Jump to content
Dogomania

Dafi i Tobiś w DT - szukamy domów!! 3 maluchy w DS:) DZIĘKUJEMY wszystkim za pomoc!!!


anett

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kopciuszek']No kurcze, a obiecałam sobie przerwe w tymczasowaniu do wakacji :razz:, a Wy mi pod nos podstawiacie takie bidy :mad:

U mnie miałby taki maluch się od kogo uczyć odpowiednich zachowań i tego, że głaski wcale nie bolą i nie ma się czego bać(mam psa pieszczocha) :roll:[/QUOTE]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: czyli wzięłabyś jakiegoś z Nich na DT???????:cool3:

Link to comment
Share on other sites

jak najszybciej, jak Kogos znajdziemy KTo zgodzi sie zawiesc maluchy
z zostawaniem, Ty mozesz miec ewentualny problem w postaci np.zasikania czegos - innego problemu nie widze...teraz te maluchy podejrzewam tez sa same i to dluzej wnioskujac po tym, ze jak bylysmy to byly CALE zasikane i mokre od sikow

noo mam nadzieje, ze cos uzbieramy na jedzenie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopciuszek'].....

Dzisiaj będę miała okazje pogadać z mamą sam na sam ;)
Czyli z takim zostawaniem nie byłoby problemu ?? I moje "warunki" też nie stanowią problemu ?? Niestety całkiem darmowego DT dać nie mogę :shake:[/QUOTE]
trzymam mocno kciuki za wynik rozmowy - oby sie udalo:) reszte sie zalatwi, najwazniejsze zeby maluch mial mozliwosc normalnego zycia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']taka pchła mała... kto by pomyślał...[/QUOTE]
Ona jest zabrana ze schroniska, z opowiesci babki mozna wnioskowac, ze byla u Niej wczesniej tylko na podworku, zostawiona sama sobie...teraz jak sie babka przeprowadzila do bloku, to stwierdzila, ze mamuska sie do bloku nie nadaje:roll:...wiec trzeba Ja uspic:angryy:
przypuszczam, ze w normalnym domu, gdzie Ktos poswieci Jej troche chociaz uwagi szybciutko sie otworzy i zapomni o strachu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...