Jump to content
Dogomania

zrzucił psa z mostu i nagrał filmik !!!


kasia_1982

Recommended Posts

[quote name='Asior']wczoraj czytałam na jakiejś amerykańskiej stronie, że pies przeżył , miał połamane wszystkie łapki i pozrywane ścięgna, ale przeżył....

tu pokazują tego debila:
[url]http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12585531031258455192&sk=4[/url]

a jednam nie.. pepper nie żyje :(

[url]http://www.liveleak.com/view?i=808_1258979398[/url]

ale to Was zaskoczy...

[url]http://englishrussia.com/index.php/2009/07/15/russian-girl-and-her-dog/[/url][/QUOTE]
o tych dziewczynach jest watek na dogo
z pol roku temu ktos to pokazywal
lepeij niech nie zagladaja tam osoby o slabych nerwach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771'][quote name='coronaaj']O matko jedyna...studentki poswiartowaly psa???? Nie dalam rady dzisiaj czytac...za duzo tych okrucienstw....[/QUOTE
Chyba znalazły Go po wypadku i czekały az piesek umrze...............[/QUOTE]

Tak czekały aż umrze, normalny człowiek zabrałby psa do weta żeby nie cierpiał . Tak się tłumaczyły że znalazły go po wypadku, ale jaka naprawdę była prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexandra29'][quote name='lika1771']

Tak czekały aż umrze, normalny człowiek zabrałby psa do weta żeby nie cierpiał . Tak się tłumaczyły że znalazły go po wypadku, ale jaka naprawdę była prawda?[/QUOTE]

ja czytalam na innym forum, ze byly to studentki weterynarii i na psie przygotowywaly sie do zawodu(?)
brak slow na to wszystko, ja nawet nie bylam w stanie obejrzec filmu z tym pieskiem :( jestem za kara "oko za oko", zawsze bylam i zawsze bede i nie wazne czy krzywdza czlowieka czy psa, zrobic im to samo, bo tylko taka kara jest w stanie czegos nauczyc te wszystkie bezmozgowia!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest papillonek

nie nawidzę tego forum,ludzie tam są tacy zieloni,że się nawet czytac nie chce!siedzą tam dzieci,ktore nie maja o niczym pojęcia i piszą byle o czym np.ile w domu sam może zostac kundel???odp.1-3 dni zależy ile ma lat.albo kochasz beagle odp.nie lubile kosztuje york ???odp.ja kupilam na allegro za 5oozł chciałam za 100,ale nie zdążyłam .albo co jestpotrzebne labradorowialbo yorkowi???.jaka rasa lepsza beagle czy york ??odp.york bo jest słodszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniecha82x'][quote name='Alexandra29']

ja czytalam na innym forum, ze byly to studentki weterynarii i na psie przygotowywaly sie do zawodu(?)
[/QUOTE]

Mam nadzieje, ze nawet jak jakims cudem skoncza ta weterynarie (nie mysle) to nie beda mialy pacjentow...chyba maja etyke na weterynarii????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...