Jump to content
Dogomania

Dafi i Tobiś w DT - szukamy domów!! 3 maluchy w DS:) DZIĘKUJEMY wszystkim za pomoc!!!


anett

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='niebieska713']czy ci ludzie nie widza co traca...? :crazyeye: Taka piekna sunia,w sam raz do kochania....;). Dafi prosi o grosik na jedzonko...:placz:... Cioteczki wspomozcie dafi....:placz:[/quote]
Cioteczki...Dafi naprawde nie ma co jesc..:shake:. Prosi o grosik na jedzonko i prosi tez o DS....:shake:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopciuszek']Tobiś jest umówiony wstępnie na wtorek o 12 na spotkanie z behawiorystką ;) O 10 Pani Monika ma jeszcze do mnie dzwonić czy nic jej innego nie wypadnie ;)[/QUOTE]

uu szkoda, ze tak wcześnie :( ja muszę się też z Moniką umówić bo mam dzikie zwierzątko w domu i nie ukrywam, że pilnie potrzebuje rady Moni :(

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy dla Pszczyniaków i Tobisia [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196795"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/196795[/COLOR][/URL]

także wścieklizne ja opłace ;) Tym się nie martwcie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']no to mamy maly problem bo na koncie 10zl
a trzeba zaplacic kopciuszkowi za szczepienia oraz nowy miesiac sie zaczyna na karme dla Dafi - 100zl

czy Ktosmoze potarowac jakims grosikiem???
nawet najdrobniejsze wplaty na wage zlota:modla::modla::modla:[/QUOTE]


[quote name='Niebieska713']Czy ci ludzie nie widza co traca...? :crazyeye: Taka piekna sunia,w sam raz do kochania....;-). DAFI PROSI O GROSIK NA JEDZONKO...:placz:... Cioteczki wspomozcie Dafi....:placz:[/QUOTE]

[quote name='Niebieska713']Cioteczki...Dafi naprawde nie ma co jesc..:shake:. Prosi o grosik na jedzonko i prosi tez o DS....:shake:...[/QUOTE]


Można wiedzieć jaką karmę je Dafi za 100 zł miesięcznie ?

Link to comment
Share on other sites

umowa byla, ze placimy 100zl miesiecznie na karme i tego sie trzymamy...Niebieska sporo pracy włożyła w ucywilizowanie DAFI, zeby teraz dochodzic i sie licytowac czy zje 5 kg czy 7,28kg, poza tym Dafi jak tam pojechala to miala zebra na wierzchu, wiec pewnie jadla wiecej niz normalnie odżywiony pies

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']umowa byla, ze placimy 100zl miesiecznie na karme i tego sie trzymamy...Niebieska sporo pracy włożyła w ucywilizowanie DAFI, zeby teraz dochodzic i sie licytowac czy zje 5 kg czy 7,28kg, poza tym Dafi jak tam pojechala to miala zebra na wierzchu, wiec pewnie jadla wiecej niz normalnie odżywiony pies[/QUOTE]

Dzięki za wyjaśnienie. A nie można było się umówić na zamówienie karmy przez allegro ? Byłoby mniej niż 100 zł miesięcznie, zapewniam.
Byłam ciekawa, czym jest karmiona, bo zamawiam psom przebywającym na bezpłatnych domach tymczasowych karmę, orijen, 1st choice, joserę i moje zdumienie wzbudziła tak wysoka suma. Prowadzę od lat BDT i doskonale wiem ile kosztuje wyżywienie jakiego psa szkieletora. Na pewno nie 100 zł mies. No ale teraz już wiem, że jest to opłata ryczałtowa za DT, w której zawarty jest koszt karmy. Dzięki, mam jasność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']tak dla jasności Dafi nie jest szczeniakiem- ale to szczegół:razz::razz:[/QUOTE]

Karma dla szczeniaków jest droższa niż dla dorosłego psa. Ale to też szczegół.
A ustalałyście z Niebieską ile z tych 100 zł które otrzymuje ma być przeznaczone na wyżywienie suni ? Pewnie nie ... to dlatego:
[quote name='Niebieska713']Cioteczki...Dafi naprawde nie ma co jesc..:shake:. Prosi o grosik na jedzonko i prosi tez o DS....:shake:...[/QUOTE]

Poza tym odnośnie enigmatycznego "wkładu pracy" w socjalizowanie suni - Niebieska ma doświadczenie lub jest szkoleniowcem, że pobiera wynagrodzenie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Karma dla szczeniaków jest droższa niż dla dorosłego psa. Ale to też szczegół.

Poza tym odnośnie enigmatycznego "wkładu pracy" w socjalizowanie suni - Niebieska ma doświadczenie lub jest szkoleniowcem, że pobiera wynagrodzenie ?[/QUOTE]
po pierwsze szczeniak nie zje tyle ile dorosły psiak
po drugie BDT jest jak na lekarstwo, wiec to pytanie powinnaś zadać zdecydowanej większości domów tymczasowych na dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']po pierwsze szczeniak nie zje tyle ile dorosły psiak
po drugie BDT jest jak na lekarstwo, wiec to pytanie powinnaś zadać zdecydowanej większości domów tymczasowych na dogo[/QUOTE]

Ja jestem BDT od wielu lat, jeśli nie wiesz i znam osobiście inne osoby mające BDT - i nie wiem, nie znam kompetencji Niebieskiej, więc pytam :D Ciekawam za co płatne DT pieniadze biorą, co takiego trzeba umieć szczególnego przy zalęknionej, niezsocjalizowanej suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']faktury mam ja - na watek nie wrzucalam bo nie bylo takiej potrzeby i naprawde proponuje poszukac sensacji na innym watku;)[/QUOTE]

Szukałam i nie znalazłam :D dlatego przybyłam tutaj jak usłyszałam, że karma dla szczeniaka kosztuje 100 zł :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...