się z niej szkielet, i Ksenia odeszła, walczyli o nią do końca, ona do końca była sobą, kochaną suką.. Nie mogą się pogodzić z tym, że była z nimi tylko 8 miesięcy, jednak dla Kseni na pewno był to najpiękniejszy okres w jej życiu..
Co ten psiak musiał przejść żeby w takim wieku organizm był tak wyniszczony.. :(
Dziś Państwo pojechali po suczkę w typie owczarka do schroniska we Wrocławiu, na pewno nie będzie to taki pies jak Ksenia - ona była wyjątkowa.. Niech będzie nowym pieskiem ze swoim temperamentem i wypełni miejsce Kseni, a właściwie obok Kseni, bo Pani Gosia mówi że ona zawsze z nimi będzie, leży pochowana koło huśtawki w ogródku, mają tylko nadzieję , że nie będzie zła z obecności nowej koleżanki..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też nie spodziewałam się że tak szybko odejdzie, że tylko tyle zdąży pomieszkać w swoim nowym domu.. Niestety wyniki były po prostu szokujące, najmocniejsze leki nie przynosiły poprawy ani ulgi Kseni. Bardzo to przykre, ona była wyjątkowym psem :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...