Jump to content
Dogomania

Gdzie kupić karmę Brit 1 kg i kilka pytań dot żywienia.


Marlena88

Recommended Posts

Witam chciałabym zadać kilka pytań ale najpierw przedstawię sytuację.
Mam 2 psiaki:
- suczka, 9 lat ważyła przed wakacjami 16 kg, teraz wyrażnie się zaokrągliła, jest mniej aktywna i 3 lata temu była sterylizowana więc to pewnie ma wpływ na wagę.
- pies lat 3, 18 kg, aktywny i nie ma problemów z wagą
Pieski spędzają praktycznie cały dzień w moim ogrodzie + spacery teraz częstsze i dłuższe po to by odchudzić moją suczkę:eviltong:
Nie było mnie spać na karmę typu Royal czy Acana i moja wet doradzała mi karmienie psów gotowanym jedzonkiem (mięsko, kasza czy ryż, warzywa) + canvit do tego. Dawałam im jeszcze purine dog chow (wiem że syf).
Ostatnio odwiedziłam innego weta i doradził mi że jak już daje psom suchą karmę to lepiej wogóle zrezygnować z tych marketowych karm z 4% mięsa niewiadomego pochodzenia bo można kupić karmę Brit która jest niewiele droższa od marketowej, a ma aż 30% mięcha:crazyeye:
Byłam przejazdem w Warszawie i wstąpiłam do Zotych Tarasów tam był sklep Kakadu i niemieli karmy Brit... Chciałam kupić po 1 kg karmy Brit 1 opakoanie Adult tej z kurczakiem i 1 lamb&rice. Jakby im zasmakowało to od razu kupiłabym wór 15 kg w jakimś sklepie internetwym lub na allegro ale boję się tak bez spróbowania.
Mam pytanie czy karmicie pieski karmą Brit i dajecie im np. raz na 3 dni posiłek gotowany? Czy przestawiacie się wtedy całkowicie na suche?
W przyszłym tygodniu bedę w Opolu może tam można kupić Brit w 1 kg opakowaniach? Bo przez neta to więcej przesyłka wynosi niż karma:angryy: więc jak już coś to chyba ten wór 15 kg w ciemno zamówię...
Jeżeli chodzi o żywienie piesków to dopiero się uczę, jestem studentką, nie zarabiam, a rodzice nie wydadzą nigdy 300zł na duży worek karmy typu Royal czy Acana.

Link to comment
Share on other sites

marlena - może napisz maila do dystrybutora karmy brit z pytaniem/prośbą o próbki karmy?
ja kiedyś napisałam i dostałam - z gratisową przesyłką :D - gratisową kilogramową paczkę karmy brit care [więc droższej niż zwykły brit]. spróbować nie boli :) a i tak jak kupisz przez neta dwie kilogramowe paczki brita to nie wyjdzie jakoś tragicznie drogo przecież, a spróbować warto przed kupnem dużego wora.
ps. acana kosztuje ok. 150 PLN za 13,5 kilo :) royal też sporo mniej niż 300 :)

Link to comment
Share on other sites

Z porządnych karm masz nie tylko Brita, dobra jest Nutra Nuggets, czy nutra Gold... RC jest jakościowo kicha a drogi jak pieron. Nie warto, wg mnie. Moja wetka sama swoje psy przestawiła na gotowane choć RC sprzedaje. Bynajmniej nie z oszczędności :P

Link to comment
Share on other sites

hej, ja w Opolu szukałam Brita i w żadnym sklepie w ogóle nie znalazłam- byłam w tej dużej Zoo Naturze, w sklepie "Wszystko dla psa i kota" na Ozimskiej i w paru mniejszych sklepikach. Ja pisałam parę miesięcy temu do dystrybutora o próbki, ale odpisali że jedynie 1kg opakowanie mogę sobie kupić. Nie pamiętam już tamtego adresu email, teraz znalazłam : [email][email protected][/email] na stronie [url]http://www.karmybrit.pl/[/url] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziarnochodek']hej, ja w Opolu szukałam Brita i w żadnym sklepie w ogóle nie znalazłam- byłam w tej dużej Zoo Naturze, w sklepie "Wszystko dla psa i kota" na Ozimskiej i w paru mniejszych sklepikach. Ja pisałam parę miesięcy temu do dystrybutora o próbki, ale odpisali że jedynie 1kg opakowanie mogę sobie kupić. Nie pamiętam już tamtego adresu email, teraz znalazłam : [email][email protected][/email] na stronie [url]http://www.karmybrit.pl/[/url] :)[/QUOTE]

Pozostaje kupować na necie... Albo na wystawach, tam często miewają promocje....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena88']O dzięki pauli_lodz:D A napisałaś im po Polsku czy Angielsku? Jestem na stronce Brit i tam jest "Kontakt" i nagle stronka przestawiła mi się na język czeski:placz:[/QUOTE]

[URL]http://www.pl.brit-petfood.com/karmy-dla-psow-i-kotow-kontakty[/URL]

tam jest mail, ale chyba ktoś już go wstawiał. nie wiem dlaczego ja dostałam w końcu paczkę kilogramową za free, ale sobie trochę pomailowałam o jedzeniu i dlaczego szukam suchej karmy z człowiekiem po drugiej stronie kabelka. może wywarłam dobre wrażenie że w końcu dostałam ten kilogram :) dla mnie takie podejście do klienta to powinien być wzór dla innych - to zawsze buduje lepsze wrażenie niż choćby brak odpowiedzi. niestety karma psu nie posłużyła. no ale to nie wina dystrybutora :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Dobrym sklepem jest Krakvet, jest tam spory wybór, przy każdej karmie masz dokładny skład, a powyżej pewnej kwoty nie płacisz za przesyłkę. Moim zdaniem jest tam niedrogo także polecam zerknąć tam, dużo bardziej opłaca się robic zakupy w sklepach internetowych jednak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[COLOR=#000000]witam, mam do sprzedania na allegro 2 worki brit care jeden venison a drugi salmon...każdy w cenie 35 zł...mojej suni w ogóle obie nie podeszly pluje mi tym po calym domu..masakra..za to za brita premium junior dalaby sie zabic ale po 3 tygodniach karmienia takie bakale dostala ze masakra..nie che ktos kupic?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...