Jump to content
Dogomania

Sunia w typie rodezjana - odeszła za TM :( Będziemy Cię zawsze pamiętać!


Monday

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Plamka juz u Anny. To niesamowity pies :)
Najlepszy dla niej byłby dom z ogródkiem...w którym ktoś często jest. Ktoś mógłby z nią pracować nad nauką zostawania w domu....a ewentualnie, to byłaby w kontenerku zostawiana....
Wiem, że nie można stawiać na zostawianie jej na siłę...trzeba pokazać jej że nie ma się czego bać. Ale cóż, to byłoby doraźne...


Póki co mam ogromną prośbę w pomocy w ogłoszeniach pewnego małego szkraba!!!
Poniżej wklejam tekst i zdjęcia:

[COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Wracając ze szkoły 9letnia dziewczynka zobaczyła jak okrutny potrafi być człowiek...[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Jakiś pan niósł małego szczeniaka na rękach. W penym momencie postawił go na ziemię, tupnął nogą i kazał mu sobie iść. Dziewczynka podeszła do pieska, który pomerdał do niej ogonkiem i podreptał za nią do domu.[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Ile było płaczu ze strony dziewczynki w błaganiu rodziców o pomoc temu małemu porzuconemu na oczach dziecka psu i ile było kłopotu ze strony rodziców, co zrobić z psiakiem. [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Dlatego PILNIE szukamy domu dla malucha. To piesek, który wyrośnie na średniego bądź większego psa. Nazywa się Szarik. Jak każdy młodziak chętny jest do zabawy....[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Jest nad wyraz mądry. Sporadycznie załatwia się w domu, woli wyjść na dwór. Póki co niczego nie zniszczył :) I potrafi już zostać w domu sam, bez człowieka.[/SIZE][/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Piesek zostanie oddany tylko do dobrego sprawdzonego domu. [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4][B]Kontakt w sprawie adopcji: 692 271 281 lub 516 088 927[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Szarik znajduje się w okolicach Radomia. Możliwa pomoc w zawiezieniu psa do nowego domu.[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[IMG]http://i52.tinypic.com/2dacbrp.jpg[/IMG]

[IMG]http://i52.tinypic.com/ndlllk.jpg[/IMG]

[IMG]http://i52.tinypic.com/qstxyp.jpg[/IMG]

[IMG]http://i56.tinypic.com/10cjnd3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i54.tinypic.com/5mjvv7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ano śliczny, bo mały :)
Nie mam pojęcia jak gość mógł coś takiego zrobić. Zostawił psa przy ulicy, wśród domków jednorodzinnych....
Ale przecież maluch mógłby na ulicę się dostać, a wtedy :(

Wczoraj miałam jeden telefon o niego....ale chyba nic konkretnego.
Każdy musi się spodziewać, że psiak może coś zniszczyć, że będzie sikał - choć naprawdę woli dwór niż załatwianie się w domu.

Powinien być przymusowy nakaz sterylizacji psów !!!!

Link to comment
Share on other sites

A Blanka czuje się b.dobrze. Ma świetny apetyt i bardzo lubi szarpac ze mną sznur z pęcłami, tylko, że ja to żaden przeciwnik, jestem dla niej za słaba. Jak wyjeżdżam z domu zostaje grzecznie w kontenerku i nawet już nie robi demolki - nic nie jest pogryzione i podarte. Zawsze zostawiałam jej jakiś kocyk i zabawki; jak wracałam to kocyk był przerobiony na paski. Teraz przestała drzec szmatki.

Link to comment
Share on other sites

Wcale nie jestem pewna czy dostęp do internetu to tak dobrze. Nie wchodziłam na dogo i dzięki temu miałam mniej stresów, a i tak udało mi się przygarnąc skrajnie zabiedzonego psiaka, który zaległ pod moim ogrodzeniem.
Jak go troszeczkę oswoję to będę prosiła o pomoc. Narazie psiak dochodzi do siebie. Jest wielkości Blanki, urody owczarka niemieckiego długowłosego a waży najwyżej ze 12-15 kg. Skóra i skołtunione kłaki. Młody.
Ale damy radę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaA'] a i tak udało mi się przygarnąc skrajnie zabiedzonego psiaka, który zaległ pod moim ogrodzeniem.
Jak go troszeczkę oswoję to będę prosiła o pomoc. Narazie psiak dochodzi do siebie. Jest wielkości Blanki, urody owczarka niemieckiego długowłosego a waży najwyżej ze 12-15 kg. Skóra i skołtunione kłaki. Młody.
Ale damy radę.[/QUOTE]

Kolejny :(
Oby szybko doszedł do siebie....oby się okazało, że to przecudowny pies - wtedy, mam nadzieję, że szybko dom znajdzie.
W takim razie czekamy na zdjęcia...
Może jemu szybciej się poszczęści niż Blance.
A dziś dzień rozstrzygający o potencjalnym domku dla Hesi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...