Jump to content
Dogomania

Ksenia - idealna DONka .. Odeszła za TM w swoim domu ..


olalolaa

Recommended Posts

[quote name='olalolaa']dowiedziałam sie dzisija że mozna jej kupić cos zamiennego (ja nie wiem nic o tym leku) , co się nazywa dolfos arthrofos. W tabletkach.[/QUOTE]

Tak - ja też o tym słyszałam - tabletki chyba łatwiejsze w podawaniu.
Ale to się chyba nazywa carthrofos - o ile czegoś nie pomyliłam - nie stosowałam tego leku ale słyszałam że dobry - sprawdzę nazwę w internecie żeby nie było watpliwości.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znalazła to na takiej pierwszej lepszej stronie: [url]http://vetlandia.pl/pl,product,259464,dolfos,arthrofos,90,tabletek.html?partner=1988&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-11&utm_content=259464[/url]

Jeszcze chciałam napisać, bo wcześniej nie miałam czasu, ze mozna by to podawać tez takiemu Gacusiowi, tez mieszka w budynku. Ma łapke po operacji juz bardzo długo, wczesniej siedział w boksie szpitalnym, co rowna sie normalnemu boksowi praktycznie. Psiak ma troche juz zanik mięśni na tej łapce (to jest tylna). On jest taki jamnikowaty, mały. Dostałam karteczke z nazwą tego leku - na pewno pisze tak :)
Dla Kseni jak coś ma być 4 tabletki na dzień, dla Gacusia 1 tabl./dzień. Mozemy kupić zeby było dla oby dwóch psiaków? Trzeba się zorientować ile to trzeba podawać i policzyc ile tabletek potrzeba. edit: pisze ze conajmniej 3 miechy ;)
Na tej stronie jest 90 tabletek za 31,90zł.

edit 2: wątek na dogomanii o tym preparacie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177243-DOLFOS-Arthrofos-tabletki[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']znalazła to na takiej pierwszej lepszej stronie: [url]http://vetlandia.pl/pl,product,259464,dolfos,arthrofos,90,tabletek.html?partner=1988&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-11&utm_content=259464[/url]

Jeszcze chciałam napisać, bo wcześniej nie miałam czasu, ze mozna by to podawać tez takiemu Gacusiowi, tez mieszka w budynku. Ma łapke po operacji juz bardzo długo, wczesniej siedział w boksie szpitalnym, co rowna sie normalnemu boksowi praktycznie. Psiak ma troche juz zanik mięśni na tej łapce (to jest tylna). On jest taki jamnikowaty, mały. Dostałam karteczke z nazwą tego leku - na pewno pisze tak :)
Dla Kseni jak coś ma być 4 tabletki na dzień, dla Gacusia 1 tabl./dzień. Mozemy kupić zeby było dla oby dwóch psiaków? Trzeba się zorientować ile to trzeba podawać i policzyc ile tabletek potrzeba. edit: pisze ze conajmniej 3 miechy ;)
Na tej stronie jest 90 tabletek za 31,90zł.

edit 2: wątek na dogomanii o tym preparacie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177243-DOLFOS-Arthrofos-tabletki[/url][/QUOTE]

JEJKU SUPER NO JASNE !
Kochana czy mogę prosić o podanie mi na pw danych jak krowie na rowie ? :)
Do zakupu i do wysyłki leku do Was.
Jesteśmy umówione :)

Link to comment
Share on other sites

Ja troche wczpraj o tym poczytałam, i pisze ze jest 1 tabletka /10kg masy ciała. 4 tabletki dla ksenii to będzie przeciez za duzo :O
I znalazłąm jeszcze cos takiego ale 'forte' z lepszym składem, tylko nie wiem czy jest w tabletkach dostepne. Ewa, Ty chcesz sama to wszystko kupić czy robimy składkę? Moze jakis bazarek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Ja troche wczpraj o tym poczytałam, i pisze ze jest 1 tabletka /10kg masy ciała. 4 tabletki dla ksenii to będzie przeciez za duzo :O
I znalazłąm jeszcze cos takiego ale 'forte' z lepszym składem, tylko nie wiem czy jest w tabletkach dostepne. Ewa, Ty chcesz sama to wszystko kupić czy robimy składkę? Moze jakis bazarek?[/QUOTE]


Ja już to dla suńki mam i jutro wysyłam :) - ale na razie nie forte - żeby było szybciej wzięłam co było :)
Forte w następnej edycji, a potem może chondrocan ? Zobaczymy - ważne żeby już coś dostawała.

