Jump to content
Dogomania

Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę


MyrkurDagur

Recommended Posts

Jestem na zaproszenie mojej kochanej żony Livki:loveu: Podoba mi się idea tego wątku..Ponieważ jutro zawożę jednego z moich deklarowiczów z hoteliku do DS...jego deklaracja powędruje tutaj:) to 10 zł miesięcznie:)..Jeżeli mój "plan" się uda to niedługo jeszcze coś tu ..napiszę...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nescca']Witam Bertusię..... Ocelot, obiecuję ,że za chwilke Berta nie będzie nijaka. Domki będą się o Nią bić!!!!! :)[/QUOTE]
Bertunię trzeba odchudzić.... sprawdzić co z tym jej kręgosłupem.... czy to zmiany nieodwracalne.
Berta całe dnie spędza na budzie w schronisku. do pracowników nawet wołana nie podchodzi. Natomiast do nas dobiega.
zresztą widać na zdjęciach jaka szczęśliwa na spacerze.
Moja Ola uwielbia Bertę. Na spacerze jej tłumaczyła, że Żelaznego Mostu nie trzeba się bać...
Potem było tarzanie w trawie.

Jak Berta miała wracać, zobaczyła bramę schroniska to się czterema łapkami zapierała, a Olka płakała. No ale Ola ma 12 lat.

Link to comment
Share on other sites

Odchudzić kobietkę trzeba koniecznie. Ale myślę ,że skoro to sunia ,to w Jasieniu będzie mogła biegac luzem z psem Lili. On kocha sunieczki. Wobec tego musi schudnąć. Nie ma wyboru. Dietę też Jej dopasujemy. Choć z Lilą będę musiała walczyć. Ona wszystkie psy "pasie" Ale juiż nakładłam Jej do głowy. Z cięzkim sercem wymierza psom ich racje zgodne z tabelą....ale pod karma i tak przemyca kawalek kielbaski lub kurczka. Narazie udaję ,że nie widzę..... ale kiedyś się tym zajme. W przypadku Berty to podstawa ....tym bardziej ,że kręgoslup Jej nie jest w najlepszym stanie. Zobaczymy co powie nasza p.doktor. Myślę,że jeszcze można suni pomoc. A więc.... Ocelot..... 26 widzimy się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']moze jak schudnie to ten kregoslup troche sie wyprostuje? moze to przez nadwage ? bidulka mala. Kiedy mialaby jehac do hoteliku?
aha, ona jest juz sterylizowana?[/QUOTE]
Berta jest wysterylizowana i zaczipowana - Ocelot napisała w pierwszym poście ;)
Do hoteliku pojedzie tak jak miała jechać Misia, 26 sierpnia - chyba, że coś się zmieniło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Berta jest wysterylizowana i zaczipowana - Ocelot napisała w pierwszym poście ;)
Do hoteliku pojedzie tak jak miała jechać Misia, 26 sierpnia - chyba, że coś się zmieniło :)[/QUOTE]

ufff to dobrze ,nawet jeszcze nie czytalam dokladnie ,tylko obejrzalam fotki tej slicznotki...to jeszcze pare dni i zacznie lepsze zycie sierotka,

Link to comment
Share on other sites

Witam się na wątku Berty - deklarowałam na Misię [*] ( jeszcze wtedy Misia) 50 zł jednorazowo - proszę tę deklarację przenieść na Bertę, na pewno jej się przyda.
I gorąco zapraszam na bazarek Sonki, który pierwotnie był przeznaczony na Misię - [url]http://www.dogomania.pl/threads/191132-Kosmetyki-gazetki-metalowe-dla-Berty-do-26.08-godz.22[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...