Jump to content
Dogomania

Ustroń o/Bielsko Biała


olaglowka

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia Eternal']Jesteś kochana Emka!!!!dziekuję bardzo!!!!:multi: czy prześlesz mi resztę na emaila??pls, robisz piękne fotki!!!![/quote]

[FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=indigo]Kasiu[/COLOR][/B] - wyślij mi adres mailowy na pw :) wyślę wszystkie fotki jakie mam Twoich pupili - dziekuję za miłe słowa :oops:[/FONT] ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]No to jeszcze jedno......[/FONT]


[CENTER][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/5056/fjona33zl.jpg[/IMG]
[/CENTER]
[LEFT]
[FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=indigo]Małgosiu[/COLOR][/B] - dziekuję :) zdjecia prześlę Ci na maila;[/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Piękne te "grzywki" Agamy :multi: (szkoda,że nie udało mi się "pomacać" tych piękności na żywo....:roll: )- szkoda tylko,że niefortunnie sfotografowane...(bez urazy dla autorki fotek) - tło kompletnie nie pozwala spokojnie przyjrzeć się fotografowanemu obiektowi...(przepraszam..ale to "zboczenie" fotografa...:evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=indigo]Kasiu[/COLOR][/B] - to jeszcze Twój pupil:[/FONT]

[CENTER][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/1529/mops135qr.jpg[/IMG]
[/CENTER]
[LEFT][FONT=Comic Sans MS]pozostałe wysyłam na maila :)[/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Piękne te "grzywki" Agamy :multi: (szkoda,że nie udało mi się "pomacać" tych piękności na żywo....:roll: )- szkoda tylko,że niefortunnie sfotografowane...(bez urazy dla autorki fotek) - tło kompletnie nie pozwala spokojnie przyjrzeć się fotografowanemu obiektowi...(przepraszam..ale to "zboczenie" fotografa...:evil_lol: )[/quote]

[FONT=Comic Sans MS]niestety, nie był w Ustroniu atelier........;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em-ka'][FONT=Comic Sans MS]niestety, nie był w Ustroniu atelier........;)[/FONT][/quote]
Oczywiście,że nie było - ale zobacz jaka świetna i czytelna jest fotka tego mopsika,którą wrzuciłaś przed chwilką - po prostu widać psa :lol: :multi: .
Portrety grzywek byłyby super,gdyby tło było bardziej jednolite - np.drzewa,które miałyście w tle po prawej stronie.Co prawda byłoby zmienione światło,ale sądzę,że być może nawet z korzyścią dla fotogafowanego obiektu.

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Wystawa w Ustroniu była świetna, duuuuużo zwierzaków, sliczna pogoda no i oczywiście atmosfera, która jest chyba najważniejsza. Mam małą prośbę, jeśli ktoś ma fotki z tej wystawy to niech podeśle, choćby na gg :) ... najbardziej mnie można ucieszyć Nowofundlandami :) ach ...
Błyskotka, jak tam Twój rudy zwycięzca się czuję po niedzieli?? hehe ;)
Pozdrawiam @LL :* :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Musia, przypuszczam, że jak do teraz nikt się nie odezwał to raczej nikt nie ma pojęcia :(

Cockermanka, szczerze to ja myślałam, że ten czarny cocker z Wami wygra a tu taka miła niespodzianka :) Gratulacje!

Ta afganka była takiego małżeństwa co mieli jeszcze jednego afgana... jadłam z Dobcią koło nich kiełbaskę :D Ale suczka faktycznie śliczna :)

Dobcia i popieram - zdjęcia super, ale psy w realu wyglądały jeszcze lepiej :)

I dziękuję, za wyniki BIS - można było poznać zwycięzców :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em-ka'][FONT=Comic Sans MS]W Ustroniu uchwyciłam takiego afgana - nie wiem kto, nie wiem czyj, ale wiem, że fotogeniczny........[/FONT]

[CENTER][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/3662/afgan8zo.jpg[/IMG][/CENTER]
[/quote]

ten afgan to : EXTRA SPECIAL Zikkurat lub EKCLUSIVELY FOR ME Zikkurat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cockermanka, szczerze to ja myślałam, że ten czarny cocker z Wami wygra a tu taka miła niespodzianka :) Gratulacje!
[/quote]
Dlatego też nie liczyłam na wiele,ale faktem jest,że mój Timur ma lepszą linię grzbietu i ma lepsze proporcje...i bardziej podobał się sędziemu w ruchu:lol: - nie ukrywam,że bardzo się ucieszyłam z wygranej,bo konkurent godny i ze znanej czeskiej hodowli.:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...