Link to comment
Share on other sites

Ewa nieźle szybko zadziałała, jutro już wyśle paczuszkę do mnie.Dziekujemy pięknie!!! Wazne ze Ksenia już coś dostanie, Forte kupi się potem.
Teraz moze dostanie troche większą dawke na poczatek, zobaczymy co Pani wet powie, ale pisała juz ze 4 tabletki na dzień, a ksenia na moje oko więcej niż 30 chyba nie waży.
No i teraz mysle ze trzeba wystawic jakis bazarek, żeby następne opakowanie kupić z zarobionych pieniążków hehe ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochane - nie ma za co dziękować, to dla mnie radość że mogłam pomóc.
Na pewno suńka będzie dostawać regularnie preparat na stawy ale to Oli należą się największe podziekowania - bo to Ona będzie CODZIENNIE pilnować przyjmowania preparatu przez Ksenię - da przy tyk kasę to niemal żade3n wysiłek, zresztą nie są to ogromne pieniądze :)

Ola - ja sierota wykasowałam skrzynkę - proszę podaj mi ponownie na pw adres do Ciebie do wysyłki !!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Kochane - nie ma za co dziękować, to dla mnie radość że mogłam pomóc.
Na pewno suńka będzie dostawać regularnie preparat na stawy ale to Oli należą się największe podziekowania - bo to Ona będzie CODZIENNIE pilnować przyjmowania preparatu przez Ksenię - da przy tyk kasę to niemal żade3n wysiłek, zresztą nie są to ogromne pieniądze :)

Ola - ja sierota wykasowałam skrzynkę - proszę podaj mi ponownie na pw adres do Ciebie do wysyłki !!!!!!! :)[/QUOTE]

Niestety ja w schronisku jestem tylko w soboty jako wolontariuszka, czasem tez w poniedziałki. Musimy tylko wierzyć ze pracownicy tego dopilnują, nie będa sobie zlewać.. Postaram się nagadac im dosadnie. Ale Pani kierowniczka była nawet zadowolona ze chcemy pomóc, chętnie współpracują, więc dlaczego mieliby jej nie podawać? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Niestety ja w schronisku jestem tylko w soboty jako wolontariuszka, czasem tez w poniedziałki. Musimy tylko wierzyć ze pracownicy tego dopilnują, nie będa sobie zlewać.. Postaram się nagadac im dosadnie. Ale Pani kierowniczka była nawet zadowolona ze chcemy pomóc, chętnie współpracują, więc dlaczego mieliby jej nie podawać? ;)[/QUOTE]


No właśnie :)
A ponieważ mamy do czynienia ze schorzeniem stawów u duzego psiaka - to uważam 4 tabletki trzeba jej podawać nawet jeśli waży 40 kg żeby organizm się wysycił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']Też zaglądam. Ksenia ma 44 wyświetlenia na allegro. Czyli całkiem nieźle, porównując do innych psiaków z mojej "oferty"
Ale nie ważne ile osób zagląda, ważne, żeby zjarzała ta jedna, która pokocha Ksenię na zabój i nie będzie się bała dysplazji![/QUOTE]

I ja mam taką nadzieję :)
Jak sunię podleczymy to nowy opiekun będzie po prostu kontynuował suplemantację - i już.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przyszła paczuszka - cała i zdrowa ;) W sobote dostarcze do schroniska.
Z moich skromnych wyliczen wynika ze tabletek starczy na 18 dni (90:5). Więc myśle ze trzeba kilka dni wczesniej kupić żeby Ksenia miała ciągłość w podawaniu. Wystawie moze w weekend bazarek, potrzebne tylko fanty Ciotki!! ;) Napisze o tym z tytule i 1-szym poście.
Aha, zapytam jeszcze innych wolontariuszek, moze dorzuca po ggroszu-w końcu wszyscy bardzo kochay Ksenię, Gacek teraz tez jest bardziej dopieszczany bo mieszka w budynku. Niestrty z nimi jest jeszcze taki kundelek-szczeniak.. bardzo bardzo wystraszony, tez miał cos w łapkę ale jemu podobno takie lekarstwa nie potrzebne. Dzika_Figo - to cos jak Olek.. dokłądnie to samo. Biedny pies siedzi cały czas pod biurkiem albo gdzies w kącie :(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']lek dostarczony, obiecali podawać codziennie i nie zapominać ;) Bardzo Dziękują!! - Ewo ;)
A Ksenia jakieś psie smutki chyba miała dzisiaj, ale troche ją rozruszałam piłeczką :D[/QUOTE]

Malutka kochana ...... wyprzytulaj ją Ciocia Ola :) :)
bo i ja miewam spadki nastroju późną jesienią .....
Super że niunia dostaje już lek !!!!!!!!!!
W grudniu będę zamawiać Delacan Fast dla Ledzi to może wezmę dla Kseni od razu - w pakiecie będzie taniej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...