Jump to content
Dogomania

Dafi i Tobiś w DT - szukamy domów!! 3 maluchy w DS:) DZIĘKUJEMY wszystkim za pomoc!!!


anett

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anett']

Wojtuś świetnie trafiłeś bo tu ekipa krakowska się zbiera:lol: Jeden maluch ma już DT w Krakowie, nad drugim pracuje Kopciuszek:p a w związku z tym szukamy transportu do Krakowa:cool[/QUOTE]

Romi dzięki że jedziesz po dwa maluchy:)

Moge zawsze w Krakowie i okolicach pomóc z transportem Psiaków, przejąć z innego transportu, zawieś do Weta, zawieś na DT, DS

To jutro dwa maluchy przyjeżdżają do Krakowa, do Ritafi i Kopciuszka:) Super;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Piesek numer 1 i 3 [/QUOTE]Piesek nr 1, 3 i mama szczeniaków.

ok, w razie czego "białas podbite oko" aka 3 ma u mnie dach nad głową zapewniony. Mogłabym po niego podjechać np. do Łodzi w poniedziałek po południu albo od rana we wtorek... oczywiście zgadzam się na wizyty, i w razie czego poprosiłabym o przygotowanie jakiejś umowy o tymczas... czekam na PW z decyzją ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owca']Piesek nr 1, 3 i mama szczeniaków.

ok, w razie czego "białas podbite oko" aka 3 ma u mnie dach nad głową zapewniony. Mogłabym po niego podjechać np. do Łodzi w poniedziałek po południu albo od rana we wtorek... oczywiście zgadzam się na wizyty, i w razie czego poprosiłabym o przygotowanie jakiejś umowy o tymczas... czekam na PW z decyzją ;)[/QUOTE]
EKSTRA:):):multi:
ogromnie dziekujemy:loveu::loveu:
czyli bedziemy kombinowac z tym transportem

maluch nr 2 jedzie jutro do kopciuszka:multi:, sunia do Ritafi:multi:- umowilam sie z Romim kolo 12 u Nas - jade z Nim po psiaki...dzis dzwonilam do tej "wlascicielki" i wszystkie jeszcze sa i czekaja na :"jak najszybsze zabranie - bo juz sasiedzi sie skarza":angryy::angryy:


czyli zostaje maluch nr 1 i mamusia

Link to comment
Share on other sites

Nie no tak serio to siostrzeniec ma początki zapalenia oskrzeli, a że ciocia się zlitowała i się z dzieckiem powygłupiała to takie są efekty :evil_lol: Sama się prosiłam :evil_lol:
Mam nadzieje, że jutro będę w stanie powiedzieć choćby jedno słowo .... ogólnie, że do jutra mi przejdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopciuszek']Nie no tak serio to siostrzeniec ma początki zapalenia oskrzeli, a że ciocia się zlitowała i się z dzieckiem powygłupiała to takie są efekty :evil_lol: Sama się prosiłam :evil_lol:
Mam nadzieje, że jutro będę w stanie powiedzieć choćby jedno słowo .... ogólnie, że do jutra mi przejdzie ;)[/QUOTE]

Herbatke z prądem polecam;)

Bardzo zaluje ze sama nie moge wziasc zadnego psiaka, cudne są slicznotki, bede trzymac kciuki za ich resocjalizacje!!! A najbardziej z glowy mi nie moze wyjsc mamcia tych szczeniaków:/ W ogóle to nóż sie w kieszeni otwiera jak slyszy sie o takich ludziach ehhh:(
Mam nadzieje ze wszystko skonczy sie dobrze!
Jakby trzeba bylo cos pomoc w Krakowie ze szczylami to smialo do mnie, chetnie pomoge!

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie WSZYSTKIM dziękujemy za pomoc!!:loveu::loveu:

Sunia i chłopczyk nr 2 już jutro zaczynają nowe życie:multi::multi:
I szukamy tym razem transportu do Łodzi:lol:

Ritafi, Kopciuszek i Owca - wielkie, wielkie DZIĘKI za uratowane maluchy!!!:loveu::loveu:
Owca podaj mi proszę na PM nr tel. do siebie.

Anita, nie wiem, kurcze ona taki dzikus ale co tam może znajdzie się jednak dom chętny popracować z psiakiem... jak możesz to rób, dzięki bardzo!!:loveu: Tylko fotek lepszych nie będzie, może Gosiak jutro jeszcze cyknie jakieś zdjęcia.


Na pomoc czeka jeszcze ten maluch...

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/333/6f4935016a98dfe7med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

ten szczeniaczek najbardziej mi się podoba eksterierowo :) wygląda też na najbardziej zrównoważonego ...ale co ja poradzę na to, że podbite oko, rzuciło mi takie "cwaniackie" spojrzenie ;)

...małym można zrobić ogłoszenia, ale jako pieskom PRZYGOTOWYWANYM do adopcji np. fundacja Koci Pazur, ma taką opcję u siebie, można takie zwierzątko obserwować, ew. rezerwować i czekać, aż będzie dostępne do adopcji.

P.S. sprawdźcie czy maluchy zmieściłyby się w transporterze o wymiarach dł.60 x szer. 30 x wys. 40 cm.

Link to comment
Share on other sites

wieczorkiem zrobie allegro z zaznaczeniem, ze pieski przechodzą resocjalizację i po tym "szkoleniu" bedą wydawane.
opcja dwa - istnieje możliwosć wydania psa jesli właścicile podda się testom na wariografie:) i udowodni, ze jest przygotowany na zasikany dywan, nadgryzione oparcie w fotelu, zjedzone kapcie i wypatroszone zabawki dziecka...

kontakt do was anett/Lu_Gosiek

owca:
zazdroszcze Ci tego cwaniaczka!!!!dla niego skłonna belam wyrzec sie dobrodziejstw rodzinnego zycia i skazać sie na wygnanie!!!

podnosze was dzieciaki - bo jeszcze jeden kawaler do wzięcia!!

a co z mamusia - bo jaoś niedoczytana jestem - tem ma DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']owca:
zazdroszcze Ci tego cwaniaczka!!!!dla niego skłonna belam wyrzec sie dobrodziejstw rodzinnego zycia i skazać sie na wygnanie!!![/QUOTE]

Oh, ja też Ci Go ogromnie zazdroszczę! Sama wierciłam już o Niego TŻ'owi wielką dziurę w brzuchu;) Ale cieszę się bardzo, że mały będzie już niebawem bezpieczny!:multi:
Ja jestem w Nim zakochana po uszy:loveu:
Zresztą mój drogi TŻ również, tylko, że On jest bardziej racjonalny ode mnie i wie, że 4 psiak w naszej sytuacji nie byłby dobrym wyjściem...:wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Małagos tu masz mamusię...

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/334/0d770cafa84c1f50med.jpg[/IMG][/URL]

Sunia jest młoda, ok. 4letnia adoptowana chyba z 2 lata temu ze schronu w Częstochowie - była pewnie pozostawiona samej sobie gdzieś na podwórku; teraz kobieta przeprowadziła się do bloku i suka jej przeszkadza bo nie jest nauczona czystości, nie chodzi na smyczy, szczeka i śmierdzi:angryy::angryy: szczeniaki jakoś nie znalazły chętnych nabywców więc całą rodzinkę postanowiła uśpić...[/QUOTE]

Aneta znowu pięknie mnie rozwaliłaś swym tekstem :-D

Jeśli możesz to proszę zrób allegro dla mamy szczyli, też musimy ją ogłaszać i znaleść
domek, a DT dla niej i 1 pieska przydałby się na już:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...