Jump to content
Dogomania

Przygotuj Psa Na Wystawe


filonek_bezogonek

Recommended Posts

Mam pytanie czy ktos posiada ta ksiązke "przygotuj psa na wystawe" ??

Tłumaczona jest przez pana Redlckiego.

Zastanawiam się czy to nie jest powielenia "moj pies championem" ??
Czy jest tam cos o groomingu psów?

i drugie pytanie ;


czy znacie jakąs dobrą pozycję w której były by opisane sposobu groomingu poszczególnych ras ?? ( w USA znalazlam pare pozycji a w polsce - nic)

a moze mozecie cos polecic ??

Link to comment
Share on other sites

Apropos, czy możecie polecić jakąś książkę o wystawach psów? - nie tylko wystawianiu itd. ale też historii i jak to wszystko wygląda "od kuchni". Widziałam w jakimś kynologicznym czasopiśmie tytuł "Tajkemnice wystaw psów". Ktoś zna tę książkę? Ile jest warta?
Z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Hej!
posiadam "Tajemnice wystaw psów" autorstwa A.Janowskiego, wyd. 2001.
Pozycja jak najbardziej warta uwagi--same praktyczne porady, przykłady błędów, o dokumentacji i fachowym słowniku, o związkach międzynarodowych. O historii nic, ale książka warta kasy (dobre fotki z komentarzem).

Link to comment
Share on other sites

[B]filonekbezogonek[/B]---niemiecka książeczka: Renate Dolz "KYNOS TRIMM-UND PFLEGEFIBEL"; dużo rysunków--bardzo czytelnych; mnie kupiła w Niemczech przyjaciółka:multi: .Książka wyd. w 1993.Fajna, bo i terierki, i sznaucery, i jamniki szorstkie, i pudle.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='bogula']Hej!
"Tajemnice wystaw psów" autorstwa A.Janowskiego, wyd. 2001.
[B] O historii nic[/B], ale książka warta kasy (dobre fotki z komentarzem).[/quote]

Jak [B]nic[/B]?
W pierwszym rozdziale jest historia wystaw psów, następnie o wystawach takich jak Cruft's w GB i Westminster w USA. Następnie historia wystaw psów w Polsce i o kynologi w naszym kraju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...