Jump to content
Dogomania

MIŁKA-cudo kudłacz szuka dt lub ds! Ma dom


kometa

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzis widzialam Milke :), ze tak powiem, wreszcie na zywo :) Mru ma racje, to malizna :)!
A przekochana, przeprzytulasna!!!
Sterylka bedzie juz w piatek, na Hawajskiej (mru wiesz pewnie :) u Tomczaka i Bryly )
Jutro mala idzie do weta znowu, bo brak Jej apetytu, a miala kleszcze, wiec Pani z DT boi sie o Jej zdrowie... Na oko jest ok, ale lepiej sprawdzic, fakt :) Na razie ma juz czipa :), szczepienie jeszcze nie, juz po sterylce pewnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='underjj']Ups :P
Nie wiem czy się nie wycofać - takie brudy wyciągać nono :D[/QUOTE]

Na dogo o mandatach oficjalnie nie informujemy...;) , o sposobach zdobywania danych rowniez :evil_lol:, co nie ? Ciociu Paulinko..:diabloti:


Underjj - nie wycofuj sie - jesli masz cos na sumieniu - mozesz liczyc na nasza dyskrecje ;).
Najwazniejsza jest Milka i jej przyszlosc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Wiesz, u nas to wszystko perfekcyjnie sie odbywa. Monitorujemy po calosci :evil_lol:
Ojjj, jak dobrze, ze Milka bezpieczna - DT jest naprawde ok :)[/QUOTE]

Co do pierwszej części - zdecydowanie się z tym zgadzam i cieszę się, że jest system weyfikacji potencjalnych właścicieli.
Co do drugiego stwierdzenia - oj bez wątpienia cudownie...mam nadzieję, że u nas też jej się spodoba:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Na dogo o mandatach oficjalnie nie informujemy...;) , o sposobach zdobywania danych rowniez :evil_lol:, co nie ? Ciociu Paulinko..:diabloti:


Underjj - nie wycofuj sie - jesli masz cos na sumieniu - mozesz liczyc na nasza dyskrecje ;).
Najwazniejsza jest Milka i jej przyszlosc.[/QUOTE]

Kochana - ja? Nigdy. Jak coś mówię - to robię:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Na dogo o mandatach oficjalnie nie informujemy...;) , o sposobach zdobywania danych rowniez :evil_lol:, co nie ? Ciociu Paulinko..:diabloti:


Underjj - nie wycofuj sie - jesli masz cos na sumieniu - mozesz liczyc na nasza dyskrecje ;).
Najwazniejsza jest Milka i jej przyszlosc.[/QUOTE]
Bozzzzze Abra, posikam sie ze smiechu! Musimy miec wspolne transporty to sie chociaz ubawimy :)! A moze i jakis patrol sie napatoczy, tylko oby NERIS z pomoca nie leciala, ze facet ma atak w samochodzie hehehehehehehhee :evil_lol:
Ja przepraszam za dygresje, ale w tym smutnym psim swiecie czasem milo sie rozesmiac, a z Abra idzie mi to NAJLEPIEJ po prostu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']No ba :), warszawska ekipa sie spreza, hehe :)
Powiem DT o kleszczu, dzis miala isc do weta... na razie nie mam wiesci...[/QUOTE]

