Jump to content
Dogomania

MIŁKA-cudo kudłacz szuka dt lub ds! Ma dom


kometa

Recommended Posts

O jezusmaria ... za każdym razem jak widzę podświetlony wątek Miłki to się rzucam z nadzieją, że się znalazła ... a tu zamiast niej ...

[quote name='Paulina78']
Ale Kometa szukajac MILKI znalazla chudziutkiego kundelka, suczke z cieczka, dwa male szczenieta z lasu, i psa z TOTALNIE POLAMANA LAPA!!!
Zaraz zaloze watek :( Do cholery chyba ktos z MM moze pomoc....??????????????!!!!!!!!![/QUOTE]

Podajcie link na wątek tych piesków, OK ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][B]Wieeelki szacun dla Komety, mru i Abry!!! :)[/B][/SIZE]

MILKA JEST! Jest i Milka i dwa psiule, ktore teraz jada z mru, z Kometa i Abra jada dwa kolejne!!! Ogromnie zaluje, ze przez mojego exmeza nie moglam uczestniczyc w tej lapance - szlag by go :)!

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

[SIZE=5][B]W sumie 5 istnien psich uratowanych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']O jezusmaria ... za każdym razem jak widzę podświetlony wątek Miłki to się rzucam z nadzieją, że się znalazła ... a tu zamiast niej ...



Podajcie link na wątek tych piesków, OK ?[/QUOTE]


Watki dopiero beda, sprawa byla na goraco!!! ... jeszcze raz dzieki dla skromnych dziewczat :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']I gdzie te psiaki teraz są?
Bóg Wam wynagrodzi:-)[/QUOTE]

Hehhhe, oby nie w dzieciach, bo sie zalamia :D!!!
Sa bezpieczne, dokladnie gdzie sa nie wiem :) Niestety padl mi dzwiek w komore i nie widze jak Kometa dzwoni, wrrrr :( Sorrry Ola :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo zapraszam nowa wlascicielke na watek Milki :multi:
Ufff, sprawy troche sie pokrecily, ale bedzie ok :)
Milka nie jest na sterylce teraz, bedzie ja czekala sterylka na dniach - mam nadzieje - i transport daaaaaleko daaaaleko :) Do Katowic, tak, dobrze mowie ... :)???
underjj opowiadaj :D
Milo bylo z Toba rozmawiac :) i poznac :)

Link to comment
Share on other sites

Ło matko - teraz się czerwienie - ale skoro wywołalaś mnie do tablicy:)
Transport może być do: Katowic, Gliwic, Bytomia i okolic - z tych miejscówek bez problemu odbiorę Miłkę :) Zapłacę.
Również cieszę się, że mogłam Cię poznać - choćby telefonicznie i już teraz chce podziekować WAM wszystkim za trud jaki wkładacie w ratowanie tych biednych zwierzaków - jestem pełna podziwu i szacunku dla WAS!To jest naprawdę cudowne!
Czekam na info jak się ma Miłka i jak się zachowuje w nowym, lepszym otoczeniu:)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

rozmawiałam z Panią Renatą, która w chwili obecnej ma Miłkę u siebie. Sunia została wykąpana i podobno zachowuje się jakby była u Pani Renaty od zawsze:)
Jest bardzo grzeczna, ładnie chodzi na smyczy i nie ma problemów z innymi psiakami i kotami znajdującymi się w domu tymczasowym.
W dniu dzisiejszym mam otrzymać informację kiedy sunia ma zostać wysterylizowana po czym będzie trzeba zorganizować transport.

Pozdrawiam ciepło!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...