Jump to content
Dogomania

Czarna księżniczka Mela już po sterylce aborcyjnej MA DOM DZIĘKUJĘ DOGOMANIACZKI! :)


bullterrierka

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Narazie to mi się stado zupełnie niespodziewanie powiększyło. Nowy lokator to największa kupka nieszczęścia jaką widzialam. Bardzo podobny do pekińczyka. Skóra i kości w sensie dosłownym. W tej chwili to po powycinaniu kołtunów to jedna wielka rozpacz. Nie ma jednego oczka, górnych zębów i części dolnych. Psiak jest jeszcze dośc młody. Nie pozwala sobie zajrzec do paszczy więc z pozostałych zębów trudno coś wywnioskowac.

Link to comment
Share on other sites

ojejku...
Aniu - to straszne !!!!!!!!!

Może go do schronu dać i niech do lecznicy go zabiorą, zdiagnozują, a potem zabierzesz go? Można to przecież załatwić. Jak będę od ciebie wracała to mogę psinę zabrać.
Red by nam pomogła - mam nadzieję- z załatwieniem miejsca w pankracym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaA']Narazie to mi się stado zupełnie niespodziewanie powiększyło. Nowy lokator to największa kupka nieszczęścia jaką widzialam. Bardzo podobny do pekińczyka. Skóra i kości w sensie dosłownym. W tej chwili to po powycinaniu kołtunów to jedna wielka rozpacz. Nie ma jednego oczka, górnych zębów i części dolnych. Psiak jest jeszcze dośc młody. Nie pozwala sobie zajrzec do paszczy więc z pozostałych zębów trudno coś wywnioskowac.[/QUOTE]

biedactwo :(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi szkoda Meli, ona pokochała Annę ....oby dobrze poczuła się w nowym domu, Tam musi być drugi piesek i nawet wiem który, trzeba panią przekonać do Cacusia
mały grubasek [url]http://www.dogomania.pl/threads/192549-Cacu%C5%9B-ofiara-sadysty-b%C5%82aga-o-domek-%28schr.Radom%29[/url] Słodki i grzeczny. Ona będzie tam samotna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Bardzo mi szkoda Meli, ona pokochała Annę ....oby dobrze poczuła się w nowym domu, Tam musi być drugi piesek i nawet wiem który, [B]trzeba panią przekonać do Cacusia[/B]
mały grubasek [url]http://www.dogomania.pl/threads/192549-Cacu%C5%9B-ofiara-sadysty-b%C5%82aga-o-domek-%28schr.Radom%29[/url] Słodki i grzeczny. Ona będzie tam samotna.[/QUOTE]

myślisz,że pani da się przekonać? Super by było :)

Ciekawe jak Meli minęła noc w nowym domku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Napisz coś więcej jak pierwsze reakcje pani i suni.[/QUOTE]

Ja znam relacje ze strony Monday bo to ona Mele zawiozła do nowego domku. Jak Magda wejdzie na dogo to sama napisze.
Pani ma do mnie tel. w razie problemów (Mela ma zapędy niszczycielski) ma się ze mną kontaktować.Jeśli zajdzie potrzeba będzie mogła się kontaktować lub jechać na wizytę do świetnego behawiorysty -szkoleniowca


A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE:
[COLOR="rgb(75, 0, 130)"][B]BARDZO DZIĘKUJĘ[/B][/COLOR]
ANNIEA za wspaniałą opiekę nad Melą,za czas i serce jaki w nią włożyła!Sunia przeszła u niej nieprawdopodobną Metamorfozę z zastraszonej kłapiącej zębami suczki przeobraziła się w pewną siebie czarną księżniczkę z zadartą kitą:loveu:
MONDAY ZA WSZYSTKO co zrobiła dla MELI aż słów brak:loveu:
TULI za ogłoszenia suni :loveu:
RED za czas poświęcony na wizytę przedadopcyjną :loveu:
ANHANCIE tak tak moja droga dobrze wiem,że ten domek Melunia zawdziecza Tobie :) :loveu:
BASTIS za piękne zdjęcia suni :loveu:
DORCE za wysłuchiwanie mojego biadolenia i za sterylkę :loveu:


[IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/338/ec48132f30a8c99e.gif[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anhata']BeataM, bardzo proszę.

Tula, byłaś pod urzędem ? ja chora jestem,ale moi rodzice byli.[/QUOTE]
Byłam ale króciutko z rodziną, Toz i nasi wspaniali dogomaniacy zorganizowali świetną akcję, gratulacje:) Anhata dużo zdrówka zyczę:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...