Jump to content
Dogomania

CASABLANCA Eminentia Canis


Casablanca

Recommended Posts

[quote name='Casablanca']Widać, widać, piękne dziecię :loveu::loveu::loveu:
Musimy się w Grudziądzu spotkać! Wy też z Chojnic?!
[/QUOTE]
Tak z Ch-c. Już kiedyś nawet pisałam że moja córka ze szkoły Cię kojarzy. Mam nadzieję że uda się pogadać w Grudziądzu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 825
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Artemida']Będziesz w Katowicach na wystawie? :)[/QUOTE]

Nie, raczej niestety nie... Kawałek drogi mamy ;)

[quote name='magdaww1']Tak z Ch-c. Już kiedyś nawet pisałam że moja córka ze szkoły Cię kojarzy. Mam nadzieję że uda się pogadać w Grudziądzu.[/QUOTE]

Ach no tak, teraz pamiętam ;) ale skleroza nie boli!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rozeta']A gdzie nowe zdjęcia jakieś? :P[/QUOTE]
Matko, dopiero co były :diabloti: Jednak mam kilka zdjęć i dobrych wieści z wystawy psów w Jarosławiu...:cool3:
No i oczywiście zachęcam do przyjechania do nas i zrobienia kilku dobrych w końcu zdjęć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Nie dziwię się, ja sobie tego nie wyobrażam;)
A kto jest tatusiem?[/QUOTE]
[B]
COCCOLINO LAZURYT ET Jardin D'or
[/B]Francuz mały :D

[quote name='westie_justa']już?? no prosze :) kto będzie szczesliwym ojcem?[/QUOTE]

Jakie już? :) 2 lata na karku 14 marca jej przybyły :D

W środę był 30 dzień ciąży-byliśmy na USG koło Starogardu Gdańskiego-widoczne są dwa zdrowe szczeniaczki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

:multi: Super.
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Wiem ile to stresu czekać na pierwszy miot :roll:

Coccolino mi się bardzo podoba i nie tylko dlatego, że jest tatusiem mojej Nelci :loveu:


I jeszcze taka mała wizualizacja
[attachment=1489:8266.attach]

Edited by magdaww1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdaww1']:multi: Super.
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Wiem ile to stresu czekać na pierwszy miot :roll:

Coccolino mi się bardzo podoba i nie tylko dlatego, że jest tatusiem mojej Nelci :loveu:


I jeszcze taka mała wizualizacja
[ATTACH=CONFIG]8899[/ATTACH][/QUOTE]

Dlatego właśnie się pytałam, czy po COCCOLINKU masz dzieciątko :razz::loveu:
Bruszek już widocznie się powiększył :lol: Tylko muszę zabraniać Blance biegania po torze agility, a ona taki zapał teraz ma :diabloti:
Dzięki, pamiętam Was ;) Diorek prześliczny, usłyszałam o nim wiele dobrego od znajomego sędziego. Podobno jeden z najlepszych Polsce :cool1: A słyszałam, że sędzia chyba myślał, że to york? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Bruszek już widocznie się powiększył :lol: Tylko muszę zabraniać Blance biegania po torze agility, a ona taki zapał teraz ma :diabloti:[/QUOTE]
Rafia jak była w ciąży to też szalała jak zawsze, i trzeba było ją w ryzach trzymać. Raz mi na Orlik zwiała żeby w piłe zagrać:crazyeye: a to było parę dni przed porodem

[quote name='Casablanca']Dzięki, pamiętam Was ;) Diorek prześliczny, usłyszałam o nim wiele dobrego od znajomego sędziego. Podobno jeden z najlepszych Polsce :cool1:[/QUOTE]
Dziękuję za miłe słowa. Powiem nieskromnie, że Dioruś mi się naprawdę udał ale nie spodziewałam się takich komplementów, toć to jeszcze dzieciuch:evil_lol:

[quote name='Casablanca']A słyszałam, że sędzia chyba myślał, że to york? :crazyeye:[/QUOTE]
:nonono2:Tak, tak niektórzy sędziowie nie kojarzą tej rasy, wgl jakoś dziwnie na nas patrzał jak go chciałam zabrać na ocenę gr.3, ślimaczył się nieziemsko:angryy:

