Jump to content
Dogomania

Ustroń o/Bielsko Biała


olaglowka

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też słyszałam o info i czekam z niecierpliwością, chociaż raczej jest pewne że Fjona będzie jedyną przedstawicielką swojej rasy, chyba że tej uprzejmej Pani umknął gdzieś jeszcze jeden Chow.:cool3:
Co do wysyłania potwierdzen to uprzedzono mnie że mogę dostać nawet w piątek bo późno wysyłają . Ponoć bedą wysyłać piorytetem.
Trzymajmy wszyscy kciuki aby pogoda jakaś była. Bo jak takie upały to będzie ciężko, zwłaszcza dla psiaków.:placz:

Link to comment
Share on other sites

Błyskotka teraz dopiero mnie oświeciło, że się znamy z innego forum ;) tylko tam jestem pod nickiem Justa_z_BB i nawet mi napisałaś, że jedziesz do Ustronia :) Eh ta moja bystrość :evil_lol:

A pogoda faktycznie fatalna dla psów... Oby przywiało trochę chłodniejszego powietrza, żeby temperatury nie przekraczały 30 stopni celsjusza. A jeśli nie, to parasol przeciwsłoneczny, mokre ręczniki i duże ilości wody...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Może być wiaterek, tylko żeby nie padało :modla:[/quote]

Zgadzam się. Zwłaszcza przy psach długowłosych jest to masakra.

A czy ktoś może mi powiedzieć, jak wygląda sam teren wystawy? Tzn czy jest dużo jakichś drzewek, ewentualnie zadaszeń? Gdzie można się schować z psem przed upałem lub deszczem własnie? Czy też trzeba na własne siły liczyć?

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej liczyć na własne siły - zarówno w przypadku deszczu jak i słońca - w zasadzie teren wystawy to "patelnia" z rzędem drzew przy samym ogrodzeniu z jednej strony i z niedużą zadaszoną widownią z drugiej...

[B]Nugatowa[/B] - rozumiem Cię doskonale - mam zgłoszoną biała cockerkę....

Sprawdziłam teraz - juz nie przwidują deszczu...i 20 stopni...heh...zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olaglowka']Mam nadzieje ze jakos potwierdzenie dojdzie do jutra :) Bo ja już w środe wieczorem najpozniej w czwartek wyjezdzam jade do znajomych i pozniej razem z nimi jade wiec lepiej jak potwierdzenie dojdzie a jak nie to niech choc szybko daja na www.[/quote]

Miałam ten sam problem -napisałam e-meil w poniedziałek i dostałam odpowiedz -jaki numerek i,że w niedziele wysłali potwierdzenia.
MIłO:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja tam bym nie wierzyła prognozom, teraz pokazują 18/25 stopni a ja mieszkam w Bielsku i u mnie jest 29 ...

Myślę, że w niedzielę lepiej martwić się o upał a nie deszcz...

Cockerka, ale można tam między ringami chodzić, a nie tylko na widowni przesiadywać? Nigdy tam nie byłam, ale myślę, że po wystawie w Krakowie mogę być trochę zawiedziona... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jasne. Miałam okazje przekonać się o tym na własnej skórze w niedzielę. Choć akurat w Krakowie nie było tak tragicznie, bo sędzia dosłownie spojrzał na sukę i napisał dwa zdania opisu. Przy reszcie belgów bylo podobnie. Dwa tygodnie temu w Czechach na klubowej belgów to była jazda. Każdy pies opisywany po 10 minut. Reszta stoi. Upał niemiłosierny - zero chmur i wiatru. Mój sucz marzył tylko o tym, żeby położyć się w cieniu. Sedzina widząc zachowanie psów, w końcu wpadła na genialny pomysł, by w kolejnej klasie resztę stawki w trakcie opisywania psa, odsyłać do cienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cockerka, ale można tam między ringami chodzić, a nie tylko na widowni przesiadywać? Nigdy tam nie byłam, ale myślę, że po wystawie w Krakowie mogę być trochę zawiedziona... :roll:[/quote]
Oczywiście,że można chodzic między ringami :lol: .Są miejsca,gdzie jest luźno i sporo miejsca wokół,a są takie,gdzie jest ciaśniej - ale ogólnie ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Mam pytanko: czy ktoś może zabrać z sosnowca, ewentualnie katowic lub okolicy jedną osobe bez psa? Oczywiście dokładam się do bęzyny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...