Ja też potrzebuję takiej ekipy (około warszawskiej, Piaseczno/Zalesie Górne na przykład) albo chociaż jej części :). Już drugi wieczór próbujemy z mężem odłowić małego wystraszonego pieska, który błąka się po peronie. Dzisiaj było już tak blisko a jednak się nie udało.
Dobrze, że chociaż u Miłki spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kameralna']Ja też potrzebuję takiej ekipy (około warszawskiej, Piaseczno/Zalesie Górne na przykład) albo chociaż jej części :). Już drugi wieczór próbujemy z mężem odłowić małego wystraszonego pieska, który błąka się po peronie. Dzisiaj było już tak blisko a jednak się nie udało.
Dobrze, że chociaż u Miłki spokojnie.[/QUOTE]
Juz nadaje temat :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneta220978']Miłka się znalazła:multi:, ma nowy domek, który niecierpliwie na nią czeka:multi: czegóż chcieć wiecej :-) No chyba tylko tego, żeby nowych bid ubywało a nie przybywało:-([/QUOTE]
Nasza kudlata kurdupelka :) w piatek bedzie miala sterylke...
Nadal cisza co do kontrolerow :) przy wizycie przedadopcyjnej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Nasza kudlata kurdupelka :) w piatek bedzie miala sterylke...
Nadal cisza co do kontrolerow :) przy wizycie przedadopcyjnej :)[/QUOTE]

Spojrzałam na nowe zdjęcie Miłki. Uśmiechnięta, ożywiona - widać już wie, że jej los cudownie się odmienił :) Poza tym widzę, że cioteczki trzymają tempo działania i ... jazdy :D

Link to comment
Share on other sites

Taaa ciotka Abra i Paulina z jednej (jednego??? :evil_lol:) Gliny, ze tak powiem, hehehehe!
Rezolutne takie jestemy :diabloti::diabloti::diabloti:
Abra czekam na tel czy kogos zwerbowalas :), undejj nam sie denerwuje :D i tupie nogami :) - juz chce pol zoologicznego wykupic :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Taaa ciotka Abra i Paulina z jednej (jednego??? :evil_lol:) Gliny, ze tak powiem, hehehehe!
Rezolutne takie jestemy :diabloti::diabloti::diabloti:
Abra czekam na tel czy kogos zwerbowalas :), undejj nam sie denerwuje :D i tupie nogami :) - juz chce pol zoologicznego wykupic :D[/QUOTE]


Legowisko już zamówione:P

Link to comment
Share on other sites

Historia Neris byla pelna empatii..., obawy o ludzki los..., o zdrowie... zapewne szlachetnego czyjegos malzonka :lol::lol::lol: Dzieci kwila, zona w oknie z tluczkiem, a on ZEMDLAL!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Neris jest zawsze w odpowiednim miejscu i czasie :)
Abra sikam normalnie :D

Super underjj :)!!! Bardzo sie ciesze, ze tak sie szykujecie :)!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jest sprawa !

Wkoncu udalo mi sie dzisiaj dodzwonić do Pani R.

Chodzi o to, że z tego co zrozumiałam z rozmowy, to Miłka nie chce jeść a Pani R. podaje jej suchą kocią karmę. Podejrzewam, ze taki piesek co sobie biegał sam nawet nie wie jak jeść taką suchą karmę. Rozmawiałyśmy krótko, bo coś nas rozłączyło i później Pani R. juz nie odebrała.


Czy istnieje mozliwosć, aby podrzucić jej jakiś inny typ karmy - bo strasznie się o nią martwię :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='underjj']Dziewczyny, jest sprawa !

Wkoncu udalo mi sie dzisiaj dodzwonić do Pani R.

Chodzi o to, że z tego co zrozumiałam z rozmowy, to Miłka nie chce jeść a Pani R. podaje jej suchą kocią karmę. Podejrzewam, ze taki piesek co sobie biegał sam nawet nie wie jak jeść taką suchą karmę. Rozmawiałyśmy krótko, bo coś nas rozłączyło i później Pani R. juz nie odebrała.


Czy istnieje mozliwosć, aby podrzucić jej jakiś inny typ karmy - bo strasznie się o nią martwię :placz:[/QUOTE]


Masz rację, pieski które żywiły się czym popadnie często nie gustują w suchej karmie. Zresztą nie każda karma smakuje (pamiętam, jak wydawałam na Eukanube a moje sunia nie chciała ich nawet tknąć). Czuję, że ryż z kawałkami kurczaka i marchewką zachęciłyby miłkę do jedzenie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...