Ale toć to galeria Blanci i zdjęcia by się przydały. Pokaż brzusio;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdaww1']Rafia jak była w ciąży to też szalała jak zawsze, i trzeba było ją w ryzach trzymać. Raz mi na Orlik zwiała żeby w piłe zagrać:crazyeye: a to było parę dni przed porodem


Dziękuję za miłe słowa. Powiem nieskromnie, że Dioruś mi się naprawdę udał ale nie spodziewałam się takich komplementów, toć to jeszcze dzieciuch:evil_lol:


:nonono2:Tak, tak niektórzy sędziowie nie kojarzą tej rasy, wgl jakoś dziwnie na nas patrzał jak go chciałam zabrać na ocenę gr.3, ślimaczył się nieziemsko:angryy:

Ale toć to galeria Blanci i zdjęcia by się przydały. Pokaż brzusio;)[/QUOTE]

Blanka wszędzie biega, skacze-tylko ją na siłę trzymać w miejscu trzeba :roll:

Tak, tak, mały mistrz Polski mi tu w okolicy rośnie :cool3::diabloti:

Brzuszka muszę zdjęcia zrobić, a do tego czasu trzeba, a go brak :evil_lol:

[quote name='Chiquita&DeeDee']Ja też chcę zdjęcia brzuszka:multi: i to na bieżąco:mad::evil_lol:

A tatuś śliczności:loveu:[/QUOTE]

Będą zdjątka, spokojnie-przecież wiesz, że ja pilnym uczniem jestem i się muszę na niemiecki na jutro uczyć :razz::cool1:

[quote name='*kleo*']No proszę, aż musiałam się zalogować, żeby pogratulować :)

Życzę bezproblemowego porodu i zdrowych, ślicznych maluchów z takimi świetnymi charakterami jak mają nasze - też Lolkowe - dzieci ;)[/QUOTE]

Widzisz jaką miałaś motywację :evil_lol: Ach dziękujemy bardzo!
Właśnie, jak już mama się uparła na tego Lolka-patrzę na facebooku, że Bucek ma również piękna dzieciątka :loveu: Oby te Blankowe też takie piękne były :p
Bucia naturalnie urodziła, czy cesarką?

[quote name='AgataP']ale tu nowości, gratuluję maluszków, a większe będą gratulacje jak urodzą się zdrowe kluchy ;) to pewnie teraz długo Was nie zobaczymy na ringu, chyba, że Ty jako MP ;)[/QUOTE]

Dziękujemy!
Blanka jak na razie na macierzyńskie idzie :lol: ale ja na MP będę się zabierała z dobrodusznymi ludźmi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='*kleo*']I jak tam Matka Polka? Bo chyba jakoś na dniach się ma rozsypać nie? ;)[/QUOTE]

Wszelkie informacje już niedługo :evil_lol:

[quote name='Mani2000']Blaneczeczka matką zostaje, a ty nic nie mówisz?!
Oj nie dobrze :mad:
Ważne że zdrowe będą kluseczki :loveu:
A imiona na A przemyślane?:D[/QUOTE]

Oby były zdrowe :loveu:
Jeszcze nie, ale na pewno nie będą na A ;)

Link to comment
Share on other sites

Na początek nadrobię zaległości :diabloti:

Nie pamiętam, czy pisałam, ale Casablanca zajęła I lokatę, ocenę doskonałą, CWC oraz została Najlepszą Suką w Rasie na KWPR w Jarosławiu 4.3.2012, tym samym ukończyła Championat Polski w najkrótszym dla nas możliwym czasie :multi:

[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC03032.jpg[/IMG]
Ja, wystawiałam airedale terriera :p
[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC02924.jpg[/IMG]
W Młodym Prezenterze, gr. starsza zajęłam III miejsce z pudlem dużym białym :multi:
[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC03092.jpg[/IMG]
Z Nariną zajęłam I miejsce w szkolnym konkursie Mam Talent :cool1:
[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC03349.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Fotki/DSC00878Kopiowanie.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...