Jump to content
Dogomania

Chciłabym siędowiedzieć do jakiej grupy należy west (I II III IV V itp)


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

Guest Kamcia_14

BArdzo chciałabym mieć westa i nawet na stronach pisali o nim same dobre rzeczy ale nie wiem czy to prawda . Np że west jest uległy w stosunku do małych dzieci np 2 letnich . Że tot mały, pełen wigoru, aktywny pies, obdarzony pewną dozą miłości własnej, prosty w kontaktach, trochę szelmowski. Żwawy, wesoły, odważny, samowolny, ale serdeczny.
Że jest pieszczochem ale nie natrętem . Że nadaje się do średniego mieszkania no i bardzo bardzo piękny . NApiszcie czy to wszystko to prawda bo wydaje mi się że troszkę przesadzili wymieniając te jesgo zalety . Piszcie bo już sama nie wiem czy on jest naprawdę taki cool

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

BArdzo chciałabym mieć westa i nawet na stronach pisali o nim same dobre rzeczy ale nie wiem czy to prawda . Np że west jest uległy w stosunku do małych dzieci np 2 letnich . Że tot mały, pełen wigoru, aktywny pies, obdarzony pewną dozą miłości własnej, prosty w kontaktach, trochę szelmowski. Żwawy, wesoły, odważny, samowolny, ale serdeczny.
Że jest pieszczochem ale nie natrętem . Że nadaje się do średniego mieszkania no i bardzo bardzo piękny . NApiszcie czy to wszystko to prawda bo wydaje mi się że troszkę przesadzili wymieniając te jesgo zalety . Piszcie bo już sama nie wiem czy on jest naprawdę taki cool

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyj do trzeciej grupy, tam jest mnóstwo posiadaczy westów, którzy z pewnościa odpowiedzą na Twoje pytania :)
A ja mogę dodać do siebie-
to, że jest malt, to nie ulega wątpliwości. Ale należy pamiętać, że to TERRIER! Tak więc pies o ogromnych pokladach energii, który po mimo swoich gabarytów potrzebuje dużo ruchu:) Jets pieskiem aktywnym no i po prostu jest 'duży, ale w malym opakowaniu' ;). Podejrzewam, ze jak kazdy pies z grupy 3, jest również troszkę uparty i odważny :).

Link to comment
Share on other sites

napisałam Ci zajrzyj do 3 grupy!!!!!!!!! :) Tam jest mnóstwo posiadaczy westów!!!
Zreszta my się nie kłócimy :)
Asta, faktycznie, ale w momencie pisania Twojego postu juz poprawiłam;)., Chociaz jak zwykle gafe pierdyknęłam niezłą:oops: . Zwłaszcza, ze w 2 grupie sa moje ukochane boksie:oops: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiara14']Piszcie bo już sama nie wiem czy on jest naprawdę taki cool[/quote]Ja tam zawsze odradzam rasy, które akurat są nadzwyczaj popularne - a westiki do takich właśnie należy. Polecałabym przyjrzeć się np. Cairn terierom - podobne z wyglądu (praktyczniejsze, bo nie białe ;-) ), podobne z charakteru, nie wypaczone przez nadmierną popularność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Cóż za pyatnie... Sama nazwa wskazuje, ze jest to terrier :roll: West Highland White [B]Terrier[/B][/quote]
To że terrier w nazwie o niczym nie świadczy. Boston terrier też z terrierów a jednak klasyfikuje się go do IX gr.
Westy akurat są przypisane do III

Link to comment
Share on other sites

Flaire - chyba właśnie dzięki temu praktycznemu podejściu cairny są mniej popularne niż westy (wcale mnie to nie martwi, bo za duża popularność rasy zazwyczaj zwiększa jej pogłowie ale raczej nie ma pozytywnego wpływu na ogólne podniesienie jakości).
Jeśli Psiara 14 chce poczytać o charakterze westików to zapraszam tu [url]www.westie.civ.pl[/url] do naszych znajomych, którzy maja westiczkę Fibi i od niedawna cairniczkę Darmę :) i sporo czasu poświęcają pisaniu bloga.

Link to comment
Share on other sites

Westy są bardzo aktywne.Ich wadami jest to ,że mogą kopać w ogródku i że lubią ściągać poruszające się obiekty.Więc jak twoja mała siostrzyczka będzie leżała na kanapie, to nie wiem czy taki west jej przypadkiem nie wystraszy...albo zrobi co innego...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[B]Witaj Anuś,[/B]
Cisze sie, że westi trafił na pancię, ktora chce o nim, o wychowaniu porozmawiać. Niestety, tutaj chyba westików nie ma:-( Ta rasa ma chyba osobne forum, tylko ja nie wiem gdzie go szukać. Moze inni, mądrzejsi ode mnie dadzą link na to forum.
Pozdrawiam borsaf i Regonik -erdelek

Link to comment
Share on other sites

Ten adres znalazłam u nas na stronie. Jest tam wszystko o westikach i forum też:lol:[URL="http://serwiswestie.e-promo.pl/index.php?module=ContentExpress&file=index&func=display&ceid=9&meid=15"]http://serwiswestie.e-promo.pl/index.php?module=ContentExpress&file=index&func=di splay&ceid=9&meid=15[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...